Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Perwix] tytek


tytek

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, tytek napisał:

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/711-tytek/?tab=game
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/345-perwix/
Powód składania skargi: Psucie rozgrywki innym graczom, brak logicznego myślenia, ów gracz/supporter nadaje kary graczom, którzy w żaden sposób nie szkodzą innym graczom dookoła i/lub na terenie całej mapy Los Santos, lekceważenie gracza podczas próby dojścia do porozumienia poprzez konwersację na prywatnym czacie OOC w grze chwila po wystawieniu kary, słabe prowokacje, lub próby wprowadzenia w błąd

Wyjaśnienie sprawy: Na samym wstępie chciałbym powiedzieć że głównym wątkiem skargi będzie nadana mi kara czasowa na sto minut, ów supporter nie wiem czy próbował mnie w ten sposób prowokować czy zalicza się to do jego niekompetencji - kazał mi apelować od nadanej mi kary w odpowiednim do tego dziale, jak wiadomo i to nie od dziś od AdminJail można apelować dopiero od 120 minut. Oprócz tego supporter nie wykazuje ani trochę chęci współpracy z graczami, od razu po dostaniu kary czasowej chciałem się skontaktować z Perwixem w sprawie wytłumaczenia z nim czym według niego jest odwalanie na rowerku to podczas kilkuminutowej konwersacji dostałem jedynie cztery krótkie wiadomości, z których i tak wynika że były pisane na siłę rodem kopiuj -> wklej z notatnika. 

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Do konwersacji między mną a Perwixem doszło kilkanaście sekund od nadania mi kary, treść kary to "odwalanie rowerem, brak odgrywania obrażeń podczas upadku z rowera" ((czy jakoś tak)), no więc byłem z @exc25 od paru godzin w gierce, zacząłem grę z nim spontanicznie na Vespucci Beach, razem z ludzmi prowadzącymi projekt podrabianych zegarków Vangelico - Angelico, zaczęliśmy grać coś na tym Vespucci no i kiedy nagle każdy gracz, z którym było można prowadzić rozgrywkę w tym sektorze wyparował a zostały jedynie afki i shemale niewydymki, które wyzywają drugą osobę po tym jak nad ich charem wyświetli się dymek pisania poszedłem w afk w aucie exc, po paru minutach afka wróciłem, pozycją było skrzyżowanie przy spawnie, gracz z którym byłem cały czas miał popsutą klawiaturę więc cały czas pisał jakieś hieroglify na czacie, ja napisałem że biorę BMXa i idę grać sobie sam.

unknown.png

@exc25 próbował jeszcze wydusić coś z swojej klawiatury, ja wtedy wziąłem rower, bugując prędkość ((Shift+W+Spacja)) zrobiłem na pustej ulicy, której nazwy nie pamiętam, wiem tyle że jest ulokowana przy Lighthouse, zakręciłem 360 od auta znajomego z którym prowadziłem rozgrywkę i porobiłem parę flatlandowych tricków, na które pozwala gra. Exc kupił sobie BMXa, albo go zrespił, nie wiem, wsiadł na niego i pojechał razem ze mną na skatepark ulokowany w dzielnicy Vespucci Beach, ten na plaży z cornerem przy schodach, zaczeliśmy jazdę na skateparku, ja robiłem jakieś tricki typu air w bowlu, rotacja do grinda w tym przypadku 360/540 do fibla albo bardziej vertalowe rzeczy typu flara czy jakaś inna rotacja wyprowadzona w airze z bowla. W dziedzinie skejcików siedzę od paru lat, więc śmiem twierdzić że mam lepszą kompetencję na temat jazdy na rowerze od Perwixa, jeśli ktoś z rozpatrujących nie za bardzo ogarnia co napisałem na górze, mam na myśli nazwy tricków to na dole zamieszczam filmiki z wykonywanych akrobacji na przeszkodach adekwatnych do tych, które znajdują się na skateparku w dzielnicy Vespucci Beach

Tutaj flara z bowla:

 

Tutaj trója do grinda:

 

Tutaj wypierdalanie w powietrze na quaterze/kickerze czy też jak w moim przypadku bowlu tzw. air: 

 

Oczywiście wszystkie te rzeczy są robione przez semi-pro/pro osoby, które siedzą w tej dziedzinie od paru, jak i nie parunastu lat, moja postać, która brała udział w tym całym przedsięwzięciu, czyli Yoshan Fuller, to artysta, którego background jak i początek z muzyką opierał się na poznaniu ekipy na lokalnym skateparku i złapanie zajawki na bycie skejcikiem, to wszystko idzie wyczytać w temacie mojej postaci w dziale branży rozrywkowej, temat był edytowany dosyć dawno więc nie mam zamiaru słuchać wymówek że temat został edytowany niedawno tylko po to żeby mieć wymówkę na jakieś odpierdalanie rowerem, poza tym tego co ja wyczyniałem nie nazwałbym odwalaniem bo nie dość że jak pisałem wyżej robiłem to w miarę realistycznie jak na silnik gry, który ma dosyć losową grawitację jeśli chodzi o rowery to miałem prawo wjechać na skatepark i pojeździć chwilę z @exc25. Z mojej perspektywy to zostałem ukarany za to że pokusiłem się o inne rozwiązanie spędzania czasu na serwerze niż afczenie, czy też bicia duty, czy też robienia jotów na siłowni, czy też szukania zaczepki na postaci do odwalania na Vespucci Beach. Nie wiem czy to pisałem, ale jeśli tak to wpomnę jeszcze raz, ja wraz z @exc25 od momentu zrespienia rowerów nie mieliśmy kontaktu z innymi graczami niż my sami i nie mieliśmy nawet okazji wpłynąć komuś źle na poziom rozgrywki, to co robiliśmy to była forma zabicia czasu, ponieważ w tamtym momencie na serwerze nie było żadnej ciekawej gierki w sercu centrum, ani żadna organizacja prywatna nie organizowała imprezy/eventu. Podczas jazdy kilka razy spadłem z rowerka, ale podczas żadnego z wypadków nie otrzymałem obrażeń a jeśli otrzymywałem to były to małe minusy jeśli chodzi o HP, ale wiem że to mało ważne, każdy z upadków, który przeżywała moja postać to były upadki na plecy bo postać postanowiła od tak się wywalić kiedy próbowałem zrobić air a moja postać wypadała poza bowla i zamiast nabierać rotacji 180 i wpadać ponownie na bowl to leciała przed siebie jak dzika więc ja postanowiłem lądować na tylnym kole tak jak robi się to w prawdziwym życiu i czasem moja postać leciała do tyłu nie tracąc hp ani nie zostawiając plamy krwi, byłem w gronie dwuosobowym gdzie drugą osobą był mój znajomy ooc jak i ic więc mu wisiało czy ja to odegram czy nie odegram a ja sam miałem takie małe szkody że wyszedłbym na debila odgrywając na dwie linijki upadek na dupe i pisanie rzeczy typu "uhh ohh a jak boplii...". Wracając do tego realnego upadania na tylne koło to wystarczy obrac prawa fizyki na warsztat i ogarnac ze podczas upadku jedynie na tylne koło siła pierdolniecią o glebe rozkłada się inaczej gdyby kierowca roweru miał pierdolnąć dwoma kołami na raz i a) obić się kolanami o kierownicę b) obić się zębami o kierownicę i btw wystarczy sprawdzić że są bardziej pojebane rzeczy niż upadek z wysokości murku na dupe wystarczy wpisać El Toro i sprawdzić jak małolaty i stare dziady lecą na dużej prędkości i robią kilkunastometrowe schody na bmxie albo desce, schodzą i cieszą się do kamery a jeśli się wypierdalają to biorą rower wchodzą na górę i powtarzają swój wyczyn, daję dla lektury dosyć krótki filmik bmxowego teamu firmy tworzącej części do rowerów gdzie 16latek właśnie leci wyżej wspomniane schody

Cała ta lektura nt. BMXów, praw fizyki etc. była tylko po to żeby oznajmić iż Perwix ingeruję w czyjąś rozgrywkę IC kompletnie nie znając się na rzeczy, jak widać na ssach na samej górze, próbowałem jeszcze wyjaśnić supporterowi że to były rzeczy, po których byle kurwa dzieciak by wstał nie rozmyślał o tym jak upadł. Już na samym końcu chciałbym dodać że karę dostałem akurat kiedy @exc25 dostał crasha i (chyba) zostałem ukarany jako jedna osoba bez wcześniejszego warna za swoje czyny co jest chujowym zachowaniem mam nadzieję że zostanę przeproszony przez @Perwix a log zostanie mi usunięty z profilu bo został nałożony mi niesłusznie.

dodam coś z mojej strony odnosnie filmik tej sytuacji  co wspomniał @tytek

https://streamable.com/7vdpb0

Edytowane przez Elliot
tytek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, exc25 napisał:

co to ma wspolnego z nieodgrywaniem obrazen na bmx, mial odgrywac to potrącenie czy o co ci biega

chlop wlecial bokiem chwile pozniej otrzymal warna gdzie w takim przypadku powinien otrzymac kare przynajmniej ajota a na ile? Nie mi to oceniać od tego są supporterzy od naprostowania takich sytuacji. Ja wstawiłem filmik o którym wspomniał właśnie tytek.

tytek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Elliot napisał:

dodam coś z mojej strony odnosnie filmik tej sytuacji  co wspomniał @tytek

https://streamable.com/7vdpb0

właśnie tą sytuację miałem na myśli kiedy mówiłem że parę dni temu na vespucci pod nadzorem @Specter paru graczy kradło bmxy innym i wbijało im bw i jeździli BARDZO nierealnie, na tym nagraniu widać jak typek wbija się driftem w grupkę ludzi w tym ja akurat bylem afk wiec no nie mam swojego zdania nt tej sytuacji

unknown.png

 

exc25 i Elliot lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Perwix napisał:

Nie rozumiem co to ma wspólnego z twoja karą. Polecam czytanie ze zrozumieniem "wypadku drogowego". 

Wypadek drogowy to niekoniecznie stuknięcie się dwóch samochodów na ulicy, do wypadków drogowych można zaliczyć jakąkolwiek formę kolizji na czymś, czym można się poruszać: samochód, motocykl, traktor, hulajnoga, czy też rower, taka ciekawostka nie wymieniam rolek, bo rolki są uważane przez prawo jako obuwie. Więc jakbyś jechał rowerem, gdzieś po bezdrożach i wjechał w rów tracąc przytomność, to policja wpisałaby w raport "wypadek drogowy". Dałem ci taki mały przykład żebyś zrozumiał :))

Elliot i lurkin lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tytek napisał:

Wypadek drogowy to niekoniecznie stuknięcie się dwóch samochodów na ulicy, do wypadków drogowych można zaliczyć jakąkolwiek formę kolizji na czymś, czym można się poruszać: samochód, motocykl, traktor, hulajnoga, czy też rower, taka ciekawostka nie wymieniam rolek, bo rolki są uważane przez prawo jako obuwie. Więc jakbyś jechał rowerem, gdzieś po bezdrożach i wjechał w rów tracąc przytomność, to policja wpisałaby w raport "wypadek drogowy". Dałem ci taki mały przykład żebyś zrozumiał :))

Nie chce mi się kolejny raz tego samego pisać, ja już swoje powiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ze jakbys napisal to samo to by wyszlo ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem i zostalbys hipokryta?

1 godzinę temu, Perwix napisał:

Piszę "wypadek drogowy" a nie wypadek, jeśli chcecie coś wstawiać z regulaminu przeczytajcie to najpierw ze zrozumieniem.

Jesli chcesz sie wymadrzac, ze my nie potrafimy czytac ze zrozumieniem to najpierw sam zacznij to robic. Fajnie tez jakbys przestal ukrywac polowe wartosciowych postow, albo pozwol to robic komus innemu z ekipy, bo jest to wtedy z twojej strony mega nieobiektywne. Powiedz mi gdzie jest napisane, ze tylko ludzie zwiazani z dana akcja w skardze moga sie wypowiadac, bo w sumie tylko i wylacznie na to sie powolujesz xd?

Elliot i tytek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, exc25 napisał:

Czemu usuwasz każdą wiadomość, która Cię obciąża w jakikolwiek sposób?

Nie usuwam w żadnym wypadku, posty które nic nie wnoszą są ukrywane - nie bój się administracja je widzi.

2 minuty temu, shoto napisał:

wiesz ze jakbys napisal to samo to by wyszlo ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem i zostalbys hipokryta?

Jesli chcesz sie wymadrzac, ze my nie potrafimy czytac ze zrozumieniem to najpierw sam zacznij to robic. Fajnie tez jakbys przestal ukrywac polowe wartosciowych postow, albo pozwol to robic komus innemu z ekipy, bo jest to wtedy z twojej strony mega nieobiektywne. Powiedz mi gdzie jest napisane, ze tylko ludzie zwiazani z dana akcja w skardze moga sie wypowiadac, bo w sumie tylko i wylacznie na to sie powolujesz xd?

Nie chce tu robić juz spamu także odpowiedź dalem wyżej, czekam na rozpatrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez kazdy moj post cie tutaj troche obciaza, wiec jakim w ogole prawem sam oceniasz, ze to nic nie wnosi xD. Poza tym dopiero co mi sie tlumaczyles na pw discord, ze to nie chodzi o to ze nic nie wnosza tylko o to ze nie jestem powiazany ze skarga. Zdecyduj sie.
0946c82b1148cc9ca94926ee168c7cfb.png

Edytowane przez shoto
Elliot, M3nTos, tytek i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin