Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/sheoll] trenbolone100acetate


trenbolone100acetate

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: -https://forum.v-rp.pl/profile/6535-trenbolone100acetate/
Link do konta oskarżonego: -https://forum.v-rp.pl/profile/3795-sheoll/
Powód składania skargi: - Nie potrafi rozwiązywać konfliktów OOC typowy supporterek 50 IQ ktory w bentrum siedzi 
Wyjaśnienie sprawy: - No witam jako ze gram w rp juz x czasu to takie rzeczy mnie irytują. Ale od początku gralismy sobie z ziomeczkiem zwykla gadke IC na parkingu kiedy jakis odwalacz zaczal mnie kopac odegralem to na /me i costam chlop oberwal po czym zaczal wypisywac na OOC jakis serwer (konkurencyny) po chwili wbiegl na budynek po smietnikach chwile pobiegal i wrocil wtedy podjechala policjantka jako ze gram osobe pod wplywem nandrolonu to nie zwracalem uwagi i dalej odgrywalem a to ze wale mu liscia w leb a to ze cos innego. Przyszedl supporter ktory jest chyba wypierdkiem tego scieka z mta bo nie podobalo mu sie ze pisalem przeklenstwa na /me podczas akcji dynamicznych co jest beka XDDDDD Nawet mi tego nie powiedzial . Chlopa powinniscie wyrzucic bo nie potrafi dogadac sie porzadnie podczas interwencji odwalacz uciekal a on mial to w dupie i dawal blokady postaci na postacie 1h na zyczenie co jest totalna olewka xDDD xDDDDD
Dowody: - macie logi

Edytowane przez trenbolone100acetate
kolanko i Pawlik lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, od dluzszego czasu razem z kumplami szukalismy serwera na ktorym mozna popykac, samp juz dead, mta tez na fivem nie bede gral z maciusiami o oskarkami po 15 lat jak im matulka wbija na pokoj co 20 minut. podpisuje sie pod skarga widać ewidentne frajerstwo ze strony supportera bo inaczej tego nie mozna nazwac pewnie to jakis jego kolega bo nie rozumiem dlaczego moj ziomek dostaje jaila na 160minut za to, że jakiś randomek sie pruje sam na dwoch chlopa, zaczyna bitke z nami poczym sprintuje jak nafetowany i skacze po dachach/garazach przy plazy, nie mam pojecia nawet ktorym sie tu robi screeny na gierce i gdzie sie zapisuja ale X D, pozniej chlop zaczal nas wyzywac na IC od ciot i kurew jak odbiegl, piszac jednosczesnie na /b ze on nie gra z takimi low players, przyjechal jakis pd' baba, widzi ze jest bitka to normalnie przy radiowozie jeszcze w pizde wyłapał oskarżony wychodzi pedek strzela tazerem we mnie i ziomeczka XD zakuwa i stalem przy radiowozie, odegralem ze wyprowadzam fronta na chlopa ktory sie pruł do nas wczesniej, normalna akcja lapy z tylu zakuty ale nogi od czegoś są, chłop dostał fronta w klate i zaczynaja znowu spamowac na /b ze ale jak to front XDDDDDD, po chwili czasu zjawia sie moderator który nie reaguje na zaczepki ze strony prowokatora ktory na miejscu interwencji zwyczajnie napisal ze ma nas w chuju i odszedl XDDDDDD a moderator zero reakcji ani na wyzwiska na czacie ooc w moim kierunku oraz kolegi.

chlop daje jaila na 160minut za wyjebal/zajebal na /me a chlop ktory obraza na ooc caly  czas prowokuje, ucieka od gry ic = nic zero, to jest kolesiarstwo... czegoś takiego nie tolerujemy

 

@edit

image.png.74ebacb600be7eb7f4549d9028d6a46c.png

zastanawia mnie jakim cudem ta osoba ma moderatora supportera czy jaka tam range ma

image.png.a7fa5cc565ef7f6b6fc01855ecd89ec2.png

2 miesiace temu takie logi ma kolezanka, fajnie fajnie, juz widze ten typ osoby ktora siedzi na discordach czy teamspeakach i sie zwyczajnie no pucuje do administracji wyżej czy niżej jako e-koleżanka, proszenie się o vpoints XD po co ci to kobieto, zwykły statsiarz co siedzi na duty, żeby nie było, że cie obrażam czy coś, tylko no taki twój wygląd, zamiast grać kreatywnie i palić crack z lufy będąc ostrym cpuniskiem który nagrywa jakieś snapy i po x czasie popelnia samobojstwo w nieznanych okolicznosciach, granie totalnego crackheada, to lepiej sobie na /duty postac za lada 

Edytowane przez kolanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kolanko napisał:

 

image.png.a7fa5cc565ef7f6b6fc01855ecd89ec2.png

2 miesiace temu takie logi ma kolezanka, fajnie fajnie, juz widze ten typ osoby ktora siedzi na discordach czy teamspeakach i sie zwyczajnie no pucuje do administracji wyżej czy niżej jako e-koleżanka, proszenie się o vpoints XD po co ci to kobieto, zwykły statsiarz co siedzi na duty, żeby nie było, że cie obrażam czy coś, tylko no taki twój wygląd, zamiast grać kreatywnie i palić crack z lufy będąc ostrym cpuniskiem który nagrywa jakieś snapy i po x czasie popelnia samobojstwo w nieznanych okolicznosciach, granie totalnego crackheada, to lepiej sobie na /duty postac za lada 

Zesrałem się, nie wiem czy wiesz ale te punkty były dodawane w żartach, jak nie macie się już do czego przypierdolić to trzeba wyciągać jakiś syf o którym nie ma się totalnie pojęcia. Jedno wielkie XD

Karach, Deathcore i Daniel5204 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grenade napisał:

Zesrałem się, nie wiem czy wiesz ale te punkty były dodawane w żartach, jak nie macie się już do czego przypierdolić to trzeba wyciągać jakiś syf o którym nie ma się totalnie pojęcia. Jedno wielkie XD

ubaw po pachy

Edytowane przez kolanko
Notoryczny i Katsuru lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, trenbolone100acetate napisał:

ale po co tu jakis kondon sie wypowiada nie masz nic wspolnego z sytuacja wiec pryskaj poki sie nie odpale na ciebie

Jedynym kondonem jaki tu jest to jesteś nim ty, jak piszecie skarge to piszcie ją odnośnie decyzji supportera a nie piszecie jakieś spekulacje co dana osoba niby gra. Nie widzę nigdzie problemu żebym się tutaj wypowiedział, to nie jest skarga prywatna tylko publiczna. Pozdro i z fartem

Jaguar lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kolanko napisał:

 

chlop daje jaila na 160minut za wyjebal/zajebal na /me a chlop ktory obraza na ooc caly  czas prowokuje, ucieka od gry ic = nic zero, to jest kolesiarstwo... czegoś takiego nie tolerujemy

 

 

Następnym razem polecam włączyć jakiś program do nagrywania akcji i sama by to zweryfikowała z pomocą innych osób z Administracji. Zamiast pisać na nią skargę z powodu nadania kary. Jak reaguje na jakąś akcję dostając /areports to raczej widzi to, co teraz robisz a nie to co się działo się wstecz, ale to tylko moje zdanie.

Edytowane przez Daniel5204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, cześć, siemanko. Chciałbym się szybciutko wtrącić i powiedzieć, że decyzja sheoll była również moją decyzją, więc możecie śmiało dopisać mnie do grona osób oskarżanych.

Sheoll zareagowała na raporty, które zostały wysłane na gracza Hamza Cozart. Dotyczyły one wyzwisk na czacie OOC i żałosnego poziomu rozgrywki. Poproszono mnie, żebym sprawdził w logach, czy coś takiego rzeczywiście miało miejsce, więc oczywiście to zrobiłem. Maurice był wyzywany na /b przez Hamzę, który ponadto rzeczywiście nie popisał się za bardzo poziomem prowadzonej rozgrywki. Pomijając już przekleństwa na /me, to po dwukrotnym postrzeleniu z Tazera i zostaniu skutym przez członka LSPD, koleś totalnie to zignorował i zaczął bić Maurice, czyli gościa, z którym miał spinę.

Wydaje mi się, że ta skarga to jeden wielki żart. Zaraz udławicie się tym swoim pretensjonalnym tonem. Wyciągacie jakieś screeny sprzed miesięcy i snujecie dziwaczne domysły, na siłę próbując ją udupić, podczas, gdy sheoll jako supporter robi po prostu to, co do niej należy.

Ukarane zostały dwie strony konfliktu, bo mankamenty zaobserwowaliśmy zarówno z jednej, jak i z drugiej strony, więc nie mam pojęcia do czego pijesz, mówiąc że:

30 minut temu, kolanko napisał:

chlop daje jaila na 160minut za wyjebal/zajebal na /me a chlop ktory obraza na ooc caly  czas prowokuje, ucieka od gry ic = nic zero, to jest kolesiarstwo... czegoś takiego nie tolerujemy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sheoll napisał:

Odpowiedź na to masz tutaj, regulamin serwera:

 Gracz o którym mówisz, owszem, odszedł, ale mając jego ID, nick nie potrzebowałam tego, żeby stał przy nas i żebyście dalej spamowali na czacie OOC, bo to robiliście. W międzyczasie poprosiłam @CoolNickname o sprawdzenie logów, więc razem to przegadaliśmy. Dałam blokadę postaci, ale jaki to ma związek? Wpisanie komendy to jakieś 5sekund, więc wcale nie olałam sprawy, bo w tym czasie rozmawiałam na wasz temat.

A ja nie toleruję wymyślania. Napisałam na czacie OOC, że jeszcze raz sprawdzam logi, kiedy wsadziłam Twojego znajomego do AJ. Po przejrzeniu jeszcze raz logów przez Coola nadałam karę dla tego gracza.

Nie rozumiem za bardzo skargi, bo na @trenbolone100acetate były dwa zgłoszenia na od innych graczy, że Twój poziom rozgrywki jest strasznie słaby. Twój znajomy sam pisał do mnie na PW, że Cię emocje poniosły i uważam, że ta kara wcale nie jest przesadzona. Już nie wspominając o tym, że ta skarga jest pisana na kolanie. 

Zacznijmy raku od tego, że nie masz wlasnego zdania twoja supporterka to jedynie wydrukowany regulamin i nic wiecej jakbys miala 100 iq lub chociaz rok pograla na dobrym poziomie to bys zrozumiala ze regulamin jest w ogole niepotrzebny. Druga sprawa jest taka ze dalas mi kare za pomówienia.Trzymasz sie regulaminu jak jakis spoleczniak + dajesz kary bez dowodow ja tez moge /report pisac na kazdego z kim zagram nie masz dowodow nie masz zadnego pokrycia czy odwalalem czy nie rozumiesz xDDD JESTES SPOLECZNIAKIEM I NAJLEPIEJ ZREZYGNUJ Z TEJ POSADY BO PRZEZ TAKICH RAKOW NIE DA SIE GRAC BEKA I NIC WIECEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin