Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Ollie] vilo


gbevilo

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1305-vilo/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: n/a
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Rozjeżdżanie ludzi, VDM.
Członek ekipy nakładający karę: @ollie
Wyjaśnienie sytuacji: 
Odnosząc się do ostatniego podsumowania mojej apelacji, napisałem do @CoolNickname wyjaśnienie w wiadomości prywatnej. Nie zostało ono raczej odczytane tak więc załączam tutaj dowód w postaci screena, gdzie wszystko pokrótce wyjaśniłem. p23MHgl.png

 

Chciałbym otrzymać unbana bądź skrócenie kary, gdyż z powodem który jest powyżej nie mam nic wspólnego. Prawdopodobnie dochodzi do pomylenia mojego nicku IC z nickiem kolegi który rozjechał ludzi. Prosiłbym przed odrzuceniem kolejnej apelacji o dokładną analizę logów z tego dnia.

Ewentualne screeny/świadkowie: Brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to całą ta sytuacja jasno wskazywała na to, że z kolegą troszkę się wam nudziło, więc postanowiliście poodwalać. Nie będę się już nad tym rozwodził, tylko zdejmę ci tego bana, bo minęło już dość sporo czasu i postanowiłem, że dam ci tą drugą szansę. Wątpię, że myliłem się co do waszych/twoich intencji, ale udowodnij mi, że tak było i graj w taki sposób, żeby już nigdy nie musieć apelować. Akceptuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin