Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Kilka ofert pracy] X-Clusive Night Club płaci 2,000$ za 45 min i każda impreza to dodatkowa premia do kieszeni!


Pablo Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

xc2.png

**Przeglądając stronę internetową z ofertami pracy natrafiasz na temat, który Cię zainteresował.**

2000$ wypłaty  + premia 10,000$ podczas imprez 

X-Clusive Club poszukuje zespołu do nowo powstającego klubu imprezowego! Przyjmujemy osoby tylko z doświadczeniem i wcześniejszym szkoleniem na wszystkie STANOWISKA.

  • Barman/Barmanka (Osoba odpowiadająca za porządek na miejscu pracy, czyli za barem. Obsługa klientów i donoszenie alkoholu, gdy ktoś sobie tego zażyczy z VIP'ów)
  • Tancerz/Tancerka (Osoba tańcząca na rurze w sali VIP do wynajęcia dla kobiet, mężczyzn - zamknięte imprezy. Gwarantowane bezpieczeństwo, oraz duże pieniądze łącznie z napiwkami)
  • Ochroniarz (Osoba stojąca przed lokalem wpuszczająca ludzi i wypuszczająca wchodzących/wychodzących klientów - podlega pod firmę MAPLE SECURITY, gdy oni są na miejscu, pilnuje tancerzy/tancerek na sali VIP)
  • Parkingowy (Osoba pilnująca samochody parkingowe - ma swoje stanowisko, w którym siedzi ma tam kamery na cały parking, ale dbamy o bezpieczeństwo materialne i fizyczne naszych klientów)
  • Specjalistę od sprzętu elektronicznego (podłączanie świateł, przygotowanie sceny pod imprezę, łączenie i konfigurowanie sprzętu z muzyką DJ'a)

Oferujemy:
- 2000$ (45 min),
- Samochód służbowy,
- Premie w wysokości 10,000$
- Dodatki do wypłat miesięcznych w kwocie 10,000$
- Rozwój Twojego doświadczenia przy oku najlepszych doświadczonych osób.

Zgłoś się.

Spoiler

 

Imię i nazwisko:

E-mail: (Discord)

Numer telefonu:

Wiek:

Doświadczenie:

Coś o sobie: (Co wniesiesz pracując z nami? Czy jesteś osobą kreatywną? Czy jesteś osobą dyspozycyjną?)

 

 

Podania wysyłajcie mi drogą PW, discord, albo tutaj w temacie wszystko sprawdzę. Później umówimy się IC na podpisanie umowy. 

 

Edytowane przez Pablo Escobar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imię i nazwisko: Kevin Scott

 

E-mail: (Discord) : SejoX#9611

 

Numer telefonu: 553993

 

Wiek: 22

 

Doświadczenie: Bardzo duże, pracowałem już w jednym klubie nocnym jak ochroniarz. 

 

Coś o sobie: Witam jestem Kevin pochodzę z Polski dokładniej z Warszawy mam 22 lata pracowałem 4 lata w klubie nocnym jako ochroniarz doświadczenie mam bardzo duże zwolniłem się z tamtego klubu nocnego powodem było oszukiwanie na pieniądze. To tyle co mogę powiedzieć o sobie. (Co wniesiesz pracując z nami? : Jeden ochroniarz więcej klub będzie bezpieczniejszy. Czy jesteś osobą kreatywną? : oczywiście. Czy jesteś osobą dyspozycyjną? Oczywiście że tak.)

Rafalsky lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SejoX napisał:

Imię i nazwisko: Kevin Scott

 

E-mail: (Discord) : SejoX#9611

 

Numer telefonu: 553993

 

Wiek: 22

 

Doświadczenie: Bardzo duże, pracowałem już w jednym klubie nocnym jak ochroniarz. 

 

Coś o sobie: Witam jestem Kevin pochodzę z Polski dokładniej z Warszawy mam 22 lata pracowałem 4 lata w klubie nocnym jako ochroniarz doświadczenie mam bardzo duże zwolniłem się z tamtego klubu nocnego powodem było oszukiwanie na pieniądze. To tyle co mogę powiedzieć o sobie. (Co wniesiesz pracując z nami? : Jeden ochroniarz więcej klub będzie bezpieczniejszy. Czy jesteś osobą kreatywną? : oczywiście. Czy jesteś osobą dyspozycyjną? Oczywiście że tak.)

Odrzucam, ponieważ ostatnio pracował u mnie Polak i do tej pory gania mnie o 200$. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 00_DedLine_00 napisał:

Imię i nazwisko: Creighton Scowcroft

E-mail: (Discord) ♡ DedLine ♡#5092

Numer telefonu: (( Nie mam jak aktualnie sprawdzić, kontaktować się poprzez DSC)

Wiek: 26

Doświadczenie: Kiedyś pracowałem jako ochroniarz Baru.

Coś o sobie: (Co wniesiesz pracując z nami? Czy jesteś osobą kreatywną? Czy jesteś osobą dyspozycyjną?) Czołem,  jestem Creighton S. Wywodzę się z wioski tuż przy Liberty City, kiedyś pracowałem jako ochroniarz baru. Przechodząc, wniósł bym na pewno bezpieczeństwo aby się ludzie jednakże nie bili pod wpływem jak i nie. Owszem jestem osobą kreatywną, która umie wymyślić wiele pomysłów. Jestem również gotowy na wszelkie akcje, które mogą się dziać w środku. Szybko potrafię się zebrać i w miarę szybko zareagować na daną sytuację która panuje w klubie.

Z poważnieniem,

Creighton Scowcroft

Nie mogę Cię dodać na dc. Przyjmuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: John Marley

E-mail: (Discord) Igusb123pl#7296

Numer telefonu: Aktualnie nie mam

Wiek: 26

Doświadczenie: Kiedyś pracowałem jako ochrona VIP

Coś o sobie: Jestem John Marley pochodzę z Chicago kiedyś pracowałem jako ochroniarz VIPA. Jestem osobą kreatywną, Jestem osobą dyspozycyjną ponieważ umiem szybko zaareagować w danej sytuacji. 


Pozdrawiam 
John Marley.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: William Watson

E-mail: Kod10000#0296

Numer telefonu: 784923

Wiek: 27

Doświadczenie: W przeszłości pracowałem jako ochrona parkingu.

Coś o sobie: Witam, jestem William Watson, pochodzę z miasta Charlotte. W przeszłości pracowałem jako ochrona parkingu. Wydaje mi się, że wniosę większe bezpieczeństwo dla klubu. Osobiście uważam ze jestem osobą kreatywną i potrafię wymyślać różne nowe rzeczy. Uważam, że jestem osobą dyspozycyjną, mogę szybko reagować na jakiekolwiek sytuacje.

Z wyrazami szacunku

William Watson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2021 o 21:31, igusb123pl napisał:

Imię i nazwisko: John Marley

E-mail: (Discord) Igusb123pl#7296

Numer telefonu: Aktualnie nie mam

Wiek: 26

Doświadczenie: Kiedyś pracowałem jako ochrona VIP

Coś o sobie: Jestem John Marley pochodzę z Chicago kiedyś pracowałem jako ochroniarz VIPA. Jestem osobą kreatywną, Jestem osobą dyspozycyjną ponieważ umiem szybko zaareagować w danej sytuacji. 


Pozdrawiam 
John Marley.

 

 

Dnia 18.08.2021 o 21:44, kod1300 napisał:

Imię i nazwisko: William Watson

E-mail: Kod10000#0296

Numer telefonu: 784923

Wiek: 27

Doświadczenie: W przeszłości pracowałem jako ochrona parkingu.

Coś o sobie: Witam, jestem William Watson, pochodzę z miasta Charlotte. W przeszłości pracowałem jako ochrona parkingu. Wydaje mi się, że wniosę większe bezpieczeństwo dla klubu. Osobiście uważam ze jestem osobą kreatywną i potrafię wymyślać różne nowe rzeczy. Uważam, że jestem osobą dyspozycyjną, mogę szybko reagować na jakiekolwiek sytuacje.

Z wyrazami szacunku

William Watson

Akceptuje. Zaakceptujcie discorda. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin