Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#21 VibeShop!


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 3.07.2021 o 13:17, Mario napisał:

Ale halo. Punkty zbieracie w grze, więc dla normalnego gracza, który czerpie przyjemność jest to osiągalne bez wydawania ani grosza.

Powinieneś wziąć pod uwagę że niektórzy gracze wchodzą raz na kilka dni, albo na krótkie sesje. Powinni więc być zniechęceni do używania benefitów z konta premium bo grają mniej niż osoby spędzające po 6 godzin dziennie na serwerze?

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewenement

Od edycji w zbudowanym na złomowisku miasteczku Paleto do czasu kiedy przestałem grać (jakieś 2 miesiące temu) przegrałem jeśli dobrze liczę około 811 godzin. Odejmując vpointsy, które otrzymałem za jakieś duperele typu pomoc/udział w event team/na mikołajki zdobyłem przez ten czas niespełna 1 400 vP za swoją grę. Wystarczy mi na zakup 30-dniowego złotego premium (które chuja mi da oprócz podbudowania sobie ego kolorem na forum, bo eksport postaci do Menyoo czy blokada postaci do 1h gry to nadal oddzielnie płatne usługi) i PRAWIE na paczkę 100 obiektów. 
Było warto 😆

 

Nie spodziewałem się tego, że będzie jeszcze drożej niż z Patreonem. Nie wiem kto wymyślał ceny, ale chyba przez upały nie myślał racjonalnie. Na innych projektach role play w GTA ludzie płacili mniej, a dostawali dużo lepsze benefity. Co najlepsze każdy jest tam zadowolony (i gracze bo nie muszą płacić horrendalnych kwot za jakieś głupoty i zarząd, który przytula może i mniejsze pieniążki w przeliczeniu per osoba, ale finalnie naprawdę fajny pitos bo usługi premium z racji na zdrowe ceny kupuje spora część graczy). Pazerność wcale nie popłaca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Saurafel napisał:

nie wiem czy to tak działa, ale jeżeli płacimy xx zł za export postaci, to jak zmienię sobie fryzurę, dodam tatuaż czy zmienię ubranie to będę musiał drugi raz tyle płacić żeby mieć aktualną postać?

Nie. Pobierać możesz w dowolnej chwili z postaci, dla której zakupiłeś usługę. Jest ona na stałe przypisana do postaci. 

Kizzy lubi to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mario napisał:

Nie. Pobierać możesz w dowolnej chwili z postaci, dla której zakupiłeś usługę. Jest ona na stałe przypisana do postaci. 

No nie wiem, piszesz to w takiej formie jakby komukolwiek byl potrzebny export jednej postaci kilkukrotnie xD Przeciez jak raz sobie pobierzesz to do menyoo to juz potem nie potrzebujesz drugi raz lol. Dodajecie niepotrzebnie jakies slowa typu DOWOLNIE, NA STALE, zamiast napisac krotko i zwiezle ze mozesz wyexportowac wyglad tylko jednej postaci po zakupie. W menyoo sobie normalnie mozesz potem wszystko edytowac wiec nie widze sensu po co podkreslacie ta dowolnosc. Nie rozumiem zbytnio czemu taka usluga jest w ogole platna, skoro mozna sobie zapisac podczas tworzenia postaci opcje, ktore sie ustawilo i potem wrzucic to wszystko do menyoo. To ze imiona rodzicow sa inne tez mozna latwo ogarnac, bo sa w kolejnosci ID twarzy, a to mozna zweryfikowac na roznych wiki o gta v.

Edytowane przez shoto
Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, shoto napisał:

No nie wiem, piszesz to w takiej formie jakby komukolwiek byl potrzebny export jednej postaci kilkukrotnie xD Przeciez jak raz sobie pobierzesz to do menyoo to juz potem nie potrzebujesz drugi raz lol. Dodajecie niepotrzebnie jakies slowa typu DOWOLNIE, NA STALE, zamiast napisac krotko i zwiezle ze mozesz wyexportowac wyglad tylko jednej postaci po zakupie. W menyoo sobie normalnie mozesz potem wszystko edytowac wiec nie widze sensu po co podkreslacie ta dowolnosc. Nie rozumiem zbytnio czemu taka usluga jest w ogole platna, skoro mozna sobie zapisac podczas tworzenia postaci opcje, ktore sie ustawilo i potem wrzucic to wszystko do menyoo. To ze imiona rodzicow sa inne tez mozna latwo ogarnac, bo sa w kolejnosci ID twarzy, a to mozna zweryfikowac na roznych wiki o gta v.

Widziałeś może wyżej, że jeden z graczy zadał pytanie i na nie odpowiedziałem?

I nie jest płatna, tylko dostępna za vPoints. 🙂

Kizzy lubi to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mario napisał:
Cytat

odając sobie nieśmiertelność, broń i super moce. 

Brzmi spoko ten program, a więc to tylko na oddzielny vw daje naszą postać i mamy pole do popisu jeśli chodzi o ss'y, tworzenie filmów?

Kizzy lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo Escobar napisał:

Brzmi spoko ten program, a więc to tylko na oddzielny vw daje naszą postać i mamy pole do popisu jeśli chodzi o ss'y, tworzenie filmów?

Nie na oddzielny vw tylko ten mod to masz na singla i na singlu możesz właśnie robić sobie te ssy i filmiki

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin