Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#21 VibeShop!


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd takie ceny? Już sam patreon był droższy niż ma to miejsce u konkurencji, co prawda konkurencja działa na innej platformie ale nie wydaje mi się żeby koszty ich maszyn tak bardzo się różniły. Konto premium za +/- 30zł to spora różnica między 10-15zł, a nie oszukujmy się ale konkurencja przeważnie oferuje więcej dla premium niż Wy.

UnNamed, szag, dhrm i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD export postaci do menyoo platny w dodatku tylko na jedną postać, zabawne mogliscie chociaz dodać tą opcje w cenie tego pakietu gold bo nawet ta zdymana wlasna tapeta nadal pewnie nie działa

Bluur z lss powinien brac od was nauki biznesu

Grenade, dominique, abc i 10 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny wywindowały, ale pamiętajcie że vPointsy zdobywacie też w grze - na patrona nie mogliście zarobić w grze. Więc musicie mieć świadomość, że musi być jakiś kompromis w tym wszystkim. Ponadto - był dwa duże wydarzenia, gdzie mogliście uzbierać punkty i w sumie niektóre osoby mają premium za darmo (które też daje boosta do zdobywanych vPoints). Oprócz tego - patron działał od 1 dnia miesiąca do 30 dnia. Nasze premium obejmuje równe 30 dni od zakupu - czyli kupujesz dziś to masz 30 dni, a nie jak było w przypadku patrona, gdzie traciłeś tak naprawdę 2 dni, bo kupiłeś go za późno.

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michigoon napisał:

xD export postaci do menyoo platny w dodatku tylko na jedną postać, zabawne mogliscie chociaz dodać tą opcje w cenie tego pakietu gold bo nawet ta zdymana wlasna tapeta nadal pewnie nie działa

Bluur z lss powinien brac od was nauki biznesu

Ale halo. Punkty zbieracie w grze, więc dla normalnego gracza, który czerpie przyjemność jest to osiągalne bez wydawania ani grosza.

Kizzy i Daniel5204 lubią to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, wschodnia strona zaba napisał:

no to powiem ze troche slaba zmiana ze teraz trzeba za ta blokade placic 7,50 jak dotychczas byla za darmo, reszta to nie jest moja dzialka bo do szczescia nie potrzebuje zlotego nicku w grze ale ceny zescie dali spore 

jebana inflacja

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wschodnia strona zaba napisał:

no to powiem ze troche slaba zmiana ze teraz trzeba za ta blokade placic 7,50 jak dotychczas byla za darmo, reszta to nie jest moja dzialka bo do szczescia nie potrzebuje zlotego nicku w grze ale ceny zescie dali spore 

Było za darmo ale trzeba było się prosić. Teraz wchodzisz i klikasz. Wygodniejsze co? 😛

Kizzy lubi to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chuj w te ceny, bo 7,50zł raz na pół roku mogę zapłacić za blokadę postaci gdyż naprawdę trzeba być biednym aby nie mieć 10zł na jakieś pierdoły. Problem według mnie jest bardziej z kontem gold, bo 30zl za coś co nic nie oferuje? Większość ludzi ma gdzieś pogrubiony nick i większy avatar bo to zerowe korzyści i raczej nie powinniście się spodziewać dużych przychodów właśnie z kont premium. Osobiście płaciłem za patrona przez jakiś czas i dobrze wiem jak to nieopłacalne dla gracza dlatego mogliście jakieś fajne rzeczy tam wrzucić - nie wiem unikatowe przedmioty czy rzeczy takie jak możliwość choćby zmiany personali postaci do 3h i inne pierdoły, chuj wie opcji jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mario napisał:

Było za darmo ale trzeba było się prosić. Teraz wchodzisz i klikasz. Wygodniejsze co? 😛

wygodniejsze byłoby dla gracza wejście w wasz panel postaci i po prostu możliwość zablokowania bez jebania na hajs XD

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mario napisał:

Ale halo. Punkty zbieracie w grze, więc dla normalnego gracza, który czerpie przyjemność jest to osiągalne bez wydawania ani grosza.

no takie zdobywanie to troche robota głupiego. 
na swoim przykładzie 
jestem stałym graczem serwisu vibing rp pl od epizodu paletobay, na swoim koncie mam od chuja godzin gry i zarobiłem do tej pory: 1600vp czyli równowartość 2miesiecy konta gold, faktycznie idzie zarobic

Kizzy i Grenade lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin