Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Edwin] exc25


exc25

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3152-exc25/?tab=game

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Dayvon Wesley
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) AJ
Powód nałożenia kary: celowe rozjeżdżanie drugiego gracza
Członek ekipy nakładający karę: Edwin

Wyjaśnienie sytuacji:  Cała sytuacja wyglądała tak, że stałem na spawnie i czekałem na kolegę, żeby wbił na serwer. W między czasie podleciał do mnie gość z nickiem Percival_Jackson, z którym kiedyś miałem spinę IC. Pytał mnie znikąd czy mu ogarnę coś do "samoobrony". Naturalnie napisałem mu, żeby spierdalał, bo nie będę się kumplował z gościem, który mnie wyzywał pare dni wstecz. Doszło do rękoczynów, gość bijąc mnie uciekł do samochodu i zaczął krążyć dookoła mnię taranując mi lekko wóz. Napisał później, że weźmie Draco i kumpli i mnie rozjebie. Więc pojechałem za nim parę metrów i zastrzeliłem go na parkingu w zaułku. Poszedłem grać swoje, wróciłem za minutę i gość już leżał bez bw, wyglądało to jak zwykłe oszukanie supportera, który nawet nie ogarnął za co ma bw, tylko od razu mu oddał hp. Lekko mnie to podirytowało, więc przejechałem go za te taranowanie, które robił wcześniej i celowe prowokowanie jeżdżąc dookoła mnię i rozjeżdżając, gdy tylko zdarzyła się okazja. Na swój dowód, że tak wcześniej było nie mam filmów, ale chyba wystarczy AdminJail tego gościa (Percival_Jakcson) za odwalanie sprzed następnych 5 minut.

 

teti lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin