Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Forum/Morfeusz] oyche doniz


Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/475-oyche-doniz/
Rodzaj kary: Blokada pisania
Członek ekipy nakładający karę: @Morfeusz
Wyjaśnienie sytuacji: Wszystko zaczęło się od wpisu morfeusza w temacie "Dyskusje nt polswiatka", odpowiedział na post użytkownika pakil (który był napisany 2 dni wczesniej) w którym przysłowiowo zaczął go cisnąć:

unknown.png

Owy gracz mu odpowiedział też w niezbyt dobrym stylu ale potraktował go tak samo jak ten gamemaster, który zboczył z tematu i pocisnal gracza - i tak jak pisałem wczesniej znowu odpowiedzial mu uzytkownik Pakil a Morfeusz tak samo zartobliwie mu odpisał cisnąc go i powiedział ze to jest koniec tematu. Więc odpowiedziałem mu ze on zaczął pisać o innym wątku niz ten co dotyczył temat i to on zboczył z niego, po czym ja otrzymałem spamera na nieokreślony czas bo nic tutaj nie widać tylko informację zwrotną z powodem "Blokada pisania". Krótko mówiąc pewnie to by się w normalny sposób skończyło gdyby po prostu usunął mój post i przyjął to do siebie że to on zboczył z tematu i tylko dlatego tak sie stało to wolał mnie ukarać spamerem na czas nieokreślony bo niestety tego nie widzę na ile go posiadam. Według mnie kara w moim kierunku jest przesadzona i nie powinna mieć miejsca z takiego powodu iż nic złego nie zrobiłem a utwierdziłem GM'a ze to on zboczył z tematu, lecz skończyło się w taki sposób ze lepiej było mnie ukarcić za jeden post który nie był zły a tylko pokazałem mu błąd który sam zrobił a potem ukarał mnie za post.

unknown.png

unknown.png

za oyche doniza speca od bialej broni 

Edytowane przez fuck what the opp said
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin