Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Verevi] Tony Kempt


vxnwood zleakowal maile

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Tony Kempt

Rodzaj kary: AJ

Powód nałożenia kary: Podszywanie sie pod LSPD, marna rozgrywka, odwalanie od wczoraj(180 minut)

Członek ekipy nakładający karę: @Verevi

Wyjaśnienie sytuacji: Niegdyś to samo zagrałem z @Toyer i nie było problemu, że IC się podszywaliśmy pod LSPD (wtedy dokłądnie pod US Marshall). Jest to normalne, znaczy patologią w rzeczywistości ale zdarza się taka sytuacja, że osoba podszywa się pod policjanta czy to w Polsce czy w USA, ponieważ kupno odznaki to koszt 20zł, a kamizelki z tkaim napisem to 200zł w Polsce, a w USA w dolarach i to nawet taniej. Nie chciałem w tamtej sytuacji aby dana osoba ponosiła jakieś konsekwencje swoich czynów, po prostu IC wywieść 100metrów i ukraśc samochód, który gdzieś byśmy zostawili - zwyczajnie tak sie bawiliśmy i nie wiem co w tym złego. Jedyne z czym przesadziłem, to z tym /me ale chłop mnie wyprowadził z równowagi swoim płaczem, aczkolwiek no jeśli niewolno jest podszywać się pod LSPD (nie OOC a IC), to współczuje co bardziej kreatywnym osobom, które w jakiś sposób chciały choćby wykonać egzekucje grając mobsterów, którzy właśnie w ten sposób wyprowadzają swoją ofiarę z domu.

Ewentualne screeny/świadkowie: ( u @Satan666 w apelacji )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin