Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Annis ZR390


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Jaguar napisał:

ale my to rozumiemy, to taki szponto lub morfeusz tego chyba nie pojmują tak btw

ja wiem ze my rozumiemy, ty tez wiesz ze to rozumiemy, po prostu niektórzy nie wiedza że roznica fur z jednego z najbogatszych stanów USA a Bronkowic Mniejszych z powiatu Chrobotkowatego będzie taka ze 370z faktycznie będzie unikatem

Jaguar i cobra0505 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestie immersyjne to jedno ale  też sam mod nie jest pobugowany jak ten który teraz jest na serwerze który czasami ma swoje problemy takie jak bugujacy się zderzak przy szybkiej jeździ lub przy renderowaniu.
 

 

unknown.png

 

 


Przy tym gdzie z modem ZR390 jest wszystko w porządku i nic się nie buguje xd

edit: Nie wiem czy jest taki błąd tylko u mnie i czy został jakoś zniwelowany na serwerze ale jednak tak nie powinno być że dziurawy mody trafiają na serwis 
 

edit 2: Tak wygląda ZR390 przy tej samej prędkośći, w podobnej okolicy (różnią się delikatnie handlingiem ZR390 jest po prostu szybsze) i w podobnej godzinie aby natężenie trafficów też było podobne jak na screenie powyżej
 

 

unknown.png

 

 

Edytowane przez Lee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, po dłuższym czasie testowaniu tego moda mogę powiedzieć że nie jest on jakoś super szybki i niesamowicie prowadzący jest dość przeciętny jak na GTA ale można nim fajnie się pobawić i nawet polatać bokiem, z tego co zauważyłem nie ma żadnych dziur i ma sporo opcji tuningowych więc fajnie jakby się pojawił byłby zawsze jakąś alternatywą do np. Dominatora GTX, Vigero 690ss i Gauntleta Hellfire'a mogąc grać w podobnej lidze cenowej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie unikatem bo jest uznawany jako jdm i jest Annisem, nic nie poradzicie tak już to działa na KlimatRP

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, już się z tym pogodziłem XD Trochę absurdalne że taki samochód może być unikatem jeżeli pojawi się na serwisie (jakby chuj w to że tłukli je 11 lat XD) i sama modyfikacja nie jest dziurawa jak parę wozów które już się znajdują na serwerze, zawsze to by mogła być alternatywą do jakiegoś Sultana RS lub nowych muscle car'ów tego pierwszego to było od groma bo najzwyczajniej z braku laku brało się to bo był dość szybki przy tym nie kosztując fortuny dodatkowo to był jedyny bardziej sensowny JDM który był w salonie a nie był unikatem

Edytowane przez Lee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak już GTA daje taką możliwość i jak nie będzie pobugowany to miłoby było zobaczyć ten pojazd na ulicach Santos jako dostępny dla każdego gracza 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin