Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Boxidro] prodiga


prodiga

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, prodiga napisał:

Jak mówię, tutaj ludzie utożsamiają się na tyle z grą IC, że miałbym kolejnych wrogów OOC, a mi zależy wyłącznie na grze IC. Swoją drogą nazwałeś to Disgusting RP, z czym się zgodzę lecz jak sam wspomniałeś - notka odnośnie takich akcji pojawiła się dopiero wczoraj, czyli gdzieś pewnie w tych samych godzinach co miało miejsce wydarzenie, do którego mnie podpiąłeś więc nie miałem nawet pojęcia, że takie zachowania powinienem zgłaszać - za bardzo nie interesuję rozgrywką OOC. Jeszcze na koniec dodam, że trochę poleciałeś w powodzie kary, tak jakbym to ja pisał te wszystkie chore akcje na /do, /me i włączyłeś mnie do tego grona, wpisując:

Słaba rozgrywka RP, Disgusting Roleplay i wulgarne /do na deptaku Vespucci. (400 minut)

Już siedzę w tym AJ 2 godziny za akcje, których nie zrobiłem, więc werdykt pewnie zostanie wydany i tak po przesiedzeniu. Także mam już gdzieś z tyłu głowy jak osoba decydująca się do tego odniesie, aczkolwiek proszę o zmianę wpisu w logach, bo czuję się trzecia siostra

Nie podpisuje Cię pod trzecią siostrę, ale swoje tutaj też dorzuciłeś. Logów nie zmieniamy, także zostaje to, co dostałeś. A to, że nie wiedziałeś, to nawet mogłeś sam się domyślić, że granie strapona i innych chorych pomysłów w miejscu publicznym nie jest dozwolone. SS'y wyżej zostawiłem dla udowodnienia. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, prodiga napisał:

Swoją drogą nazwałeś to Disgusting RP, z czym się zgodzę lecz jak sam wspomniałeś - notka odnośnie takich akcji pojawiła się dopiero wczoraj, czyli gdzieś pewnie w tych samych godzinach co miało miejsce wydarzenie, do którego mnie podpiąłeś więc nie miałem nawet pojęcia, że takie zachowania powinienem zgłaszać - za bardzo nie interesuję rozgrywką OOC.

/EDIT

Wrzuciłeś ssy sprzed akcji z tym kopnięciem w dupę, opisywaniem łysego gościa na ławce, o dziewictwie analnym. Tam gdzie napisałem "To tylko trailer., Oryginalnie" nie napisałem niczego złego. "Teraz wyjdzie czy macie kompleksy." - także nie widzę niczego złego. No i pierwszy ss z tekstami to powtórzenie tego, co wytknąłeś mi wcześniej.

tempsnip.thumb.png.065cf44ac144c2d176909516a7aefa49.png

To wczoraj był 27 sierpnia zeszłego roku?

 

Cytat

Generalnie polecam poczytać publikacje gamemasterów i post dot. Disgusting Roleplay, który wydarzył się wczorajszego wieczoru.

A jeśli chodzi Ci o to, to napisałem to w kontekście, że wczorajszego wieczoru wydarzył się Disgusting RP, a zaprosiłem do poczytania publikacji i postu o tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Boxidro napisał:

Generalnie polecam poczytać publikacje gamemasterów i post dot. Disgusting Roleplay, który wydarzył się wczorajszego wieczoru.

Do tego się odniosłem. Drążysz jakbyś za wszelką cenę próbował podtrzymać swój osąd, zamiast dać poczytać komuś rzetelnemu. Napisałeś już 2x Dobrej nocy, odpocznij sobie stary, nie wyeksmitują cię z domu jak nie odpiszesz - spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, prodiga napisał:

Wrzuciłeś ssy sprzed akcji z tym kopnięciem w dupę, opisywaniem łysego gościa na ławce, o dziewictwie analnym. Tam gdzie napisałem "To tylko trailer., Oryginalnie" nie napisałem niczego złego. "Teraz wyjdzie czy macie kompleksy." - także nie widzę niczego złego. No i pierwszy ss z tekstami to powtórzenie tego, co wytknąłeś mi wcześniej.

Logi wyciągałem ja, więc się od razu wypowiem. Nie, siostry zachęcały was do publicznego seksu na plaży od 22:17. I od samego początku właśnie taka była narracja. Dobrze wiedziałeś co grają, bo potrafiłeś pod to prowokować. Jednym dodatkowym /do, jakimś śmieszkowym tekstem, po chwili czymś innym i ciągle brałeś aktywny udział w tym wszystkim. Podczas czytania logów ewidentnie widać, że podburzałeś dwóch graczy do tego, nie napisałeś ani jednego /b, /w, że to przegięcie. Nie napisałeś reporta, nie zrobiłeś nic. I proszę, nie broń się argumentacją, że nie chcesz sobie robić kolejnych wrogów. Mogłeś zgłosić i tyle, supporterzy nie są w stanie 24/7 kontrolować takich sytuacji, więc w świetle wszystkiego, po prostu kryłeś te osoby przed jawnym łamaniem zasad, a wręcz je do tego prowokowałeś. Uważasz, że w porządku postąpiłeś?

 

14 minut temu, prodiga napisał:

więc nie miałem nawet pojęcia, że takie zachowania powinienem zgłaszać - za bardzo nie interesuję rozgrywką OOC

Publikacje oraz regulamin są po to, by ich stosować. Nie bez powodu powstają. I pamiętaj, że większość zasad ma za sobą pewną historię i nie powstają na czyjeś widzi-mi-sie. Dla mnie aktualnie wszyscy wyczerpaliście temat.

lxy i Boxidro lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, prodiga napisał:

Do tego się odniosłem. Drążysz jakbyś za wszelką cenę próbował podtrzymać swój osąd, zamiast dać poczytać komuś rzetelnemu. Napisałeś już 2x Dobrej nocy, odpocznij sobie stary, nie wyeksmitują cię z domu jak nie odpiszesz - spokojnie

Nie pisałem dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastrzyn napisał:

Logi wyciągałem ja, więc się od razu wypowiem. Nie, siostry zachęcały was do publicznego seksu na plaży od 22:17. I od samego początku właśnie taka była narracja. Dobrze wiedziałeś co grają, bo potrafiłeś pod to prowokować. Jednym dodatkowym /do, jakimś śmieszkowym tekstem, po chwili czymś innym i ciągle brałeś aktywny udział w tym wszystkim. Podczas czytania logów ewidentnie widać, że podburzałeś dwóch graczy do tego, nie napisałeś ani jednego /b, /w, że to przegięcie. Nie napisałeś reporta, nie zrobiłeś nic. I proszę, nie broń się argumentacją, że nie chcesz sobie robić kolejnych wrogów. Mogłeś zgłosić i tyle, supporterzy nie są w stanie 24/7 kontrolować takich sytuacji, więc w świetle wszystkiego, po prostu kryłeś te osoby przed jawnym łamaniem zasad, a wręcz je do tego prowokowałeś. Uważasz, że w porządku postąpiłeś?

W porządku, skoro wciągnąłeś w to Sebastrzyna to nawet nie mam co oczekiwać neutralnego werdyktu w tej sprawie. Proszę jedynie o zmianę logu, bo czuję się podpięty na trzecią siostrę. Jak mówiłem wcześniej, nie jestem typem osoby która o każdą grę IC płacze na /w, /b - nie używam tych funkcji podczas gry, tylko z dala od akcji. Coś tutaj wspomniałeś, że prowokowałem siostry do grania tego... Raz, że nie wiem gdzie - jak to był ich pomysł, a dwa jeśli coś takiego napisałem to dalej gra IC i mój sim nie musi mówić, że: "Nie, proszę nie róbcie tego, poczuję się zgorszona." tylko wiadomo, że bym podsycał do takich wygłupów, tak jak i ty byś pewnie w żartach swoich znajomych OOC podpuszczał.

Nie będę już tu nic odpisywał, bo jak widzę zaangażowanego Sebastrzyna, to już nie mam tutaj czego szukać, więc po prostu proszę o zmianę logu, bo karę i tak już zdążę przesiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, prodiga napisał:

Nie będę już tu nic odpisywał, bo jak widzę zaangażowanego Sebastrzyna, to już nie mam tutaj czego szukać, więc po prostu proszę o zmianę logu, bo karę i tak już zdążę przesiedzieć

Trochę nie rozumiem prztyku. Boxidro poprosił mnie o wyciągnięcie logów, ponieważ on nie ma takiej możliwości. Przeczytałem też całość akcji, więc zwyczajnie się wypowiedziałem. Co jak co, ale nie widzę potrzeby większego "angażowania się". Tym bardziej, że ani się nie znamy, ani nie mamy wspólnej historii - dosłownie nic. Zamykam do czasu rozpatrzenia, bo ta rozmowa naprawdę zmierza w dziwną stronę.

prodiga lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin