Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#21 VibeShop!


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pablo Escobar napisał:

To nie rozumiem po co mam go kupować za Vpointsy jak mogę go pobrać za darmo na singla.

Nie kupujesz moda tylko sobie eksportujesz wygląd postaci co sobie zrobiłeś na vibe chyba, że byłeś mądry jak ja i sobie porobiłeś screeny albo nagrałes tworzenie postki 

 

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mario napisał:

Widziałeś może wyżej, że jeden z graczy zadał pytanie i na nie odpowiedziałem?

I nie jest płatna, tylko dostępna za vPoints. 🙂

Jest płatna, tylko płacisz vPointsami, które albo kupisz albo będziesz zbierał horrendalną ilość godzin. Gdzieś tam ktoś z Ekipy pisał, że próbowaliśćie znaleźć balans. Ja tego balansu nie widzę i nie dziwię się, że większość osób patrzy na to, jako na próbę wyciągnięcia hajsu z kieszeni gracza. Zostawiając już same ceny, bo dla jednego to może być mało albo dużo jednak korzyści w grze z tego i tak nie ma, nie licząc drugiego auta na mapie, to bardziej kłuje mnie w oczy fakt, że te ceny są zasłaniane właśnie "benefitami" jakie gracz zyskuje po zakupie danej usługi. Wcześniej to była forma wsparcia serwera, a benefity były jakimś tam dodatkiem na który i tak nikt nie patrzył, bo chodziło właśnie o to wsparcie i nikt się nie czepiał. Obecna forma "Usługi" moim zdaniem została wprowadzona zbyt szybko i bez większych przemyśleń. Benefity mogą być zwiększane, ceny zmniejszane, ale niesmak pozostanie, bo cała aktualizacja bez względu na chęci wygląda tak, jakby ktoś poczuł piniondz, a ta blokada postaci? No proośba.

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl z placeniem 20pln za eksport postaci do menyoo to jakis niezly Mlody Przedsiebiorca wymyslil xD

juz mogliscie po prostu te opcje podczepic pod jakis lvl premium, a nie jako oddzielna usluga bo to zart i nie wiem kto normalny ci tyle zaplaci za cos co mozesz samemu zrobic jak zapiszesz se imiona starych przy robieniu postaci

Edytowane przez Lopez
Kizzy i westconnect lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2021 o 22:11, Lukree napisał:

Proponuje zrobić spawnowanie tych 2 aut do zwykłego premium a nie premium GOLD, które kupuje w sumie tylko dla tej jednej opcji. Cała reszta jakby nie ma większego znaczenia i cena tych VP jest za duża na takie konto. Mało tego, 3 vp na godzinę, to już ktoś pisał że trzeba grać ok 266h żeby uzbierać na nowe konto. Jeśli już poszliście w tą stronę to dajcie chociaż równowagę aby można było faktycznie przez grę w ciągu miesiąca uzbierać sobie te VP na takie konta.

Co do cen obiektów, moim zdaniem są dobre, skoro ich większa ilość może wpłynąć na prace serwera to nie mogą być zbyt tanie.

Pomysł na plus mimo wszystko.

E tam 266h to takie tylko 1.5 etatu na pełna umowę. Co to jest. 

Ps: proponuje zniżyć cenę pakietu i obniżyć ją ilość vp do tych 800(?) Co kosztuje premium. Wtedy gracze nie zobaczą taj dużej rozbierznosci cenowej patron -premium

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.07.2021 o 09:18, Lopez napisał:

pomysl z placeniem 20pln za eksport postaci do menyoo to jakis niezly Mlody Przedsiebiorca wymyslil xD

juz mogliscie po prostu te opcje podczepic pod jakis lvl premium, a nie jako oddzielna usluga bo to zart i nie wiem kto normalny ci tyle zaplaci za cos co mozesz samemu zrobic jak zapiszesz se imiona starych przy robieniu postaci

najlepsze ze ci co becza ze za drogo i nic z tego nie maja to pierwsi pobiegli kupic te premke i to jest w tym wszystkim najpiekniejsze xD

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, becauseigothigh napisał:

najlepsze ze ci co becza ze za drogo i nic z tego nie maja to pierwsi pobiegli kupic te premke i to jest w tym wszystkim najpiekniejsze xD

Psst, mogli kupić za to co mieli uzbierane na koncie przez gre.. bo im nie zależy na VP, ktore nic nie dają na " ` " 

Taki pro tip.  W obecnej chwili za to co premium oferuje, na pewno bym nie wydała 35zł..  A by tylko z gry zdobyć premium musisz przez 30dni grać po 9godzin... 

Paige i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin