Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

System zarobkowy - zasiłki i payday


Cocain

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MartwyZ napisał:

Pomysł jak najbardziej na +, ale w takim razie powinien powrócić wybór czy chce się miec zarejestrowany pojazd czy nie, bo przykładowo moja postać jako ścigant ma samochód który nie jest używany na codzień, a tylko w wyścigach ulicznych, więc po co ma być zarejestrowany i mam za niego płacić podatek?

to fabularny podatek na fabularnym serwerze w fabularnym świecie gry nie zakład ubezpieczeń społecznych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Morfeusz napisał:

spoko rozwiązanie tylko że payday otrzymujesz dziennie 6 razy i do tego zasiłek, a nie wypłatę jedną w miesiącu. Argument kalekin tak troche 

 

Z jednej strony tak, masz rację. Ale nie każdy może sobie pozwolić na atakowanie takiej ilości godzin w ciągu dnia. Procent to kwestia mocno dyskusyjna, a w moim mniemaniu dobrze gdyby był liczony od ilości godzin przegranych na postaci. Bądź, specjalny urząd który by egzekwował coś takiego na podstawie danych od GMa. Bo jeżeli tylko garstka graczy na serwerze jest na tym progu finansowym, nie powinno to sprawiać problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy podpunkt git, trzeci średni ale to bardziej dlatego ze obawiam iż stanie się to samo co z gospodarką na lsrp po ich ostatnim starcie, ale trzeba wspomóc najbardziej tych graczy, którzy grają tylko w biznesach. Zamiast punktu trzeciego wprowadziłbym kredyty i nową gałąź biznesową, gdzie każdy gracz mógłby się zapożyczyć na jakaś kwotę zależna od zdolności kredytowej. Wiadomo takie biznesy należałyby jedynie do osób posiadające już spory kapitał itd. 

Podatek ok ale jak np miałby on zostać zdjęty ze mnie jeśli ja nie trzymam pieniędzy w banku i jak organizacje przestępcze mogłyby go omijać? Generalnie czy przewidujecie to w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli finalnie kierujemy się w stronę, że jak chcesz grać i mieć pieniążki to i tak musisz kampić codziennie w biznesie na duty. Odnoszę wrażenie, że odkąd jest to HH na Vibe to macie z tym niezłą bolączkę, bo już jest to trzecia czy czwarta próba w ingerencje w zasiłek.

greygods lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki macie problem z tymi podatkami, skoro a) nie byłyby od tygodnia ooc, a od dni przegranych, ew. Godzin przegranych co ma imo więcej sensu, i b) z samych zasiłków zostanie wam w chuj siana po opłaceniu podatków, nawet jeśli ktoś gra 2 godziny raz na kilka dni. No chyba, że ktoś bezrobotnie gra multimiliardera, to już jego problem i może próbować (bo nie wiem czy się uda) dogadać się z ekipą.

Dupa polaczków robi trzask, bo epieniążki im spierdalają.

bros over hoes lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomeczki co dalej przeczytają pierwszy post i zaczynają skrobać swoją opinię, gdzie już Morfeusz dawno napisał, że to schodzi na drugi tor i trzeba najpierw ogarnąć kwestie biznesów, a sprawa podatków musi zostać dopracowana. nasrane tu postów, @Morfeusz jak możesz to weź im gdzieś przypnij ten post, bo będą się tu cięli, że trzeba będzie od jutra grindować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELO NIE TRZEBA BĘDZIE GRINDOWAĆ TO TYLKO PROPOZYCJA ALE WIECEJ NASZYCH POZYTYWNYCH ZMIAN KTÓRE ZROBILIŚMY PO DYSKUSJI TUTAJ Z WAMI ZNAJDZIECIE POD TYM LINKIEM POZDRO NIE BIJCIE MNIE MAM HOROM CURKE TO BYŁA TYLKO PROPOZYCJA 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Morfeusz napisał:

ELO NIE TRZEBA BĘDZIE GRINDOWAĆ TO TYLKO PROPOZYCJA ALE WIECEJ NASZYCH POZYTYWNYCH ZMIAN KTÓRE ZROBILIŚMY PO DYSKUSJI TUTAJ Z WAMI ZNAJDZIECIE POD TYM LINKIEM POZDRO NIE BIJCIE MNIE MAM HOROM CURKE TO BYŁA TYLKO PROPOZYCJA 

 

 

dobra, a co znaczy to? pierwszy payday to 2k i potem zmniejsza się o ile? XD

  • Zwiększamy payday dla wszystkich grup do $2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin