Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Nordheim Warriors MC


Karach

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Przyszedł czas pożegnania. Kiedy stawiałem ten klub nie przypuszczałem, że dosięgnie on takich rezultatów. Przyznać muszę, że zżyłem się mega z osobami, które poznałem przy grze tutaj, jak i z samym tym projektem. Otwarcie mogę powiedzieć, że był to jeden z lepszych projektów jakie miałem okazję prowadzić w mojej dwunastoletniej karierze na scenie role play. Z tego miejsca chciałbym każdemu z osobna podziękować, każdemu kto dołożył cegiełkę i był częścią tej rodzinki - wielkie ❤️ dla Was. Dlaczego zdecydowałem sie zamknąć projekt? Nie będę ukrywał, że napłynęło sporo powodów OOC, które nie do końca mi się podobały, a to co wypracowaliśmy drogą IC jako grupa przestępcza w mieście traciło sens. Wraz z moimi pomagierami na stanowisku lidera uznaliśmy, że będzie to dobry moment, aby zamknąć organizację właśnie teraz, gdy tętniła życiem. Resztę powodów pozwolę sobie zostawić dla siebie. Jeszcze raz wielki szacun, wielka piona i pomyślności dla każdego, kto grał w klubie, albo przy nim. Być może jeszcze kiedyś zobaczymy się w podobnym składzie tworząc wspólnie jakiś twór, który zaangażuje tylu graczy. 

unknown.png

Nordhem nie ma w tej dziwce

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin