Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Diablica2020] Wasyl Zagreda


AlexsandrosXD

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1073-alexsandrosxd/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Wasyl Zagreda
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary: "Licencjonowana ochrona MAPLE SMCE sprzedająca na cornerze dragi w dodatku na duty Vanilla Unicorn
Członek ekipy nakładający karę: Diablica2020
Wyjaśnienie sytuacji: Pierwsza i najważniejsza sprawa to w pełni przyznanie się do drugiej części powody nałożenia kary, to karygodne zachowanie kara się należy, ale w moim mniemaniu i patrząc, że mam całkiem czystą kartotekę jako gracz. Uważam jednak, ze pierwsza część powodu nałożenia blokady jest mocno zhiperbolizowana. Jako pracownik ochrony, świeżak w firmie, uważam, że mam prawo na swoje życie prywatne i ciemny charakter postaci. Mogę obiecać, że w przyszłości, uniknę taki dwuznacznych sytuacji i nadam jednokierunkowy ton postaci. Postać ochroniarz to nie służba publiczna jako urzędnik czy policjant, stąd uważam, że jako postawny facet z kontaktami mogę mieć swoje dwa grosze w świadku przestępczym. Oczywistą winą jest naginanie i stanie na duty w trakcie bycia na cornerze.. Wnioskuję to zmniejszenie mi kary na co najmniej 14 dni blokady postaci z decyzją, że podobne sytuacje będą równoznaczne z blokadą postaci. Popełniłem błąd i żałuje, ale widzę swoją dużą winę głównie w drugiej częsci powodu blokady, stąd też proszę pokornie o zmniejszenie kary.
Ewentualne screeny/świadkowie: brak, opcjonalnie pracownicy MAPLE i ich opinie na mój temat

Edytowane przez AlexsandrosXD
błąd, a wczesniej było dobrze
lxy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę powiedzieć o graczu to fakt, że podczas pobytu w Maple dobrze wykonywał swoją robotę, a jego interakcje były na wysokim poziomie, lecz z pewnego źródła wiem (dowiedziałem się po blokadzie), że swoją postacią był na rozmowie kwalifikacyjnej w warsztacie, więc postać w zamyśle miała posiadać pracę jako ochroniarz, barman, dealer i jeszcze mechanik. Nie będę bronił zainteresowanego, bo nie uważam aby odgrywanie na jednej postaci wszystkich wątków, które dają nam satysfakcję z gry było rozsądne i zgodne z duchem RP. Po to każdy ma możliwość stworzenia kilku postaci, aby ukierunkowywać każdą z nich na odpowiednią ścieżkę kariery czy charakteru. 

Edytowane przez Svin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, Svin napisał:

Jedyne co mogę powiedzieć o graczu to fakt, że podczas pobytu w Maple dobrze wykonywał swoją robotę, a jego interakcje były na wysokim poziomie, lecz z pewnego źródła wiem (dowiedziałem się po blokadzie), że swoją postacią był na rozmowie kwalifikacyjnej w warsztacie, więc postać w zamyśle miała posiadać pracę jako ochroniarz, barman, dealer i jeszcze mechanik. Nie będę bronił zainteresowanego, bo nie uważam aby odgrywanie na jednej postaci wszystkich wątków, które dają nam satysfakcję z gry było rozsądne i zgodne z duchem RP. Po to każdy ma możliwość stworzenia kilku postaci, aby ukierunkowywać każdą z nich na odpowiednią ścieżkę kariery czy charakteru. 

Svin, problem jest taki, że po 60 godzinach gry, byłem w jednym biznesie "Habanero Tequilla Bar", który spadł z serwera. Więc aby mieć dochód na postaci i prace, gdzie mam główną możliwość na interakcje z innymi i na odgrywanie RP. Niedługo później zatrudniłem się w Vaniila Bar i cóż.. smutne to bo biznes aktywnie działał może dwa dni, więc szukałem po prostu alternatywy na jakieś RP i pracę. To tylko gra, nie miasto duchów, ale nadal moja postać chciała pracować i zarabiać odpowiednio. Uważam, że samo szukanie pracy to nie jest wielki problem, zwłaszcza że nie ma aż takiego rozstrzału, jaki byłyby między np. urzędnik czy policjant a prostytutka. Przyznaje, że w pełni nagiąłem możliwości serwera w postaci stania na duty i na cornerze, za co przepraszam po prostu. Ale moja postać, aby stać na cornerze, fizycznie odgrywała RP, umawiała się z dostawcą i odbierała towar w postaci rozbudowanego wątku RP. Cała historia z dragami zaczęła się od dostawy w Habanero, było zamówienie na Davis i tam postać Wasyla wyrobiła sobie kontakty. Dlatego pokornie apeluję, żeby po prostu wybaczyć mi nadgorliwość w kwestii zarobku na postaci i zmniejszyć blokadę do 14-21 dni. Gram już na trzeciej edycji Vibe RP i zależy mi, aby godzin zabawy nie poszło ot tak, przez moją głupotę, która bardziej jest nieuczciwa niż szkodliwa dla innych graczy. Przepraszam.

Bad Man i lxy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tą sprawę na tapetę w ekipowym gronie i wszyscy wspólnie uznaliśmy, że granie w ten sposób jest to po prostu 'niesmaczne'. Karaliśmy już graczy za podobne przewinienia, więc niestety ale nie widzę opcji, żebym w tym konkretnym przypadku miał iść na jakieś ustępstwa. W przypadku tworzenia nowej postaci, zastanów się po prostu troszkę lepiej nad tym, co dokładnie chcesz grać i dopilnuj, żeby miało to sens i żeby coś takiego jak tutaj nie miało już miejsca. Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin