Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Boxidro] Vexuroponton


trzmielgrzmociciel

Rekomendowane odpowiedzi

Link do konta: https://forum.v-rp.pl/profile/4020-vexuroponton/?tab=game

Rodzaj kary: Blokada postaci

Powód nałożenia kary: CN, Celebrity name

Członek ekipy nadający kare: Boxidro

Wyjaśnienie sytuacji:

Szanowni panowie/panie, chciałbym tylko powiedzieć, że ja absolutnie nie wiedziałem o tym, że Evel Knievel był światowej sławy kaskaderem z lat 70. Teraz już wiem, jednak spędziłem na tej postaci już trochę czasu, planowaliśmy rożne projekty w których ta postać miała wziąć udział. Chciałbym poprosić o możliwość odblokowania postaci z racji tego, że Evel Knievel to tak naprawdę pseudonim Roberta Craiga, czyli naszego sławnego kaskadera. Jeżeli to nie jest możliwe, chciałbym poprosić może o zmianę imienia i nazwiska postaci, spędziłem na niej już trochę czasu i nagromadziłem sporo itemków czy wątków postaci.

Czy pseudonim naprawdę wpływa na zablokowanie mojej postaci, rozumiem jakbym może grał kaskadera i nazwał się tak samo - ale gram coś absolutnie innego.

Dzięki za poświęcony czas, smacznej kawusi. (kara została 'nadana przez forum' więc dałem taki tytuł tematu, jak by coś było nie tak to zmienię)

tytek i boa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Po przeanalizowaniu apelacji oraz dyskusji w gronie administracji zdejmę Ci tą blokadę i pozostawię nick taki, jaki jest. Natomiast prosiłbym o to, by opanować swoje zapędy w świecie gry IC. Taka mała prośba, a skoro masz pomysły na grę, zdobyłeś kontakty IC oraz inne rzeczy w ekwipunku, to sobie działaj z tym, ale bez zbędnego zamieszania. Miłej gry.

trzmielgrzmociciel i boa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin