Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SKARGA/LSPD]


trzmielgrzmociciel

Rekomendowane odpowiedzi

Link do twojego konta: Proszę bardzo

Link do konta oskarżonego: -

Powód składania skargi: Niesportowe zachowanie;

Wyjaśnienie sprawy:

Cześć, ostatnio bodajże był to wtorek 27.07 spotkała mnie oraz mojego towarzysza przykra sytuacja związana z LSPD oraz @Spectre, który rozmawiał z nami podczas interwencji depratamentu. Wszystko zaczęło się w momencie w którym zostaliśmy zatrzymani przez dwóch oficerów (niestety nie pamiętam imion postaci), zostaliśmy oczywiście zabrani pod radiowóz, gdzie zostaliśmy przeszukani. PD znalazło przy nas broń biała tj. nóż oraz kastet i oczywiście pd zagrało z nami, że te przedmioty nam zabierają - zdziwiło nas to ponieważ nikt wcześniej podczas interwencji nie zabierał nam takich przedmiotów na moje zapytanie dlaczego jeden z policjantów powiedział mi o 'Operacji Laser' - mówię sobie, no kurde faja fajnie pierwsze o tym słyszę i idę sobie poczytać. Przejrzałem dyrektywę/rozporządzenie pod kątem jakiejkolwiek wzmianki o broni białej - nie znalazłem takowej, podobnie mój towarzysz. Więc opowiedzieliśmy o naszym odkryciu dwójce naszych pd'ków, ale nie dostaliśmy od nich jakiejś jednoznacznej odpowiedzi dlaczego broń nam jest zabierana, wezwałem więc do pomocy @Spectre, któremu powiedziałem o nieprawidłowości w działaniu pd - jednak są nam zabierane przedmioty na podstawie dyrektywy która de facto nie ma żadnej mocy, po prostu przedmioty są nam zabierane a w teorii nie powinny.

Dochodzimy teraz do najważniejszego momentu, który sprawił że zniechęciłem się do gry - Spectre gdy opowiedziałem mu o tym wszystkich powiedział, że przecież w temacie LASER jest wyraźnie (i to nawet pogrubione), że broń biała traktowana jest tak samo jak broń palna - czyli wszystko jest w porządku i mamy grać, powiedział również, że kastet i nóż traktowany jest według PENAL CODE jako broń śmiercionośna i jej posiadanie jest nielegalne. - okej. Sprawdzam ponownie temat i dalej nie ma nic o broni białej, odświeżam temat i zrobiłem wielkie oczy gdy faktycznie znalazłem zapiski które widnieją tam w tym momencie, czyli o broni białej. Spojrzałem na dół tematu - "EDYTOWANO 3 MINUTY TEMU". Oczywiście gdy wróciłem do gry, mieliśmy grać to dalej i koniec, by dopełnić wolę mustwina, dostaliśmy odsiadki na 6h i zajebistą niechęć do dalszej gry na tym serwerze.

Nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi o tą dyrektywę (która i tak według mnie jest ostro przesadzona, mimo tego że czasowa) tylko o absolutny brak zdrowego podejścia do rozgrywki, edytowanie tematu w momencie interwencji nie jest fajne w dodatku jeżeli jest okraszone wyłączną chęcią wpakowania nam aresztu czy zabrania przedmiotów. Nikt nie chciał z nami o tym rozmawiać, wszyscy traktowali sytuację jakby kurwa nie miała miejsca - przecież temat od zawsze miał takie zapiski no nie? - wiec w czym problem? Wszystko wyglądało jak jakiś mustwin, że trzeba nas wpakować do tego aresztu żeby wyrobić jakiś cel, nie wiem. Tak właśnie wyglądała ta interwencja, mam ss'a tylko z momentu w którym temat został edytowany, być może @Kaczmarktóry brał również udział w interwencji coś znajdzie.

Temat wisiał niezmieniony w formie bez zapisków o broni białej pewnie od poniedziałku, jeżeli ktoś zapomniał czegoś dopisać - spoko, przecież każdemu może zdarzyć się pomyłka, wystarczy wziąć to na klatę i powiedzieć "Ej chłopaki, zapomniałem dopisać zapisów o broni białej, zagrajmy tak jakby były już od początku - okej? Zamiast tego temat został przemilczany i zostawił nas w napiętej atmosferze tego jakby ktoś nam specjalnie robił pod górkę. (Bo wierzę, że to że nie było wcześniej tych zapisów było po prostu przypadkiem - jeżeli nie to pamiętajcie, że każde prawo nawet to fikcyjne kreowane przez was, nie działa wstecz.)

Pozdrawiam

Screenshot_55.thumb.png.e42452afd9d9bfb5209f0eb4f0b352ad.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły powód, niesportowe zachowanie to na boisku nie w gierce komputerowej gdzie każdy ma wyrąbane czy zachowa się fair czy nie, a w większości nikt się nie zachowuje fair także xd, może spectre cos doda ale i tak w penal code jest zawarte więc xD

 

@Szymon myślę, że rozpatrzy i podejmie jakieś konsekwencje czy coś w tym stylu jeśli będzie wymagane. 

Edytowane przez votu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20210727231630_1.jpg

 

Ja to tylko tu zostawię...

Dodam tylko do siebie, że o wprowadzenie operacji LASER zostało nam przedstawione drogą IC gdzie było wspomniane o broni białej, myślę, że można to bez problemu sprawdzić w logach 🙂

Edytowane przez Axonis
Strielok, Spectre i kuzyn lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Axonis napisał:

20210727231630_1.jpg

 

Ja to tylko tu zostawię

Dobrze to też jest mój błąd za który jestem gotowy ponieść konsekwencje, bo jednak emocje wzięły górę i po prostu wszedłem z gry - przepraszam.
EDIT: Tak zostało wam przedstawione w logach, ale dla nas jednym z jedynych, jeżeli nie jedynym źródłem informacji jest post na FORUM, ew. Media IC

5 minut temu, votu napisał:

niezły powód, niesportowe zachowanie to na boisku nie w gierce komputerowej gdzie każdy ma wyrąbane czy zachowa się fair czy nie, a w większości nikt się nie zachowuje fair także xd, może spectre cos doda ale i tak w penal code jest zawarte więc xD

 

@Szymon myślę, że rozpatrzy i podejmie jakieś konsekwencje czy coś w tym stylu jeśli będzie wymagane. 

Fajnie, jeżeli wszyscy chcemy czerpać przyjemność z gry - wszyscy powinniśmy zachowywać się fair i spoko, a nie grać tylko pod mustwina

Edytowane przez trzmielgrzmociciel
Strielok lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, trzmielgrzmociciel napisał:


EDIT: Tak zostało wam przedstawione w logach, ale dla nas jednym z jedynych, jeżeli nie jedynym źródłem informacji jest post na FORUM, ew. Media IC

Popadamy trochę w skrajność. Nie wszystko naglosnisz za pomocą Mediów IC.

 

8 minut temu, trzmielgrzmociciel napisał:

Fajnie, jeżeli wszyscy chcemy czerpać przyjemność z gry - wszyscy powinniśmy zachowywać się fair i spoko, a nie grać tylko pod mustwina

No każdy chce czerpać przyjemność stąd też ta akcja która ma ukrócić ciągły DM który ma miejsce w Vespucci. Cała akcja z tego co pamiętam kroi się o tym że nie nazwał @votu broni białej bronią śmiertelną. Tak jak napisał votu czekamy na decyzję @Szymon

Jednak uważam że jeśli napisałeś już skargę i mówiłeś że to zrobisz to całą gre powinniśmy dograć do końca a potem rozmawiać na forum.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna skarga, którą zamiast wywlekać na forum mogliśmy załatwić dla przykładu - na discordzie. Do rzeczy. Zmierzamy troche w kierunku, gdzie wszystko powinno być dokładnie opisane. Przecież skoro nie ma o tym wzmianki to jak to możliwe, że zostanie mi coś zabrane. Kto normalny chodzi z nożem przy sobie? Wybacz ale tak ja na to patrzę. Skarga na sile, wystarczyło po prostu dograć akcje i przeboleć utratę kilku przedmiotów które siłą rzeczy jak będziesz chciał możesz zdobyć jeszcze tego samego dnia. Nie popadajmy w skrajność. Chłopaki dostali określone wytyczne i postępowali według nich. To tyle z mojej strony w tym temacie. 

Skargę odrzucam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin