Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/VEREVI] Satan666


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/388-satan666/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Martin Chavez
Rodzaj kary: AJ
Powód nałożenia kary: Podszywanie sie pod LSPD, marna rozgrywka, /me "morduje czarnucha bo jest rasista"(180 minut)
Członek ekipy nakładający karę: @Verevi
Wyjaśnienie sytuacji: Niegdyś to samo zagrałem z @Toyer  i nie było problemu, że IC się podszywaliśmy pod LSPD (wtedy dokłądnie pod US Marshall). Jest to normalne, znaczy patologią w rzeczywistości ale zdarza się taka sytuacja, że osoba podszywa się pod policjanta czy to w Polsce czy w USA, ponieważ kupno odznaki to koszt 20zł, a kamizelki z tkaim napisem to 200zł w Polsce, a w USA w dolarach i to nawet taniej. Nie chciałem w tamtej sytuacji aby dana osoba ponosiła jakieś konsekwencje swoich czynów, po prostu IC wywieść 100metrów i ukraśc samochód, który gdzieś byśmy zostawili - zwyczajnie tak sie bawiliśmy i nie wiem co w tym złego. Jedyne z czym przesadziłem, to z tym /me ale chłop mnie wyprowadził z równowagi swoim płaczem, aczkolwiek no jeśli niewolno jest podszywać się pod LSPD (nie OOC a IC), to współczuje co bardziej kreatywnym osobom, które w jakiś sposób chciały choćby wykonać egzekucje grając mobsterów, którzy właśnie w ten sposób wyprowadzają swoją ofiarę z domu.
Ewentualne screeny/świadkowie:

unknown.png

unknown.png

Dodam tylko na koniec, że po moim pytaniu @Verevi zablokowała pw, bardzo dojrzale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty i twój kolega druggy nie dostaliście kary za podszywanie się pod LSPD samo w sobie, a za sposób, w jaki to robiliście (i nie tylko). Jeśli dla Was podszywanie się pod LSPD to granie /me rozkurwia wasyl i robienie jakiegoś śmiesznego "polowania" to gratuluję tej "kreatywności", którą się zakrywacie teraz. Po drugie, od dwóch dni po nocach od różnych graczy dostaję skargi na Was za przeszkadzanie innym i granie niesmacznych rzeczy. Ja widzę to, że w późnych godzinach specjalnie schodzicie ze swoich głównych postaci i wchodzicie na te wymienione w apelacjach, tylko po to żeby sobie poodwalać, pograć (nie)śmieszny "roleplay", typu /me łapie za kutas Tony_Kempt na spawnie (xD). Ja naprawdę nie lubię karać, ale jeśli mimo moich ostrzeżeń dalej nie reprezentujecie ze sobą rozgrywki chociaż na minimalnym poziomie to o czym my rozmawiamy? Także podsumowując, kara nie jest za samo podszywanie się za LSPD, z którego się tłumaczycie, a za całokształt i styl prowadzonej przez Was rozgrywki, przez którą cierpią nerwy innych. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się tutaj, chociaż nie mam takiego zwyczaju. Dokładnie wczoraj reportowałem kilkukrotnie Wasze idiotyczne zagrywki. Opieracie się, że gracie dobrze? Verevi nie wyciągnęła screenshotów, ja to zrobię. Zobrazujmy sobie poziom Waszego role play.

 

Sytuacja numer jeden, godzina druga dwadzieścia w nocy. Tony_Kempt, @druggy Verevi Cię upomniała, powiedziała co jest nie tak.

Spoiler

spacer.png

Teraz sytuacja numer dwa, odnosząca się i do @druggy tak i do @Satan666

Spoiler

spacer.png

Zamazałem dwie linijki mojej gierki IC. Reszta mówi sama za siebie.

Trzecia sytuacja. Podchodzicie? No to fajna gierka, nie powiem.

Spoiler

spacer.png

A to na poprawę humorku.

J1dD9Pd.png

 

I wiecie co? Jestem do bólu tolerancyjny, mam ostro gdzieś kto, co, gdzie robi (mówię tutaj o homoseksualiźmie). Podobne podejście mam do gry, w swoim gronie możecie grać nawet gwałty kijem od miotły. Ale takie zagrania nawet mnie brzydzą. To w zasadzie tyle co miałem do dodania.

 

 

I nie ukrywam, że cieszyłbym się z bana dla Was...

 

 

//edit: @Verevi Was nie raz upomniała.

Edytowane przez null
cobra0505 i Daniel5204 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak naprawdę czepiacie się gry pary homoseksualistów, gdzie nasze postacie zwyczajnie uprawiały tzw miłość, ponieważ nie będę ukrywał ale miały tzw uniesienie. Oprócz tego, że wykazujecie sie brakiem tolerancji wobec mniejszości karając mnie oraz @druggy za jakby nie patrzeć dobrą grę IC, to jeszcze gość powyżej wrzuca OCENZUROWANE screeny, gdzie OOC nam wtórował i pochwalał naszą rozgrywkę na /b, aczkolwiek oczywiście facet wolał ocenzurować by dopasować wypowiedź na forum pod swoją teze. Również zabawny jest pierwszy screen, gdzie ja IC upominam @druggy oraz gościa wyżej aby zjechali na pobocze, bo torują droge - upominam ich stwierdzeniem "wezcie se pedały pogadajcie na parkingu" i tak jak mówiłem czuje sie niewinny i jestem karany bądź co bądź za dobry roleplay. Zasad regulaminu nie złamałem, jestem niewinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Satan666 napisał:

Również zabawny jest pierwszy screen, gdzie ja IC upominam @druggy oraz gościa wyżej aby zjechali na pobocze, bo torują droge - upominam ich stwierdzeniem "wezcie se pedały pogadajcie na parkingu" i tak jak mówiłem czuje sie niewinny i jestem karany bądź co bądź za dobry roleplay. Zasad regulaminu nie złamałem, jestem niewinny.

Pierwszy screen oskarża tylko @druggy, to prawda. WIesz co zrobiłeś tam źle również ty, ale na to nie mam dowodów, więc nie rzucam słów na wiatr. Jeżeli chcesz wiedzieć o czym mówię, napisz do mnie na discordzie (dodasz mnie przez oficjalke Vibe-rp).

Czepianie się gry homoseksualistów. Uniesienie. Masz racje.  No to spójrzmy na to z innej strony - serwerowy spawn. Tyle? I aż tyle.

 

A tutaj na dokładkę wysyłam screena, orginalnego. O to moje "cenzurowanie", bo przecież to ja jestem ten zły i Cię chwaliłem (dziwne, że pisałem ig do verevi, że mało Wam pomogło xd)

Spoiler

spacer.png

Pozdrawiam słodziutko.

exc25 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, null napisał:

Pierwszy screen oskarża tylko @druggy, to prawda. WIesz co zrobiłeś tam źle również ty, ale na to nie mam dowodów, więc nie rzucam słów na wiatr. Jeżeli chcesz wiedzieć o czym mówię, napisz do mnie na discordzie (dodasz mnie przez oficjalke Vibe-rp).

Czepianie się gry homoseksualistów. Uniesienie. Masz racje.  No to spójrzmy na to z innej strony - serwerowy spawn. Tyle? I aż tyle.

 

A tutaj na dokładkę wysyłam screena, orginalnego. O to moje "cenzurowanie", bo przecież to ja jestem ten zły i Cię chwaliłem (dziwne, że pisałem ig do verevi, że mało Wam pomogło xd)

  Odkryj ukrytą treść

spacer.png

Pozdrawiam słodziutko.

winny sie tłumaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, druggy napisał:

juz huj drazyc temat admini rozpatrza, ja poczuwam sie winny do akcji z /o sex ale nie poczuwam sie winny do akcji z podszywaniem sie pod LSPD bo zrobil literkowe i zamiast rozkuwa napisal ROZKURWA i teraz verevi pisze "to granie /me rozkurwia wasyl" jest zwylka pomylka.

to prawda i mam na to dowód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hard feelings satan i druggy, ale odnosnie disgusting rp jest stosowna regulacja:

byc moze ktos sie poczul zgorszony, mogliscie zapytac o afirmacje na tego typu akcje zanim doszlo do aktu seksualnego, i totalnie niewazna jest tutaj orientacja takiego aktu.

kačalov i Spectre lubią to
 
Odpłatnie oferuje porady, wskazówki i wszystko co związane "jak zmienić płeć" "co zrobić aby terapia hormonalna odniosła sukces" oczywiście nie będę tworzył za ciebie zaimków lub myślał za Ciebie w wielu kwestiach (edytowane)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jak napisała Vervi. Nie dostaliście kary za samo podszywanie się za LSPD, tylko za całokształt - za to JAK graliście i za wasze ewidentnie 'śmieszkowe' nastawienie. Jestem pewien, że gdybyście chcieli grać to na poważnie, to nie gralibyście tego wszystkiego w taki prześmiewczy sposób. Może i nie powinienem spoglądać na tą sytuację przez pryzmat innej, ale wiedząc, że tego typu odpały są u was na porządku dziennym, ciężko nie odnieść wrażenia, że graliście to tylko po to, żeby porobić sobie żarty postaciami, na których w ogóle wam nie zależy. Nie było w tym nawet żadnej organizacji IC - po prostu stwierdziliście sobie OOC, że wejdziecie i porobicie sobie jaja, tak jak dzień wcześniej w przypadku odgrywania pary homoseksualistów. Patrząc na wasze logi po prostu nie jestem w stanie w żaden sposób uznać, że nie jesteście winni tej kary. Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin