Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Spectre] exc25


teti

Rekomendowane odpowiedzi

 

Za kolege @exc25

Link do Twojego konta globalnego: @exc25
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Dayvon Wesley
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: MK
Członek ekipy nakładający karę: Spectre
Wyjaśnienie sytuacji: Dostałem około 16 bana za MK. Dostałem go za posiadanie trzech kont jednocześnie. Na swoje wytłumaczenie mam, że jedno z tych kont założyłem bodajże na początku kariery na tym serwerze, na którym nawet nie grałem. Drugie natomiast z tych kont powinno byc całkowicie zablokowane chodzi tutaj o konto @exc. Swiadkiem mi na to @Mario, do którego pisałem w sprawie zablokowania konta @exc, ponieważ nie miałem dostępu do hasła ani emaila tego konta. Dogadaliśmy się tak, że ja założę nowe konto, a on stare zablokuje. A, że miałem wtedy MK na, którym nie grałem to, żeby się "oczyścić z zarzutów" zamiast zakładać nowe wbiłem na 1 konto na tym serwie. Wszystkie wiadomości są w konwersacji między moim kontem @exc, a @Mario. Trzecie konto to taki dodatek do kary. Przyznaję się, że zakładałem na początku swojej kariery konta, bo nie chciało mi się wbijać godzin, ale nawet ich nie używałem i zapomniałem pasów do nich. Mogę pójść nawet na jakąś ugodę i liczę na zamienienie kary bana na adminjaila. Pozdrawiam.
Ewentualne screeny/świadkowie: wiadomości pomiędzy kontem @exc a @Mario, mam bana na forum więc nie mam jak wstawić screenów

M3nTos, Barru, tytek i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin