Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Amn] Pablo Escobar


Djabeu

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Pablo Escobar - Vibe Role Play (v-rp.pl)
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) Blokada.
Powód nałożenia kary:


 43d4e9f57c86cdbcf08a3c716650bd73.png?wid

Członek ekipy nakładający karę: Amn.
Wyjaśnienie sytuacji: Nie wiem, rozpętała się burza w temacie dyskusji, gdzie podjąłem dyskusję pierwszy raz i dostałem rykoszetem odpowiadając ludziom na ich zażalenia w kierunku serwera i /upadku/ jego. Moim zdaniem Amn musi mieć coś osobiście do mnie skoro daje mi taką karę, a mój profil nie jest kojarzony jako osoba atakująca drugie osoby, co ważniejsze ten post jej wleciał podczas pisania mojego postu. Wszystko macie w temacie. Dawanie blokady za takie coś.. To po prostu nic innego jak jakiś żal do mojej osoby. Ta osoba nawet IC za mną chodzi i pisze /me śmieje się. Obgaduje mnie IC, ale że przenosi to na drogę OOC. Tego się nie spodziewałem. Taka osoba na moderatorze? No nie wiem za co, ale nie wnikam w kompetencję Karasia.

Składam za @Pablo Escobar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dwa dni moderacji zawartości i blokady pisania nie są jakoś zbyt wygórowaną karą. Nie doszukiwałbym się w tym jakichś zawiłości OOC, bo z tego co widziałem, to amnezja nie potraktowała w ten sposób tylko ciebie, tylko również inne osoby biorące udział w dyskusji. Jedyne z czym mógłbym się nie zgodzić, to ilość punktów, którą zostałeś nagrodzony za ów przewinienie. Tak czy inaczej, na chwilę obecną odrzucam, a po upływie kary zastanowię się nad redukcją punktów ostrzeżeń, które widnieją na twoim profilu.

Gapis lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin