Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Ubermacht Oracle (sedan i coupe)


Miccal

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mylący tytuł bo w nim masz Oracle a dałeś linka do sentinela. No i w sumie nie wiem czy jest sens to dodawać skoro oba te pojazdy są w gta jak i na vibe. Ja bym szukał innych aut z markami od r* których oni nie stworzyli a zrobili to moderzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kiego R* stworzył kilka schafterow, albo ballerow? Nie różnią się praktycznie niczym tylko osiągami. Tutaj masz wyraźnie dwa różne samochody (sentinel od R* vs ten co wrzuciłem). Działa to na zasadzie kolejnej generacji. Ten z propozycji jest zdecydowanie "młodszy". Bliżej mu do Oracle niż do wspomnianego sentinela.

Edytowane przez Miccal
keny i abc lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2021 o 19:14, Miccal napisał:

To po kiego R* stworzył kilka schafterow, albo ballerow? Nie różnią się praktycznie niczym tylko osiągami. Tutaj masz wyraźnie dwa różne samochody (sentinel od R* vs ten co wrzuciłem). Działa to na zasadzie kolejnej generacji. Ten z propozycji jest zdecydowanie "młodszy". Bliżej mu do Oracle niż do wspomnianego sentinela.

no jak się nie różnią xD

Postaw je obok siebie to zobaczysz różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin