Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Komis Samochodowy & klub 4 kółek] -Dream Cars Club


KubixX

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Kilka słów o mnie

logoVibe.thumb.png.61611535a127d9bc9bc35bf1e187ea5f.png

Na początku chciałbym się przedstawić, jestem Kuba i niedawno dołączyłem na VibeRP. Przeniosłem się z FiveM gdyż brakowało mi jakości rozgrywki. Lubię odgrywać Roleplay ale na tamtej platformie zaczynało być coraz więcej tzw. bojówek a mi taka rozgrywka nie pasowała. Wcześniej grałem na AtlantisRP, sądząc że jest tak duży poziom Roleplay, ale po czasie zorientowałem się że istnieje taka platforma jak AltV i przeniosłem się na nią. Na początku trudno mi było ogarnąć te wszystkie komendy, ale dałem sobie rade. Po przegranych kilku dniach zauważyłem że brakuje firm które zajmowały by się sprzedażą aut. Istnieje jeden biznes który tętni życiem ale już w tamtym komisie zaczyna brakować miejsca. Długo myślałem czy na pewno pisać to, ale jak widać stwierdziłem że warto. W takiej firmie jestem doświadczony gdyż nie raz prowadziłem ją. Znam się na autach, gdyż sam pracuje w śród nich. W przyszłości chciałbym mieć studio detailingowe.


 

Teraz trochę historii biznesu

 

Tata Tylera posiadał stary garaż w którym trzymał wiele klasyków, zawsze miał je odpicowane i nie stały w kurzu. Kiedy rodzinie zaczęło brakować pieniędzy po utracie pracy, tata zadecydował o sprzedaniu kilku furek aby pozyskać trochę pieniędzy. Mama Tylera zaczęła namawiać męża aby otworzył biznes i zaczął częściej sprzedawać auta. Po wielu rozmowach Tata kupił do swojego garażu auto które chciał sprzedać za drożej, ładnie je wysprzątał, umył, pojechał do warsztatu wyklepać wszelkie niedoskonałości i wystawił ogłoszenie. Zgłosiło się wiele osób i oferowało za te auto bardzo dobre pieniądze. Za sprzedane auta Tata Tylera odrestaurował swój garaż i otworzył działalność. Cały komis radził sobie bardzo dobrze, po kilkunastu latach zdrowie Taty zaczęło słabnąć i potrzebował opieki lekarskiej, Tyler wtedy był już dorosły. Okazało się że jego ojciec nie ma już tyle sił aby prowadzić komis, więc przepisał całą firmę na Tylera. Kiedy na konto zaczęły wpływać coraz większe sumy Tyler postanowił powiększyć garaż i rozszerzyć działalność na całe Los Santos. 

 

 

Lokalizacja gdzie chciałbym mieć umieszczony biznes

 

unknown.png.b6eb239a83d7833ab81db430bc6727d4.png

 

dsadsa.png.2e5cd410cb8acb1ddeb417b4de4bb624.png

 Opis działalności który będzie razem z pomysłem na rozwój. 

 

Komis ten będę prowadził w garażu niedaleko grovstreet  (ten przedstawiony u góry),  Odkupię od osób jakieś fajne auta. Wystawie je aby każdy mógł na nie spoglądać i będę szukał osób do kupna. Będę pomagał ludziom sprzedać ich wóz. Każdy będzie mógł przyjechać i popatrzeć na auta. Będę też wystawiał motory. Chciałbym promować biznes w sposób taki że będę organizował różne promocje przy zakupie np. 2 aut.

 

Chciałbym aby tak wyglądały zloty

unknown.png.9446a28a12d855394e7fac0ff8810e41.png

garaż1.png

unknown.png

Edytowane przez KubixX
Zapomniałem dodać zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin