Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Dayvon Wesley/exc25


VersiY

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/5398-versiy/
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/3152-exc25/
Powód składania skargi: Przyjmowanie majątku
Wyjaśnienie sprawy: Witam, chciałem zakończyć gre na vibe rp więc postanowiłem oddać **koledze** swój majątek w postaci samochodu panto pełnego itemków, około 20k, oraz Gauntlet Hellfire z jakimś tam tuningem warty około 150k, nie będę was okłamywać poprostu pokłóciłem się z nim więc piszę tą skarge bo mnie denerwuje.
Dowody: zapewne macie w logach jak oddałem za 0$ te auta oraz przelałem bez powodu 20k a następnie zbanowałem sobie konto.

ss z discorda pewnie mało wartościowy bo usunął wiadomości ale logi serwer ma napewno ale podrzucam + bonus jak obraża ekipe: 

Spoiler

144665683_ssskarga.thumb.jpg.1659d835da1e16b26a67bc9a114bc98f.jpg233023281_ssskargav2.jpg.c8d9b0a2ed310185c31ff9914deade40.jpg1605774132_skargav3.jpg.294dd901e20034afcffc09713334e3d8.jpg1810309582_ssskargav4.jpg.c8688fa270e11db200ce2a1b4ca9268c.jpg

 

Saurafel lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta skarga jest zabawna, bo powód przez, który zdecydowałeś się napisać tą skargę to to, że obraziłem ls-stories pisząc z Tobą na discord. Od przyjęcia majątku się nie umywam, bo to i tak można sprawdzić w logach. Ale nawet się nie porywałem na to, żeby mi go oddal. Podbiegl do mnie w gierce i po prostu go dał mówiąc, że ten serwer to gówno i, że nawet nie mają logów, żeby obczaić czy mi go przelał. Jako, że wyciągałeś rozmowy prywatne z discorda też pozwolę sobie na to. Powód dla którego jest ta skarga zalącze w screene ponizej. Nie wiem co tu mogę dodać. Do obrażania ekipy się przyznaję nie darzę sympatią morfeusza jako opieuna org przestępczych ani diablicy jako supportera, więc wyraziłem swoją opinię w rozmowie na temat serwera co mi się w nim nie podoba. Myślałem, że jak normalny człowiek nie będziesz wywlekał tego na światło dzienne, ale ty się okazałeś zwykłą pala zyciowa. Liczę na jakas wyrozumialosc adminstracji w tej kwestii. Chyba nic więcej nie mam do dodana w sprawie tej skargi, zostawiam ją zarządowi serwera.

unknown.png?width=469&height=590

Edytowane przez exc25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kačalov napisał:

czyli napisałeś skargę na kolesia bo oddałeś mu swój majątek, a teraz cię zdenerwował więc używasz tego jako dźwigni by się na nim zemścić?

nie do końca, ale nie powinien tego przyjmować jest to wbrew zasadą serwera i nie ma co zasłaniać się tym moje konto również możecie ukarać za przelewanie.

kto normalny by się przyznał że przelał koledzy pieniądze, ale teraz mi jest obojętny ten człowiek więc zgłaszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kačalov napisał:

czyli napisałeś skargę na kolesia bo oddałeś mu swój majątek, a teraz cię zdenerwował więc używasz tego jako dźwigni by się na nim zemścić?

ale on również mógłby sobie odpuścić te komentarze w moją stronę na discordzie, oraz nasyłanie kolegów gdy wysłałem skarge.

ssy:

Spoiler

431844924_skargakoledzyv3.jpg.fa3ed3efb6341a477f8fc6230e297fb9.jpg286909288_skargakoledzyv2.jpg.ddae0cf0530099c77d6991bb237e8569.jpg1596010538_koledzyskarga.jpg.5e778ae027707fc3fce1673c0c087317.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Wy macie lat chłopaki? Nie zaśmiecajcie  forum takimi rzeczami i rozwiążcie swój spór na Discordzie, każdy kto wchodzi w ten temat ma z Was zapewne ubaw. Zbędna, (może nieświadoma) kradzież czasu, który ekipa mogłaby spożytkować w inny sposób. 

 

@edit @down @exc25 - abyście zawczasu uzgodnili usunięcie tej skargi wraz z jej treścią zanim zmarnujecie czas większej ilości osób. 

Po 2 nie wiem po co sie wypowiadasz skoro nie masz nic wspolnego z ta skarga xd

Edytowane przez Svin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Svin napisał:

Ile Wy macie lat chłopaki? Nie zaśmiecajcie  forum takimi rzeczami i rozwiążcie swój spór na Discordzie, każdy kto wchodzi w ten temat ma z Was zapewne ubaw. Zbędna, (może nieświadoma) kradzież czasu, który ekipa mogłaby spożytkować w inny sposób. 

Po 1 to z autorem tej "skargi" nie da sie nic wyjasnic, bo kazda jego wypowiedz konczy sie na "leci skarga nara".

Po 2 nie wiem po co sie wypowiadasz skoro nie masz nic wspolnego z ta skarga xd

/// @Svin

Autor usunal konto na discordzie nie ma z nim kontaktu, na forum dostal bana na rok. Wiec pozostaje werdykt administracji 

Edytowane przez exc25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie pochwalamy tego typu zachowania. Wyzbywanie się majątku, jak i jego przyjmowanie jest wbrew zasadom panującym na naszym serwerze. Na karę zasługują dwie osoby, jedna z nich została już ukarana banicją (do 2022 r.). Jeżeli chodzi o samego użytkownika, który przyjął majątek @exc25, zostaje ukarany AdminJailem (600 minut), natomiast wszystkie przyjęte dobra pozostaną wyzerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin