Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Składam skarge; LSPD.


FazikfrmLS

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/7413-fazikfrmls/
Link do konta oskarżonego: LSPD. Konta policjanta 
Powód składania skargi: no-rp, ooc w ic.
Wyjaśnienie sprawy: Ogólnie sprawa wygląda tak. Jechałem sobie autem i wyskoczył mi pieszy przed maske. Potrąciłem go. Następnie odegrałem zestresowanego, od razu zadzwoniłem po policję, oni zadzwonili po pogotowie i udzielili pomocy poszkodowanemu. Oczywiście zostałem do końca na miejscu, odgrywałem zestresowanego, który nie wie co zrobić i czuje się winny. Po chwili odegrałem, że sobie poradzą i chyba moge jechać, również odegrałem na /me, że wsiadam do wozu i przekręcam kluczyk ale nie ruszam nigdzie. (Nie uciekałbym na chama z miejsca zdarzenia gdzie sam dzwoniłem xD) Policjant po tym zaraz jeden podbiegł do mnie i zaczął celować gdzie od razu wyszedłem z wozu. Uznano mnie za uciekiniera, odgrywalem długo na miejscu zdarzenia. Przekazano mnie w ręcę właśnie tego wrednego, winowajcy innego PD'ka. Zabrał mnie do aresztu, gdzie odgrywałem, że nie mają prawa mnie dać do aresztu i składam sprawe do sądu. Oczywiście zostałem totalnie zlany na /do winny 100% xD Staliśmy przy areszcie na dole komisariatu przy więzieniu i między jedną czynnością, a drugą policjanta było 5minut. Postanowiłem sobie wyjść najzwyczajniej bo gość cały czas tak odgrywał. Gdy zacząłem biec drogą już gdy wyszedłem, biegłem z 10min ;D teleportował mnie zaraz admin do więzienia. Tłumacze, że albo się odgrywa i gra albo idzie AFK, nie każdy ma tyle czasu co ten gość. Bylo to bardzo wkurzające. I mówie do gościa żeby grał, nie afczył bo to denerwuje i grac sie nie da. Oczywiscie po tej sytuacji dostałem 10k$!! 10k$ gdzie w więzieniu gość mówił mi o 4k$, że ma za posiadanie nielegalnej broni, strzelanine, handel i cos tam jeszcze. Do tego 24h więzienia i jeszcze mandat jakiś. To jest naprawde chore. OOC w IC bo gościu chcial mi odgryźć za to, że go pocisnąłem za te wkurzające AFK i no-rp w jednym. Zero odgrywania ze mną na /do. Mialem swoje prawa, moglem sprawe zlozyc do sadu itd. Za taki czyn jest nieralna taka suma. Gdzie z reszta niesluszny zostalem wpedzony do wiezienia. Nie pamietam nicku ale na logach mozna sprawdzic kto mnie wsadzil do więzienia.
Dowody: -

Quintyy, Saurafel, wlk i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin