Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#21 VibeShop!


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

Mario, z cały szacunkiem jeśli chodzi o zbieranie VP, ale żeby uzbierać na ten lepszy pakiet (bo umówmy się, ten podstawowy to jakieś nieporozumienie) trzeba przegrać w ciągu miesiąca 266h. Aby wykupić go nawet za najmniejszą możliwość, czyli to 11zł z groszkiem to jest 166h w miesiącu posiadając już pakiet premium gold. W moim odczuciu te ceny również są zbyt wywindowane względem tego, co te pakiety oferują. Jeśli premium będzie rozbudowane o dodatkowe profity - być może będzie to lepiej wyglądało.

A jeśli chodzi o pytanie, będzie możliwość kupienia premium dla znajomego za VP?

qqqqqqq, Janpook i Kizzy lubią to

Wyjaśniamy czereśniaków 24/7 firma remonty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Satan666 napisał:

Nie no chuj w te ceny, bo 7,50zł raz na pół roku mogę zapłacić za blokadę postaci gdyż naprawdę trzeba być biednym aby nie mieć 10zł na jakieś pierdoły. Problem według mnie jest bardziej z kontem gold, bo 30zl za coś co nic nie oferuje? Większość ludzi ma gdzieś pogrubiony nick i większy avatar bo to zerowe korzyści i raczej nie powinniście się spodziewać dużych przychodów właśnie z kont premium. Osobiście płaciłem za patrona przez jakiś czas i dobrze wiem jak to nieopłacalne dla gracza dlatego mogliście jakieś fajne rzeczy tam wrzucić - nie wiem unikatowe przedmioty czy rzeczy takie jak możliwość choćby zmiany personali postaci do 3h i inne pierdoły, chuj wie opcji jest dużo.

Mamy tego świadomość więc będziemy poszerzać benefity premium znacznie. Wcześinej dla patronów tego nie robiliśmy bo miała to być forma wspomagania serwera, a nie jako usługa. Mamy pomysły, by ożywić tego golda bez ingerencji w IC.

Kizzy i Kubas lubią to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ese ese napisał:

Mario, z cały szacunkiem jeśli chodzi o zbieranie VP, ale żeby uzbierać na ten lepszy pakiet (bo umówmy się, ten podstawowy to jakieś nieporozumienie) trzeba przegrać w ciągu miesiąca 266h. Aby wykupić go nawet za najmniejszą możliwość, czyli to 11zł z groszkiem to jest 166h w miesiącu posiadając już pakiet premium gold. W moim odczuciu te ceny również są zbyt wywindowane względem tego, co te pakiety oferują. Jeśli premium będzie rozbudowane o dodatkowe profity - być może będzie to lepiej wyglądało.

A jeśli chodzi o pytanie, będzie możliwość kupienia premium dla znajomego za VP?

Jeszcze do końca nie przedyskutowaliśmy tego pomysłu, ale w planach była możliwość wymiany vPoints między graczami. Zobaczymy jednak jak wygląda ogólny obrót tych punktów i będziemy wiedzieć co dalej.

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mario napisał:

Ale halo. Punkty zbieracie w grze, więc dla normalnego gracza, który czerpie przyjemność jest to osiągalne bez wydawania ani grosza.

Żeby nazbierać punkty jakby IN-GAME tylko i wyłącznie trzeba przesiedzieć przed grą więcej niż siedzicie przed skryptami które wam wypierdalają cały serwer w powietrze, więc o czym ty w ogóle bijesz. W chuj słabą akcję zrobiliście. Nie próbuj się zasłaniać tym że gracze czerpią "przyjemność z siedzenia na serwerze" tym że chcecie jebać na hajs nas jako graczy XD

Janpook, Kizzy, greygods i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitsu napisał:

Zrobiliście mi dzień patrzeniem na płacz dotyczący cen, czuję się jak na jakimś targu. Ahh ta Polska mentalność "somsiad ma, to ja też muszę mieć".

Stan dupy zarządu : W Y L I Z A N A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mitsu napisał:

Zrobiliście mi dzień patrzeniem na płacz dotyczący cen, czuję się jak na jakimś targu. Ahh ta Polska mentalność "somsiad ma, to ja też muszę mieć".

co ty koleś w ogóle piszesz, mi to wygląda na oblizywanie kapsla. Prawda jest taka, że zjebali i tyle, a na te rozszerzenia dotyczące premium będzie trzeba czekać do usranej śmierci.

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KarreX napisał:

Żeby nazbierać punkty jakby IN-GAME tylko i wyłącznie trzeba przesiedzieć przed grą więcej niż siedzicie przed skryptami które wam wypierdalają cały serwer w powietrze, więc o czym ty w ogóle bijesz. W chuj słabą akcję zrobiliście. Nie próbuj się zasłaniać tym że gracze czerpią "przyjemność z siedzenia na serwerze" tym że chcecie jebać na hajs nas jako graczy XD

Granie na serwerze to przyjemność czy mus? Odpowiedz sobie na to pytanie. Bo mówicie tak, jakbyście byli zmuszani do gry, by coś osiągnąć. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania, ale pozwala na zdobycie tego bez potrzeby płacenia. Równie dobrze możesz kupić małą paczkę a resztę vPoints dozbierać.

Kizzy, Mitsu, KarreX i 3 innych lubią to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin