Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Sebek] josek


kwasek

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem dodać do pierwszego postu:

Mike Lancer jeden z uśmierconych tak opisuje swoją przygodę z bombą:
Zobaczyłem /ado, czyli usłyszałem wybuch bomby. Wyszedłem przed budynek - zajęło mi to chwilę. Finalnie i tak zginąłem trafiony ostatnim granatem, który został we mnie rzucony. Cała sytuacja jest bzdurna, bo jaka bomba wybucha przez kilkadziesiąt sekund?

W odpowiedzi do Morfeusza. Tak zrozumiałem fakt, że to wy zaplanowaliście akcję w taki a nie inny sposób i fakt, że ustaliliście sobie zasadę RAGDOLL = BW. Jednak nie zmieniłem zdania co do słuszności tej decyzji. 

Nie mam zastrzeżeń do tego w jaki sposób akcję przeprowadzili Lości. Jestem wdzięczny, że zrobili z tego kilkudniowy plan i wykonanie.

W skardze obwiniam waszą chorą decyzję rzucania kilku granatów, z opóźnieniem, bo @Szymon był AFK w trakcie wybuchu. No i co, że był afk? Pojazd był wypełniony skrzyniami z amunicją, która pod wpływem pierwszej eksplozji wybuchała dalej zabijając z opóźnieniem? Ba, nawet nie zabijając a raniąc mniej lub bardziej poważnie moich ludzi.

Staję w obronie każdego z nich ale przedstawiam sytuację Eduardo, bo to on otrzymał ragdolla od fizycznego wybuchu pojazdu a nie od piątego czy siódmego granatu.

Konkluzja jest taka, że wybuch był ale był nieskuteczny. A to wy zadecydowaliście kto zginie i zrobiliście to z jawnym naruszeniem pewnych zasad. Szczególnie chodzi mi o to, że przy akcji, w której wbicie FCK było tylko dodatkiem, nie głównym celem, zabijacie osoby, które faktycznie wedle systemu przeżyły, bo nie dostały BW. Czekam, aż identyczna sytuacja pojawi się przy tradycyjnym FCK i gdy ktoś tego FCK uniknie, nie padając z BW, a wy zapomnicie o sytuacji z wczoraj i wrócicie do starej zasady FCK tylko po BW. Co w tym przypadku zostało totalnie olane i na siłę zmanipulowane dobijaniem granatami czy zupełnym pominięciem, faktu że ani wybuch ani granaty latające po całym podwórku kogoś nie doprowadziły do bw.

 

Edytowane przez Th3Pitterr
Lopez, Mars, gobblin i 13 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, southsider napisał:

Serio nie widzisz nic zlego w symulowaniu wybuchu samochodu rzucajac we wszystkich ludzi w poblizu dziesiecioma granatami? Jest konkretny ticket samochodu pulapki, 100% fck powinny miec osoby w srodku, a nie kazdy dookola. Na kazdym kroku stosujecie zagrywki dla rownych i rowniejszych, a gdy ktos Wam to wytknie podajac dwie analogiczne sytuacje ktore zakonczyly sie w roznoraki sposob przez Wasze omylne decyzje to nawet nie zastanowicie sie choc na chwile ze to moze faktycznie byc troche niesprawiedliwe. Ragdoll = FCK? Trzeba bic z Wami piesc zeby miec takie mozliwosci, czy o co chodzi?

Szczerze powiedziawszy to była pierwsza nie "eventowa" bomba, pierwszą wersją tego planu była sticky bomba mordeczko w clubhouse ale niestety ona na naszym serwerze nie działa. Była też alternatywa, RC car który ma podłożoną bombe ale to już była by jeszcze większa przesada nie uważasz? Poza tym cała "symulacja" wyszła spontanicznie, nikt nie sądził że ktoś koło fury z podłożoną bombą podjedzie drugim samochodem. Przecież nie jesteś głupi chłopak, takie akcje mogą być w 100% poprawnie przeprowadzone tylko wtedy kiedy obie strony o nich wiedzą.

 

1 minutę temu, zozim napisał:

co do zmiany zdania jak kobiety to coś wkleje

277d2716a947ba82cf93b332d9bf0cdd.png

bb5b948f9b7f76d2bfc438bba2d5be4f.png

Mongols IRL:
>Mocny klub motocyklowy z którym wiele osób musi się liczyć

Pin on mongols mc

Mongols MC na serwerze:
unknown.png

Przestańmy się pizgać na jakieś głupie screeny Zozim, nikt z wami nie walczy. Wczoraj wszystko wyjaśniłem Piterowi i myślę że to wystarczy.

Szybki, ThugParadise i Chrupek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Morfeusz napisał:

@Wilkuuciekł i przeżył, był na tyle przytomny że nie podszedł od razu do fur.

Szczerze to mi się sięgło 3ma granatami za rogiem zaułka, sytuacja strasznie kuriozalna a przeżyłem nie wiem czemu czy mi odpuściliście czy co, ale tą akcją zrobiliście mi taki niesmak do gry w przestępczych że aż zawiesiłem swoją działalność klubową i ogółem przestępczą. Chłopaki bronią akurat Zozima bo miał chłop praktycznie 31 dni w godzinach na postaci, a reszta ciut mniej chociaz 2gi jest bodajże Mike Lancer który dostał FCK po fakcie jak już wybuchy ucichły a on wyszedł. Też nie zmienia to faktu, że takie bomby to pomysł albo rodem z IRA, albo jest ktoś niesamowicie głupi bo akutalnie całe LOST MC było by szukane przez drony FBI, CIA i HWDP

artvr, mateo, Jaguar i 10 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wilku napisał:

Szczerze to mi się sięgło 3ma granatami za rogiem zaułka, sytuacja strasznie kuriozalna a przeżyłem nie wiem czemu czy mi odpuściliście czy co, ale tą akcją zrobiliście mi taki niesmak do gry w przestępczych że aż zawiesiłem swoją działalność klubową i ogółem przestępczą. Chłopaki bronią akurat Zozima bo miał chłop praktycznie 31 dni w godzinach na postaci, a reszta ciut mniej chociaz 2gi jest bodajże Mike Lancer który dostał FCK po fakcie jak już wybuchy ucichły a on wyszedł. Też nie zmienia to faktu, że takie bomby to pomysł albo rodem z IRA, albo jest ktoś niesamowicie głupi bo akutalnie całe LOST MC było by szukane przez drony FBI, CIA i HWDP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i wracając, nie ubliżam chłopakom z Lost bo do wczorajszych ataków terrorystycznych od których dostałem nawrotów PTSD z Iraku, tak się po prostu nie robi przyzwalać na zamachy terrorystyczne itp, ja rozumiem dać przekaz ale w obecnych czasach takie wybuchy przyciągneły by uwagę połowy departamentów z okręgu 3 stanów. I tak zacznijmy od tego że jeden wóz przy wybuchu bomby nie wysadził by wozu obok x D, ani nie wybuchł by tak spektakularnie zabijając wszystko w około, bo to co tam się stało jest mocno naciągane i ma moc wysadzenia wszystkich budynków w około. Prosze nie poruszać mojego tematu bo ja do teraz nie wiem dlaczego i tak przeżylem skoro /ragdoll/ mnie chwycił. Pozdrawiam i smacznej kawusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde rece opadaja czytajac Twoje wypowiedzi Morfeusz. Chlopaki wrzucaja tutaj posty wytykajac w nich Wasza hipokryzje, a Ty na odpowiedz wrzucasz dwie linijki z slaba rozgrywka czlonkow tego klubu, ktorzy pewnie nawet nie odgrywaja w nim zadnej istotnej roli, a sam trzymales w swojej organizacji goscia z nickiem Arthur Pin i pseudonimem Szpilka. Dla graczy przestaliscie byc jakimkolwiek autorytetem czy wzorem do nasladowania i to jest fakt, ktory powinien sam w sobie byc wystarczajacy do zmienienia obsady opiekunow organizacji przestepczych. Przestan zachowywac sie jak dzieciak skoro jestes starym koniem i pogadajmy na normalnych warunkach, albo wyjdz z tego tematu, jesli nie jestes w stanie zachowywac sie jak na Twoj wiek/jak na gamemastera przystalo.

Robicie z tego serwera gowno na sile usmieszniajac rozgrywke i doprowadzajac do takich absurdalnych sytuacji, zacieracie granice miedzy roleplayem pisanym a jakimis fivemami, dzialacie spontanicznie i nieprzemyslanie nie majac w glowie tego, ze niszczycie w ten sposob rozgrywke ambitniejszych graczy, ktorzy chca przytyrac solidne RP w wolnym czasie. 

@Karach znam Twoja ksywe z eleski podobnie jak wiekszosc graczy i wiem, ze wiesz o co chodzi w tym trybie i jak to powinno prosperowac. Strasznie mnie dziwi, ze biernie to obserwujesz i jeszcze podbijasz te posty lapkami w gore. Z mojej perspektywy to wyglada tak, jakbys po prostu prywatnie lubil sie z chlopakami i to bylo Twoja jedyna motywacja do trzymania ich w tym miejscu.

Zabawny tez jest fakt, ze Morfeusz wrocil na opiekuna org. przestepczych po tym, jak sprawa po cichu zostala rozmyta i zamieciona pod dywan. Myslicie ze gracze juz nie pamietaja afery z cofaniem patronite, ktora sklonila Was do podjecia sensownych krokow? Jesli ta skarga zostanie w ogole klepnieta i zdecydujecie sie odsunac Sebka to tez go przywrocicie po paru miechach z nadzieja ze nikt nie bedzie pamietal ile gowna narobil?

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Wilku napisał:

chłopie to jest kurwa serial x D

chlopie on to wstawil wysmiewajac akcje ktora wyszla spod rak Losts i przyrownujac ich do tego  hollywoodzkiego serialu z zacofanym wizerunkiem MC, a nie przyklaskujac im

artvr, mateo, Szym00n i 2 innych lubią to

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, southsider napisał:

chlopie on to wstawil wysmiewajac akcje ktora wyszla spod rak Losts i przyrownujac ich do tego  hollywoodzkiego serialu z zacofanym wizerunkiem MC, a nie przyklaskujac im

a to przepraszam jak najbardziej, to się zgadzam bo tak to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się bo to jest 100% (a nawet 110%) prawdy. Regulamin organizacji przestępczych zawiera ledwo 10% wymaganych punktów a pozostałe 90% pozostaje nienapisana, aby opiekun mógł sobie je interpretować na swoją korzyść w zależności od sytuacji. Przez tyle czasu nie można było napisać wszystkich brakujących punktów (o które regularnie były dyskusje)? Przypadek? Nie sądzę.

Gamemaster Sebek regularnie traktował graczy jak zwykłych śmieci najlepszy przykład to np. zamknięcie mojej apelacji, ale miałbym więcej takich wypowiedzi gdybym poszukał.
 

Spoiler

obraz.thumb.png.41bb0649e36303a80e63d22a25f137af.png

 

Opiekun często zamykał organizacje bez najmniejszego do tego powodu pomimo aktywnej i nienagannej gry.  Wystarczyło, że kogoś nie lubił a powód się znalazł.
 

Spoiler

obraz.thumb.png.9c80c5f9af1f128f432fdcebce04e75b.png

 

Dodatkowo proces przyjmowania organizacji nijak miał się do tego co sam opisał we własnym regulaminie a często aplikacja była odrzucona bez podawania powodu (bo w końcu po co wiedzieć co naprawić, co polepszyć i w czym jest problem?)
 
Spoiler

obraz.thumb.png.6ed8a806e9705b98d7a3967df004377f.png

 

Niestety jego następca niewiele zmienił. Wszystko zostało skutecznie zamiecione. To jak rozszada Putina z Miedviediewem. 
Dexel i Snoop lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, zauwazylem pewną dziwną sprawę kiedy ludzie z org w której gram wykonywali wniosek na jakiegoś goscia z 66 hustler crips - zabili go w centrum i był afk przez nasz błąd, ale zostaliśmy odprawieni z kwitkiem ze wniosek na vespucci nie przejdzie a na @tytek (Rocco Murray) wniosek byl wykonany wlasnie w centrum xD. Oczywiscie po probie zabojstwa go mxsi poinformowal ze ma "wniosek" przez to gracz siedzial w vespucci przez bardzo dlugi czas i nigdy z niego nie wychodzil bo mial "protekcje". Potem znudziło mu sie takie granie i dal sie zabic, co nie zmienia faktu ze nie moglismy go zabić a jedynie co nam nakazano to "wyczekanie" idealnego momentu. Tymczasem wy podkladacie bomby na vespucci, bomba nie wybuchła mowi sie trudno i gra sie to co sie stalo więc moim zdaniem IC powinno zostać to załatwione a nie rzucać 10 granatów losowych zeby kogos na sile rozjebac xD 

a i jeszcze mxsi pisal w grze ze nie bedziemy robic iraqu z vespucci, a teraz? 10 granatow lata po vespucci pozdro i mam nadzieje ze cos z tym bedzie zrobione

unknown.png

za @oyche doniz

Edytowane przez nittwa123
Klapek, Jaguar, Snoop i 20 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin