Skocz do zawartości

Game Changelog

Nasi developerzy prężnie pracują nad rozwojem skryptu a nowości pojawiają się często. Zajrzyj więc do changelogu i dowiedz się, jakie zmiany zaszły!
Nowości!

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

#21 VibeShop!


Toyer

Polecane posty

Sklep z czasem będzie rozwijany o nowe usługi, które nie będą ingerować w grę IC. Wygląd sklepu będzie ulegał zmianie, nie chcieliśmy Was dłużej trzymać i udostępniliśmy - można powiedzieć - taką wersję beta sklepu.

1 minutę temu, trendsetter napisał:

Będziecie zakazywali sprzedaży waluty premium za gotówkę IC, czy będzie to działało podobnie jak na devgaming?

Myślimy o tym, by pozwolić graczom na wymianę vPoints między sobą z bardzo mocnymi ograniczeniami, ale jeszcze nie powiedzieliśmy TAK w tym kierunku. Dopóki oficjalnie tego nie ma u nas wprowadzonego to będzie zakaz takiej sprzedaży.

vxnewood lubi to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pablo Escobar napisał:

Czy mogę otworzyć projekt IC "sprzedaż mebli" "ikea"? I za rl hajs kupować obiekty i sprzedawać tam meble? To jest myśl! Co ja będę duty bił 2 latka 😄 

Chętnie się może załapie 🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, shoto napisał:

ten eksport postaci jest jednorazowy czy jak wykupisz to mozesz juz sobie dowolna ilosc razy kopiowac ten wyglad do menyoo?

Dowolną ilość razy. Kupuje się to per postać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝