Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Morderstwo Gino Lacroix.


Klapek

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png

**Dzień 20/06/2021 motocyklista na czarnej Marabunta zbliża się do Vespucci gdzie aktualnie przebywa Gino Lacroix. Mężczyzna ubrany w bluze z kapturem, spodnie bojowe i czarne obuwie taktyczne obserwuje szarego neona od krótkiej chwili. Z opinii świadków można ustalić, że mężczyzna wydobył na samym środku drogi przed parkingiem Vespucci karabinek pół-automatyczny Draco z torby przy baku swojego motocykla. Mężczyzna podjechał do zbiorowiska osób na parkingu po czym władował cały magazynek z głowę Gino Lacroix. Motocykl udał się na północ hrabstwa kompletnie się zaszywając. Ostatnia kamera, której udało się go zarejestrować to kamera numer 12. **

Edytowane przez Klapek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Po przekazaniu sprawy do SABI, FIB zainteresowane okolicznościami zdecydowało się przejąć sprawę wraz z całym materiałem dowodowym.

Zabezpieczono łuski po nabojach z broni, która została użyta podczas zabójstwa:

  1. Jakiej broni użyto? ((UID Broni))
  2. Czyje odciski znaleziono na łuskach? 
  3. Czy można było zabezpieczyć jakieś dodatkowe ślady genetyczne, należące do sprawcy?**
     

Zabezpieczono telefon ofiary:

  1. Czy na telefonie można było dodatkowo znaleźć jakieś niepokojące wiadomości, w których np. grożono Gino?**
xDolar lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, aDiq napisał:

**Po przekazaniu sprawy do SABI, FIB zainteresowane okolicznościami zdecydowało się przejąć sprawę wraz z całym materiałem dowodowym.

Zabezpieczono łuski po nabojach z broni, która została użyta podczas zabójstwa:

  1. Jakiej broni użyto? ((UID Broni))
  2. Czyje odciski znaleziono na łuskach? 
  3. Czy można było zabezpieczyć jakieś dodatkowe ślady genetyczne, należące do sprawcy?**
     

Zabezpieczono telefon ofiary:

  1. Czy na telefonie można było dodatkowo znaleźć jakieś niepokojące wiadomości, w których np. grożono Gino?**

1. Draco (( nie mam uid, jak znajde gdzie je do podesle))
2. Rory Illescas
3. Nie, to wcześniej planowane morderstwo - Sprawca był przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. nie
2. nie (nie pamietam szczerze po takim czasie, ale nie wydaje mi sie)
3. nie, tylko i wylacznie siedzial na motocyklu w grubej bluzie
4. na pewno, to bluza z popularnym logiem - duzo ludzi raczej ja posiada
5. nie
6. nie

Edytowane przez Klapek
veksu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin