Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] MKØST HATED SHADY EIGHTIES


HOODTALK

Rekomendowane odpowiedzi

Przed napisaniem podania obowiązkowo zapoznaj się z tematem głównym SHADY EIGHTIES, na samym starcie przypominam o sensownie przygotowanym wątku dla swojej postaci, aby każda godzina spędzona w grze była ciekawa i pełna różnych wątków.

•  Czarnoskóra postać pochodząca z 83rd/Figueroa Avenue. (Mogą być wyjątki co do rasy).

• Średnia wieku postaci 15-20 lat.

• Sensowny i ciekawy wątek dla postaci.

• Zero godzin rozegranych na postaci na którą składasz podanie.

• Dołączając do organizacji poprzez napsanie podania Housing Project automatycznie wyrażasz zgode na FCK/FCJ/Gwałt na swojej postaci.

 

 

Wzór podania:

Imie i nazwisko postaci:

Discord:

Coś o swojej postaci, jakie wątki będziesz ogrywać w czasie gry:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Ralph Kelly.
Wiek postaci: 19

Coś o swojej postaci, jakie wątki będziesz ogrywać w czasie gry: Planuje grać lużnego czarnuszka który nie wyróznia się za bardzo od reszty, ale jest wierny swoim ziomalą 

wiadomo że na początku chciałbym grać zwykłego Mieszkańca, potem zobaczy się jakie zadania będą aktualnie mam bardzo wiele czasu na rozgrywkę i mam czas dosłownie 24/7.

ooc: siema mam 17 lat, gram w gta rp od 4 lat przegrałem tysiące godzin na sampie oraz mta, może mam dopiero co nowe konto na vibe rp ale pokaże poziom pozdrawiam.
Discord: chivu#6570

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, chivu napisał:

Imię i nazwisko postaci: Ralph Kelly.
Wiek postaci: 19

Coś o swojej postaci, jakie wątki będziesz ogrywać w czasie gry: Planuje grać lużnego czarnuszka który nie wyróznia się za bardzo od reszty, ale jest wierny swoim ziomalą 

wiadomo że na początku chciałbym grać zwykłego Mieszkańca, potem zobaczy się jakie zadania będą aktualnie mam bardzo wiele czasu na rozgrywkę i mam czas dosłownie 24/7.

ooc: siema mam 17 lat, gram w gta rp od 4 lat przegrałem tysiące godzin na sampie oraz mta, może mam dopiero co nowe konto na vibe rp ale pokaże poziom pozdrawiam.
Discord: chivu#6570

watek na postac slaby, skladales juz podanie do innej organizacji na tej postaci, odrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imie i nazwisko postaci: Jamal Shawn

Discord: skyferek#9593

Coś o swojej postaci, jakie wątki będziesz ogrywać w czasie gry:  czarnoskóry nastolatek uczęszczający do niskiego szczebla high school radzący sobie w nim bardzo dobrze. Zazwyczaj próbował zabłysnąć między swoimi znajomymi, zamieszkujący Figueroa Avenue, zamieszkiwał ten teren od swojego urodzenia wraz ze swoją pełną rodziną. Zawsze dużo myśli co powoduje czasem problemy.

HOODTALK lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko postaci: Denzel Shawn

Discord: xflyonz#0001

Coś o swojej postaci, jakie wątki będziesz ogrywać w czasie gry: młody dzieciak wychowany na Figueroa Avenue. Ten młody chłopak z pasją do zarabiania pieniędzy jest bratem Jamal'a Shawn'a. Denzel ma bardzo silną psychikę, lecz w niektórych sytuacjach można wyprowadzić go z równowagi. Fanatyk hip-hopu, który marzy o zostaniu sławnym raperem.

HOODTALK lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SkyFerek napisał:

Imie i nazwisko postaci: Jamal Shawn

Discord: skyferek#9593

Coś o swojej postaci, jakie wątki będziesz ogrywać w czasie gry:  czarnoskóry nastolatek uczęszczający do niskiego szczebla high school radzący sobie w nim bardzo dobrze. Zazwyczaj próbował zabłysnąć między swoimi znajomymi, zamieszkujący Figueroa Avenue, zamieszkiwał ten teren od swojego urodzenia wraz ze swoją pełną rodziną. Zawsze dużo myśli co powoduje czasem problemy.

 

2 godziny temu, yumsvmu napisał:

Imie i nazwisko postaci: Denzel Shawn

Discord: xflyonz#0001

Coś o swojej postaci, jakie wątki będziesz ogrywać w czasie gry: młody dzieciak wychowany na Figueroa Avenue. Ten młody chłopak z pasją do zarabiania pieniędzy jest bratem Jamal'a Shawn'a. Denzel ma bardzo silną psychikę, lecz w niektórych sytuacjach można wyprowadzić go z równowagi. Fanatyk hip-hopu, który marzy o zostaniu sławnym raperem.

dzieki za podania, lecz troche spoznione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin