Skocz do zawartości

Game Changelog

Nasi developerzy prężnie pracują nad rozwojem skryptu a nowości pojawiają się często. Zajrzyj więc do changelogu i dowiedz się, jakie zmiany zaszły!
Nowości!

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

Federal Investigation Bureau — „Fidelity, Integrity, Bravery”


Polecane posty

  • Supporter
Napisano (edytowany)

xltjHht.png74k34sW.png


Federal Investigation Bureau " Fidelity,  Integrity, Bravery" — agencja federalna podlegająca pod amerykański departament sprawiedliwości. Działania tejże agencji są skupione na inwigilacji i zwalczaniu zorganizowanej przestępczości na terenie całego kraju. W Stanach Zjednoczonych powstało dotychczas 56 biur terenowych, a jednym z nich jest biuro terenowe działające w Los Santos. FIB respektuje prawo federalne, którego na terenie Los Santos zajmuje się egzekwowaniem.

Pierwszorzędnym zamysłem funkcjonowania frakcji federalnej na serwerze jest chęć pokazania innego, lepszego wyjścia, niż tworzenie nieistniejących w rzeczywistości agencji dochodzeniowych. Z dniem dzisiejszym wraz z całym zarządem frakcji, wychodzimy z wyjątkową i dziewiczą formą rozgrywki pod szyldem Vibe Role-Play. FIB otwiera się na interakcję z innymi frakcjami porządkowymi oraz z półświatkiem, który będzie dla nas głównym targetem działań. Musimy nakręcać sobie wzajemnie grę i czerpać z niej przyjemność, bo o to w tym wszystkim chodzi.

Federalne Biuro Śledcze będzie zajmowało się rozległą obserwacją przestępczości z zakresu prawa federalnego, która ma miejsce na terenie na terenie Los Santos (oraz najbliższych mu okolic). Agenci dochodzeniowi nie będą zajmować się każdego rodzaju przestępstwem. Dewiza frakcji jest ograniczona do poważnych przestępstw, noszących oznaczenie federalnych.


Struktura frakcji — we frakcji będzie funkcjonowało niewiele dodatkowych przydziałów. Chcemy stworzyć bardzo dobrą frakcję, która pomimo kameralnej ilości osób w szeregach - będzie dawała sam pozytywny wydźwięk. Frakcja zostanie podzielona na:

  • FIB: CID (Federal Investigation Bureau, Criminal Investigative Division),
  • FIB: ERT (Federal Investigation Bureau, Evidence Response Team),

Podział obowiązków — poniżej przedstawiam spis wszystkich rang obowiązujących w FIB:

Asissant Director in Charge (ADIC) - lider frakcji, główny zarządzający biurem terenowym.
Special Agent In-Charge (SAC) - v-lider frakcji, zastępca głównego zarządzającego biura terenowego.
Assistant Special Agent In-Charge (A-SAC) - dowódca poszczególnych wydziałów biurowych. Agent obejmujący w pierwszej kolejności lead nad wszelkimi złożonymi sprawami oraz task-force. Reprezentant biura terenowego w zastępstwie ADIC i SAC.

Supervisory Special Agent - agent zajmujący się nadzorowaniem pracy niżej postawionych pracowników biura śledczego, doświadczony w swojej pracy, stanowiący przykład dla innych. Ma bezpośredni wgląd do programu rekrutacyjnego.


Special Agent - pierwszy przydział po zaliczeniu programu szkoleniowego.
Agent Trainee - agent  treningowy, odbywający swój program szkoleniowy kontynuowany po intensywnym okresie pobierania nauki w Quantico.


Zarząd — na dzień dzisiejszy zarząd frakcji liczy pięć osób, zostaną oni wypisani poniżej. Od dnia dzisiejszego (tj. 21/06/2021) prowadzony będzie również rejestr członków/byłych członków zarządu frakcji w spisie, umieszczonym poniżej. 

Asisstant Director In-Charge [17/06/2021] @kosma
Special Agent In-Charge [25/08/2021] @Matieusz
Special Agent In-Charge [17/06/2021] - [23/08/2021] @fotarix

Asst. Special Agent In-Charge [17/06/2021] @Magik
Asst. Special Agent In-Charge [24/08/2021] @xDolar
Asst. Special Agent In-Charge [22/07/2021] - [25/08/2021] @Matieusz
Asst. Special Agent In-Charge [17/06/2021] - [31/07/2021] @Xardes aka Ray
Asst. Special Agent In-Charge [17/06/2021] - [08/08/2021] @Grenade


Zakończenie — liczymy, że przemiana frakcji zostanie przyjęta pozytywnie przez społeczność serwera. Pozostaje mi zachęcić do zapoznania się z głównym wątkiem rekrutacyjnym oraz z tematem założonym w celu kontaktu między zarządem a graczami serwera v-rp.

Temat pozostanie otwarty dla aktualnych członków frakcji w celu prezentacji naszej rozgrywki, obierze on w pewnym stopniu formę multimediów.

Edytowano przez kosma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝