Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/amerikano] Shinigami43


Dalmian

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2216-Shinigami43/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Natalie Rivera
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada + zakaz gry o charakterze przestępczej
Powód nałożenia kary: "Próba handlu narkotykami na /w. Nie chcemy takich postaci. Masz permamentny zakaz gry przestępczej."
Członek ekipy nakładający karę: @amerikano
Wyjaśnienie sytuacji: To, co napisałem w wiadomości prywatnej /w - było pisane czysto dla beki. W luźnej rozmowie z osobnikiem pisałem po krótce w jaki sposób kreuje swoją postać i jaki mam plan na gierkę.  Nie spodziewałem się że moja wypowiedź zostanie potraktowana jako próba MG, ze względu na to że opisywałem po prostu plan na grę mojej postaci. No ale - nie ja tutaj jestem od oceniania czy kara jest słuszna czy nie. Zostało mi jedynie przeprosić i obiecać, że sytuacja już się nie powtórzy. 

 

Zależy mi tylko i wyłącznie na cofnięciu zakazu gry w sektorze przestępczym, ze względu na to że spędziłem w nim 3/4 mojego czasu na serwerze.
Ewentualne screeny/świadkowie: - 

Edytowane przez Shinigami43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spacer.png

To nie wygląda jak plan na gierkę i pokaz kreacji twojej postaci. Moim skromnym zdaniem, jeżeli nie potrafisz sobie w inny sposób załatwić takich "dóbr materialnych", kiedy wymaga to tylko i wyłącznie zaangażowania z twojej strony to nie powinieneś uczestniczyć w grze w tym sektorze XD

 

271Hajsu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hajsu napisał:

nawet jeżeli odwołanie tego nie dotyczy to chłopaku przemyśl co grasz bo już powoli mnie to irytuje ilekroć wyganialiśmy twoją postać z NASZYCH ZAZNACZAM NASZYCH cornerów, to pojawiała się ona następnego dnia jakby nic się nie stało xDD. Nie robiliście sobie z tą ekipą nic z tego że ciągle dostawliście od nas za to kijami. Ogarnijcie na następny raz co i gdzie stoicie bo dla mnie jest to conajmniej żenujące 

Nasze, wasze - Nie ma znaczenia, to że dla kogoś wasz klub jest po prostu słaby w gierce i nie respektuje go to jego sprawa, szczególnie że tam strzelaliście do ludzi na środku drogi, często latacie tam z kijami, to jak można brać to poważnie? Odpowiedź Sobie sam co jest bardziej żenujące. Pokaż się od dobrej strony, to ludzie zaczną chociażby brać Cie nie poważnie. Jak masz jakieś zastrzeżenia to dział skarg i tam napisz, to się chętnie odniosę, bo sam brałem udział w tej akcji z baseballami, mam też w sumie nagrania jak strzelaliście do jednego gościa w samym centrum, możemy zagrać w te gre i porzucać się troche gównem na forum, why not.

 

Co do samej kary, wydaje mi się że nie jest po prostu dziwna, najwidoczniej w świecie szinigamiemu coś się odkleiło i tyle. Ludzie z gorszymi gównami dostawali jedynie bloki a tutaj jakiś zakaz gry, przez jedną sytuacje gdzie tam chciał kupić mete, nie usprawiedliwiam, kara słuszna jasne, ale czy na pewno adekwatna?

@deptak  weź cały screen wstaw jak już, bo tak urywek... Tak chyba więcej było pisane z tego co wiem.

Edytowane przez .BX
zapasuweczka i Dalmian lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin