Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Jackal] xenony


xenony

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Joe Float
Rodzaj kary: Blokada
Powód nałożenia kary: 
Kłamstwo administratora, wyrzucenie nielegalnych itemków podczas crasha LEA, monotonna gra OOC, nieudolna kreacja charakteru. Całokształt gry
Członek ekipy nakładający karę: Jackal
Wyjaśnienie sytuacji: Ogólnie chciałem przeprosić za to okłamanie Jackal zrozumiałem co zrobiłem dopiero po fakcie lecz nie zgadzam się z aż tak wysoką karą jaką jest blokada postaci, ponieważ moim zdaniem nadużyłeś swojej rangi w celu ukarania mnie wiem że jesteś gamemasterem ale za takie coś nie powinienem dostać blokadę, zgodził bym się gdy bym dostał banana tydzień lub też AJ, nie wiem czemu nie rozumiem też powodu "nieudolna kreacja charakteru" ponieważ nie miałem żadnych grup pod /g i nie grałem żadnego duty więc nie wiem ca co dostałem taki powód ale cóż, od siebie chciał bym powiedzieć że po prostu kara jest niezgodna z przewinieniem który zrobiłem. 
Ewentualne screeny/świadkowie: nie mam żadnych, można sprawdzić logi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odrzucam. Trzy pierwsze powody pokrywają się z prawdą, a Jackal (do którego pisałem w tej sprawie) zdaje się być bardzo przekonany co do twojej "nieudolnej kreacji charakteru". Nawet jeśli w żaden sposób nie naruszyłeś granicy dobrego smaku grupami do których przynależysz, to zakładam, że chodziło po prostu o całokształt twojej gry - o to w jaki sposób grasz. Gamemaster nie rzucałby takich słów na wiatr - musiał mieć swój powód, musiał już kiedyś dostrzec jakieś nieprawidłowości w prowadzeniu przez ciebie rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin