Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#21 Wakacyjne Granie!


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.06.2021 o 11:29, Mario napisał:

M6pCOe5.jpg

vPoints się z pewnością przydadzą!

będzie można za to kupić lepszą optymalizację?!?!?!!!!

Kizzy lubi to

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Słyszałem, że administracja Vibe RP ma zamiar wejść na międzynarodowy rynek, dlatego też zachęcam do zastosowania poniższego loga aby okazać wsparcie osobom LGBTQ+ ponieważ aktualnie trwa Pride Month (wsparcie dla osób LGBTQ+). Konkurencyjny serwer GTA World zastosował taką strategię.
Pozdrawiam.


sraka.png

Edytowane przez Soja3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Soja3 napisał:

Witam.
Słyszałem, że administracja Vibe RP ma zamiar wejść na międzynarodowy rynek, dlatego też zachęcam do zastosowania poniższego loga aby okazać wsparcie osobom LGBTQ+ ponieważ aktualnie trwa Pride Month (wsparcie dla osób LGBTQ+). Konkurencyjny serwer GTA World zastosował taką strategię.
Pozdrawiam.


sraka.png

mordo słuchaj, wiem do czego bijesz, gratuluje podejścia do sprawy!!

Katsuru i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Soja3 napisał:

Witam.
Słyszałem, że administracja Vibe RP ma zamiar wejść na międzynarodowy rynek, dlatego też zachęcam do zastosowania poniższego loga aby okazać wsparcie osobom LGBTQ+ ponieważ aktualnie trwa Pride Month (wsparcie dla osób LGBTQ+). Konkurencyjny serwer GTA World zastosował taką strategię.
Pozdrawiam.


sraka.png

Używanie skrótu LGBTQ+ jest już przestarzała, trzeba być teraz na czasie i wspierać wszystkich czyli LGBTQIA+ lecz sam zamysł ciekawy. Ale ja osobiście poszedłbym nawet o krok dalej. Dodać opcję VR dla ludzi którzy żyją już tym serwerem, siedząc od rana w biznesie na vibe, w jakimś warsztacie czy kawiarni i gdy odbębnią osiem/dziesięć godzin duty, idą grać ze znajomymi jakieś imprezki, randki, eseksy. Hasło przewodnie brzmiałoby "Viberp... twoje lepsze prawdziwe życie". Co by nie mówić, takie hasło uświadczyłoby graczy, którzy grają na luzie, że to już nie jest luz, to jest prawdziwe życie, prawdziwa walka. Świetnym przykładem takiej gry jest bentrumka która to, gdy okradałem ją z komórki zaczęła wypisywać na /b że niszczę jej 3 miechy gry i mi nie odda... Przykład do naśladowania, taka immersja, takie przywiązanie... to jest to, o co walczą "najlepsi" gracze roleplay. Na miejscu administracji przemyślałbym pomysł z tym VR właśnie dla takich graczy, którzy już tylko i wyłącznie żyją serwerem aby zatrzymać ich u siebie na jak najdłużej o ile nie na zawsze.

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin