Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Nordheim Warriors MC


Karach

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Szym00n napisał:

Nie chcę być chamski ani nic ale w bottom rocker raczej powinien być stan a nie miasto ale życzę powodzenia. 

W przypadku gdy klub motocyklowy znajduje się na terenie jednego stanu w tym przypadku San Andreas - może utożsamiać się z miastem w którym prosperuje a nie koniecznie całym stanem. 

PS: Powodzonka panowie 

Karach, aikon, Copernik i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zaśmiecać więc jak odczytacie to skasuje. Jak Wy robicie takie zajebiste zdjęcia? Chodzi o jakość. To program graficzny i filtr, ostrość czy jakaś rozdziałka w GTA zajebista? Bo ja mam na 1920x1080 i nie ma takiego koksu. @Specter

Edytowane przez Pablo Escobar
WrZASKUUU lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo Escobar napisał:

Nie chce zaśmiecać więc jak odczytacie to skasuje. Jak Wy robicie takie zajebiste zdjęcia? Chodzi o jakość. To program graficzny i filtr, ostrość czy jakaś rozdziałka w GTA zajebista? Bo ja mam na 1920x1080 i nie ma takiego koksu. @Specter

Wiesz co ja po prostu kręcę klip przez F1, a potem kadruje to sobie w rockstar edytorze, tam też czasami jakiś filtr wrzucę. Jeśli chodzi o ustawienia to akurat na tych mam wszystko na maksymalne. Żadnych programów graficznych nie używam bo się totalnie nie znam na tym 😂

Pablo Escobar i WrZASKUUU lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Specter napisał:

Wiesz co ja po prostu kręcę klip przez F1, a potem kadruje to sobie w rockstar edytorze, tam też czasami jakiś filtr wrzucę. Jeśli chodzi o ustawienia to akurat na tych mam wszystko na maksymalne. Żadnych programów graficznych nie używam bo się totalnie nie znam na tym 😂

Klip. To w sumie jest myśl, a gdzie te klipy się zapisują? 😄

WrZASKUUU lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin