Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[29.06.2021] Wywiad z Arthur Cross jednym z trzech założycieli firmy ochroniarskiej MAPLE SMCE


Pablo Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

 maple_poprawione.png

 

Drodzy czytelnicy z tej strony Linda Williams. To mój pierwszy wywiad od pół roku. Proszę o komentowanie, udostępnianie oraz piszcie w komentarzach co Wy sądzicie o chwilowym odebraniu licencji firmom ochroniarskim, przez Los Santos Police Department. 

Cytat

 

Linda Williams: To może zaczniemy od tego skąd pochodzisz, gdzie się uczyłeś. Trochę Twojej przeszłości Arthurze. Ludzie są ciekawi skąd taki anonimowy Ty podbija scene popularności.

Arthur Cross: No cóż, urodziłem sie tutaj w Los Santos, skończyłem kilka kursów oraz szkołe o kierunku bezpieczeństwa wewnętrznego, jestem jednym z trzech założycieli Maple, główne zasługi spadaja na Damiena Baico oraz Raven Morgan.

LW: Czyli od samego początku chciałeś iść w kierunku bezpieczeństwa wewnętrznego, a skąd znacie się z resztą założyceli Maple? Skąd nazwa? I czemu przypisujesz zasługi Damienowi i Ravenowi?

AC: Maple SMCE to pomysł Damiena, narodził się w jego głowie i dzieku niemu ta firma istnieje,Damiena i Raven poznałem przypadkiem na mieście, Damien przedstawił mi swój zamysł i postanowiłem mu pomóc.

LW: W jaki sposób mu pomogłeś?

AC: Głównie dzięki doświadczeniu jakie zyskałem po szkole, wsparłem go na start finansowo by rozwinąć firme, wykupilismy mały lokal na Davis oraz kilka samochodów na start, zaczynalismy bardzo skromnie.

LW: To prawda. Patrząc po rozwoju firmy.. Wysokie ambicję mieliście. Dobrze, a teraz proszę mi powiedz Arthurze jak Wam się prowadzi taka firmę ochroniarska w takim przestepczym mieście jak Los Santos?

AC: Z początku gdy zaczynalismy na Davis, mielismy pewne problemy z lokalnymi gangami którym nie odpowiadała nasza obecność, jednak w szybkim tempie zyskaliśmy sporo klientów, dzięki którym poradzilismy sobié.

LW: Ile lat macie już tą firmę? Ile taka firma ochroniarska jest w stanie zatrudnić ludzi, aby zapewnić ochronę. Jakie świadczycie głównie usługi? Obstawiacie domy, imprezy prywatne, patrolujecie strefy objete jurysdykcja?

AC: Sama firma jest dosyć młoda ma niecałe dwa lata, obecnie prowadzimy nabór na ochroniarzy oraz monterów, jednak stawiamy na mniejsza ekipe ale dobrze wyszkoloną. Oferujemy szereg usłua od montaży systemów bezpieczeństwa na prywatnej ochronie kończąc, mamy kilka kontraktów z klubami jak na przykład Club Five oraz VFF, mamy też stałych klientów na usługi prywatnej ochrony jednak nie moge podać ich imion.

LW: Ile u Was w firmie jest w stanie zarobić ochroniarz? Bo nie oszukujmy się może nie ryzykujecie życiem ták jak LSPD, ale Wasi ludzie są zawsze wystawieni
na goracy ogień i co sadzisz o odebraniu Wam licencji na broń przez LSPD?

AC: Nasi pracownicy maja stałe stawki godzinowe zależne od swojego stażu oraz doświadczenia, mają spore premie za udział w obstawach klubów oraz imprez, które wynagradzaja im ich poświecenie. Wszyscy nasi pracowiticy sa przeszkoleni w radzeniu sobie w ciężkich sytuacjach. Co do odebrania firmom ochroniarskim jednak jest to bardzo trudne. Ale dzięki nowemu wyposażeniu oraz szkoleniom w stanie radzić sobie bez użycia broni. Jednak nie zawsze jest to łatwe, dlatego silny nacisk stawiamy na wyszkolenie i umiejętności.

LW: 0 jakich szkoleniach mówisz? Czy ja mogła bym zostać ochroniarzem w Waszej firmie? *zaśmiała się krótko*. Wiadomo z jakiego powodu wycofano licencje na broń palną dla firm ochroniarskich?

AC: Prowadzimy szereg szkoleń, począwszy od szkolenia z poprawnego przeszukiwania, przez neutralizacje zagrożeń, oraz eskorte i ochrone
İokali. Każdy kto czuje się na siłach i ma szczatkowa wiedze lub umiejeiności jest w VIP i naszym pracownikiem. Co do powodu odebrania licencji, jest już dosyć drażliwy temat który ma związek z niepoprawnym i nieumiejetnym wykorzystaniem broni przez poprzednie firmy ochroniarskie.

LW: Czy firmy, które nadużywały broni zrobiły jakąś krzywdę w mieście posiadając niekompetną wiedzę na temat posługiwania się bronią i przestrzeganiem zasad? Czy ktoś.. ZGINAŁ?

AC: Szczerze? Nic mi na ten temat nie wiadomo, wiem tylko że doszło do kilku incydentów gdzie zbyt pochopnie wykorzystano broń palna w miejsach publicznych jak na przykład Vespucci.

LW: To niesprawiedliwe, że odpowiadacie za zbiorową głupotę prowadząc tak profesjonalną firmę.. To widać wchodząc do środka do biura, bo nikt nie profesionalny nie inwestował by takich pieniędzy.

AC: Niestety, niezależnie od tego jak dobrze nasi pracownicy sa wyszkoleni, czy nawet to że cześć z nich to byli pracownicy LEA, wszyscy są wrzucani do jednego worka i praktycznie cierpimy za błedy poprzedników.

LW: Arthurze.. Kończy się nasz czas na audycję, ale zaczyna się Wasz czas na zdobycie sukcesu i pokazanie LSPD, że nie można Was wrzucać do jednego worka. Mam nadzieje, że okaże sie sprawiedliwość. Dziękuje za wywiad!

 

Dane konta bankowego: 906-495-0623

Dane postaci: Linda Williams

Profil: Linda Williams - Profile postaci - Vibe Role Play (v-rp.pl)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin