Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#22 Vibe Update 1.52


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

To powiedz mi jaki sens garderoby skoro kupujesz buty X i wraz masz je eq a do tego dorzucasz jeszcze przedmioty zestawów. Boże kurwa buty kosztują niecałe sto dolarów średnio za godzinę gry możesz kupić sobie osiem-dwnaaście par. Jaki jest problem w tym nie rozumiem. Ja kupiłem po 4 pary butów i porobiłem sobie zestawy i jest zajebiście, czytelnie. Po co utrudniać sobie na siłę. Skoro lecimy na "wowie", to w metina zakładasz tą samą broń do pvp i expa czy masz dwie osobne do zestawu przedmiotów?

Katsuru, Skrzypo i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Toyer napisał:

Celowo umożliwiliśmy korzystanie z garderoby poza interiorem, aby nowi gracze, którzy takiego nie posiadają nie musieli przez to mieć bałaganu w EQ 🙂

Ale czemu? Na vibe zarabia się 800-1200 na godzinę + to co z duty. Najtańsze domki kosztują po 5-10k. A wymuszenie na nowym graczu zakup domku do używania garderoby byłby dobrym powodem aby ten dom posiadać.

Kizzy, tomaszWKE i Alpha lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Katsuru napisał:

Ale czemu? Na vibe zarabia się 800-1200 na godzinę + to co z duty. Najtańsze domki kosztują po 5-10k. A wymuszenie na nowym graczu zakup domku do używania garderoby byłby dobrym powodem aby ten dom posiadać.

+1 - przecież na chwilę obecną nie ma żadnego powodu by mieszkać w domu, ludzie gromadzą gotówkę tylko dla samochodów, niech są inne jakieś opcje pozbywania się gotówki, domy nie mają większych znaczeń dla niektórych graczy.

Kizzy lubi to

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast szukać kolejnych powodów dla których gracze powinni być w interiorach, powinniśmy szukać powodów dla których gracze powinni grać na vw0 i wchodzić w interakcję z innymi graczami. Używanie /garderoba poza intkiem jest bardzo wygodne bo mogę pójść do sklepu, kupować ubrania i w tym samym miejscu je łączyć w zestawy bez strachu o to że zapomniałem kupić buty i znów musze jechać 

Skrzypo, Kizzy, abc i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin