Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

NAZWA TEMATU: [GRA/MyNick] Hawryl73


Marrynge

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4620-hawryl73/?tab=game

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Tyran Schultz
Rodzaj kary: Blokada
Powód nałożenia kary: 
Bezsensowne zaczepki w stronę graczy, dźganie ludzi na siłowni w biały dzień.
Członek ekipy nakładający karę: MyNick
Wyjaśnienie sytuacji: Graliśmy luźniejsze rp, w geście porozumienia chcieliśmy dobrze się bawić wchodząc przy tym w interakcję z graczami, z uwagi na mniejsze zatłoczenie serwera zaczepiliśmy parę na siłowni, nic ofensywnego, od słowa do słowa rozgrywka potoczyła się tak, że zaczepiony mężczyzna agresywnie podszedł do mojej postaci, po wymianie słów i obrzuceniu mojej postaci mięsem pchnął moją postać, na co moja chcąc się bronić użyła noża nie chcąc wchodzić w bójkę.
Ewentualne screeny/świadkowie: 
(screen niestety nie jest od początku rozgrywki, ewentualnie można sprawdzić logi)
Zrzut_ekranu_1413.png?width=1190&height=


Drobnym słowem wyjaśnienia kara na postać w postaci blokady jest nieuzasadniona, przesadzona, a człowiek, który nadawał karę nawet nie próbował wysłuchać drugiej strony.

Edytowane przez Hawryl73
filipekck i BlugherTV lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Ty oraz Twój znajomy klaun odegraliście tą akcję razem to pozwolę sobie odnieść się do was obydwu w tej apelacji i oszczędzę mu czasu na powtarzaniu tego co sam tutaj wstawiłeś w jego własnej.

Cytat

Bezsensowne zaczepki w stronę graczy, dźganie ludzi na siłowni w biały dzień.

Ten krótki powód blokady postaci był i tak bardzo łagodnym podsumowaniem całokształtu Twojej postaci oraz akcji którą odegraliście na siłowni Vespucci.

Mówisz mi, że graliście "luźniejsze rp" a blokada jest przesadzona.
image0.png

Potężny Niemcu z wodogłowiem - nie jest.
Klaunie z "dzień wypłaty dwa" aka Payday 2 - nie jest.

Pomijając już wasze opisy postaci oraz ich wygląd możemy przejść do waszych logów i ocenić poziom gry jaki prowadziliście na nich.

[13.07.2021 13:25] * Shawn Kidd zamienił się w roockie z rainbow six siege.

Zaraz po zamianie Twojego przyjaciela w Rook'a rozpoczęliście jak mniemam preparation phase'a i reinforcowanie (barykadowanie) ścian.

image.png.544bd1baf6ccae4c113926de1bb86b68.png

Z tego co wiem obecnie na serwerze nie odgrywamy Rainbow Six Siege'a, ani wyboru postaci z tejże gry.

[13.07.2021 13:09] Tyran Schultz mówi: Mam na sobie skórę wartą tyle co twoja marna robota, niziny społeczne klimaty niebezpieczne.


Potężny Niemcu - bardzo dobrze znasz Hemp Gru i twórczość Polskiego rapu jak na kogoś pochodzącego z Niem... moment.

image.thumb.png.5cf9ebe7fd9ca538ed6bc9477a20f00b.png

 

Mając to wszystko na uwadze wróćmy do samej siłowni Vespucci i akcji która tam zaszła.
Rozpoczęliście interakcję z graczami, którzy odgrywali tam trening (rodzeństwo), sugerując siostrze że jak się spoci to "zjedzie mu na sprzęt" i "kazirodztwo nie jest takie złe".

Twój kolega klaun natomiast powiedział, że "jedyne co można robić z kobietami to bić" - bardzo dżentelmeńskie podejście, nie rozumiem dlaczego brat tej kobiety postawił się w jej obronie i zrobił się agresywny w waszym kierunku.

Wtedy wywiązała się przepychanka - zostałeś pchnięty na ławkę, po czym odegrałeś na /me że rzucasz się na faceta i dźgasz go nożem - w samym sercu zaludnionego Vespucci przy setkach świadków, dlatego że pchnął Ciebie na ławkę po wcześniejszym prowokowaniu go.

Te wszystkie elementy złożyły się na blokadę postaci Twojej oraz Twojego kolegi, które są w moim odczuciu jak najbardziej słuszne - decyzję pozostawiam jednak osobom rozpatrującym apelacje.

Dźgnięcie człowieka w biały dzień po bezsensownej prowokacji po prostu przelało czarę goryczy.
 

Skrzypo, Svin, WujekEddy i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin