Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Zarząd FIB] aDiq


aDiq

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, poczekajmy na rozpatrzenie skargi. Temat zostaje zamknięty bo wydaje się na wyczerpany. Dwie strony wypowiedziały się i nie ma sensu na dopisywanie dalszych postów, które w zasadzie już nic więcej nie wniosą. @Szymon na pewno zerknie do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Jestem świeżo po przeanalizowaniu całego tematu. Osobiście uważam, że zarząd frakcji zachował się w zupełności normalnie. To oni zarządzają strukturami frakcji, wspólnie zadecydowali o twoim usunięciu - mają ku temu swoje powody. Odnoszę wrażenie, że coraz większa ilość graczy zamiast spróbować dojść do porozumienia bądź po prostu przyjąć niesprzyjającą naszej osobie decyzję na 'klatę' decyduje się na uzewnętrznianie na serwerowym forum. W zupełności przyznaję tutaj rację Morfeuszowi, który doskonale to przedstawił kilka postów wyżej. Nie podoba mi się również strasznie fakt, że nie napisałeś do mnie w pierwszej kolejności przed wstawieniem tego tematu na forum publiczne. Skoro nie dodałem Cie @aDiq do znajomych na Discordzie to mogłeś napisać na moją prywatną skrzynkę na forum. Staram się regularnie odczytywać wszystkie wiadomości, których możesz mi wierzyć - mam wiele. Odnosząc się do reszty zarzutów, które tutaj padły - nie zauważyłem by chłopaki byli toksyczni, sprawiali problemy - wręcz przeciwnie. Podsumowując jednak całą tą sytuacje. Zarząd frakcji jaką jest FIB zadecydował o usunięciu Cie z niej i należy to po prostu uszanować. Można się z tym zgadzać bądź nie ale tak się po prostu stało i tyle. Uważam również, że ta skarga nie powinna ujrzeć nigdy światła dziennego w tym miejscu, a poprzez ludzką rozmowę, w której oczywiście bym uczestniczył doszlibyśmy z pewnością do porozumienia. Stało jak się stało, czasu nie cofniemy. Skarga zostaje przeze mnie odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin