Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Ban za MK, przynajmniej tak sądzę.


skaziakson

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, moj problem wygląda tak, że stworzyłem nowe konto ponieważ na wcześniejszym moja postać nie miała 10 godzin gry i nie mogłem stworzyć nowej, aby grać we włoskiej mafii potrzebuje postaci pochodzenia włoskiego, nie przemyślałem tego i głupio zrobilem, pisałem z problemem do administracji kazali mi napisać ticket, więc pisze. Podeśle zaraz wszystkie linki do dwóch kont i skriny na których piszę z administracją, przypomne że na jednym koncie mogę zalogować się na moją postac "James Murphy", a na drugiej mam komunikat o potwierdzeniu adresu email gdzie dawno temu już wszystko zatwierdziłem, jeżeli jest opcja proszę o usunięcie postaci konta skaziak i odbanowanie na koncie aktualnym z moją aktualną postacią, bądź o przeniesienie postaci, z góry dziękuje. 

unknown.png

unknown (1).png

image.png

Capture.PNG

Capture.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o linku do profilu z postacią na której brakuje mi 7 godzin do stworzenia nowej https://forum.v-rp.pl/profile/5225-skaziak/ jeżeli możecie po prostu zamienić te postacie, uśmiercić jakos Jamesa, czy coś i z tego konta z którego pisze przenieść postać na konto z linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin