Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#21 VibeShop!


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mario napisał:

Mamy tego świadomość więc będziemy poszerzać benefity premium znacznie. Wcześinej dla patronów tego nie robiliśmy bo miała to być forma wspomagania serwera, a nie jako usługa. Mamy pomysły, by ożywić tego golda bez ingerencji w IC.

To moze zwiekszajcie cene razem z benefitami xd

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mario napisał:

Granie na serwerze to przyjemność czy mus? Odpowiedz sobie na to pytanie. Bo mówicie tak, jakbyście byli zmuszani do gry, by coś osiągnąć. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania, ale pozwala na zdobycie tego bez potrzeby płacenia. Równie dobrze możesz kupić małą paczkę a resztę vPoints dozbierać.

Nie, ale jakby dawanie graczom wolnej ręki w kwestii różnego rodzaju ulepszeń na serwerze a wyciąganie jej po to żeby dać mało znaczące rzeczy w zamian za $ jest trochę chujowe, tyle w temacie.

434be3437f2a3a08cf14a2a7dad07d33.jpg

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mario napisał:

To będzie jeszcze gorsze, bo nie wolno nic zwiększać jak widać po wypowiedziach wyżej. Cena zostanie taka ale benefity w ciągu paru tygodni się zwiększą.

Chodzi mi o to by narazie cena byla adekwatna do liczby benefitow, a potem np zrobic o 10 zl drozsza paczke z nowymi benefitami

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KarreX napisał:

Stan dupy zarządu : W Y L I Z A N A

 

4 minuty temu, Hawryl73 napisał:

co ty koleś w ogóle piszesz, mi to wygląda na oblizywanie kapsla. Prawda jest taka, że zjebali i tyle, a na te rozszerzenia dotyczące premium będzie trzeba czekać do usranej śmierci.

Po prostu znam ich punkt widzenia, kiedy obiekty będą za tanie, to zaraz ruszy lawina zakupów, a po tym pojawi się płacz, że crashuje i laguje serwer. Zabezpieczyli się wysoką ceną, bo to jest możliwość, a nie przymus. Niestety co byś nie zrobił to zawsze pojawi się płacz.

Kizzy, WujekEddy i Skrzypo lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mitsu napisał:

Zrobiliście mi dzień patrzeniem na płacz dotyczący cen, czuję się jak na jakimś targu. Ahh ta Polska mentalność "somsiad ma, to ja też muszę mieć"

Ziomek sie poczuwa bo zarabia 5 dych powyzej najnizszej krajowej na zmywaku w holandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, najlepiej to za darmo wszystko żeby było, a serwer jeszcze płacił graczom za grę xD

Ciekawa opcja, zmiana na plus. Pytanie z ciekawości, czy przy pojawieniu się innych form płatności zmienią się ceny (przez inną prowizję pośrednika), czy zostaną takie same?

Kizzy i Mitsu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Skrzypo napisał:

No tak, najlepiej to za darmo wszystko żeby było, a serwer jeszcze płacił graczom za grę xD

Ciekawa opcja, zmiana na plus. Pytanie z ciekawości, czy przy pojawieniu się innych form płatności zmienią się ceny (przez inną prowizję pośrednika), czy zostaną takie same?

Niestety przy płatności SMS i PSC będziemy zmuszeni dać cenę 2x droższą ze względu na podatek i prowizję jakie trzeba opłacić z naszej strony.

katae, Skrzypo i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toyer napisał:

Niestety przy płatności SMS i PSC będziemy zmuszeni dać cenę 2x droższą ze względu na podatek i prowizję jakie trzeba opłacić z naszej strony.

Ale tu nie trzeba się tłumaczyć - to jest całkowicie normalne i zrozumiałe, jest ogromna prowizja przy sms, natomiast odnosząc się jeszcze do wypowiedzi wyżej, jeżeli komuś przeszkadza, że obiekty są drogie no to nie mam pytań bo wcześniej się ich nie dało kupić więc problemu nie widzę, później by ich nikt nie kupował za e$, wiec jak najbardziej na plus zmiana, co do samych cen to też nie widzę żadnego kłopotu, są dwa warianty do wyboru jeżeli kogoś nie stać na droższą opcję i tyle... narzekacie, że tutaj są takie ceny to zobaczcie na devie ile kosztuje PJ, 50zł z tego co wiem xD tutaj macie wrapy za friko, nigdy nikomu się nie da dogodzić, jest dobrze.

Kizzy, Mitsu, Skrzypo i 1 inny lubią to

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi vpoints? Gram od początku serwera z niedużymi przerwami, a uzbierałem ich tylko 370 (a więc po kilku miechach aktywnej gry, mogę zablokować 1 chara, czyli wykorzystać opcję która dotychczas była zupełnie darmowa). Będziecie zwiększać rate? + rozumiem chęć zarabiania na swoim projekcie któremu poświęcacie czas, ale opcja zablokowania postaci nie powinna być odpłatna. Po co? Ktoś musi chodzić w kółko na autoclickerze przez 10h żeby móc pograć roleplay?

jachu, SoCal, Toyer i 2 innych lubią to

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin