Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Trefix] Crb


jakvb

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2848-crb/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Percy Montanari
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Podczas kradzieży pojazdu i zjawieniu się właściciela + LSPD gracz dokonał celowego wyjścia z serwera.
Członek ekipy nakładający karę: @Trefix
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, podczas gierki z przed 15 minut w której odgrywałem kradzież furki, wyrzuciło mnie poprzez crasha spowodowanego brakiem internetu, trochę dziwi mnie to co jest wpisane w powodzie ,,kradzieży pojazdu i zjawieniu się właściciela + LSPD gracz dokonał celowego wyjścia z serwera.'' Zjawieniu się właściciela + LSPD, podczas kliknięcia na wytrych i oczekiwania już dostałem crasha, nie zdążyłem zobaczyć ani żadnego gracza ani żadnego pd, ponadto po wyrzuceniu z serwera po kilku minutach chciałem wrócić aby dograć i dokończyć całą akcje, jednak nie mogłem (co można zobaczyć w logach, nie wiem w ogóle skąd ktoś wytrzasnął to "celowe") ponieważ o dziwo dostałem blokadę postaci
Ewentualne screeny/świadkowie: Około 2 dni temu miałem podobną sytuacje w którą pomógł rozwiązać mi @theProdiger, też wyrzuciło mnie i pomagał mi w daleszej kontynuacji akcji.

Edytowane przez crb
Eliteq, Joka, Peru i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie kradzieży pojazdu przez apelującego (właściciel auta najwidoczniej miał zainstalowany high level alarmu) pojawili się jego prawowici właściciele. Momentalnie zjawiło się również LSPD. W trakcie podejścia właściciela pojazdu do auta, gracz apelujący wyszedł z gry (będąc już za kierownicą pojazdu). To informacja ode mnie na tyle, co widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam. Nie widziałem ani żadnego gracza ani żadnego pd, wyrzuciło mnie dosłownie 10 sekund po kliknięciu wytrychu, nie siedziałem ani w środku ani nie miałem żadnej inerakcji z pd, wszedłem ponadto do gry po wyrzuceniu i nawet nie miałem jak dograć tej akcji. Właściciel pojazdu najwidoczniej nie mógł pogodzić sięz faktem takiej akcji, i musiał po prostu nawymyślać nakoloryzować i nakłamać aby uprzykrzyć mi rozgrywke (jak gdyby nie można było poczekać te 5 minut i dograć całą akcje beż żadnych spin). Tyle ode mnie w sumie nie mam więcej co wyjaśniać, Prodiger może jeszcze potwierdzić iż niedawno miałem podobnego crasha po którym wróciłem do gry i wyjaśniłem mu sytuacje. ps. jak można zobaczyć coś co nie miało miejsca? Mam nadzieje że gracz który złożył na mnie skarge ma jakieś ssy, gdzie siedze w samochodzie lub rozmawiam z pd lub jak twierdzi celowo uciekam z akcji

Edytowane przez crb
Eliteq i chinaski is dead lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z racji tego, że @crb znajduje się pod panelem organizacji The Sclafani Crime Family czuje się zobowiązany dodać tutaj kilka swoich słów;

  1. Gracz grając przy naszej organizacji zapewne nie raz, nie dwa pokazał, że nie ma większych problemów z graniem na szkodę swojego własnego chara. Gdyby było inaczej z pewnością nie dostałby panelu naszej organizacji przestępczej.
  2. Jeśli się mylę, bądź nie to z pewnością @Joka mógłby napisać coś więcej bo stykają się w grze, bądź lider @Wasiu_RPK
  3. Czasami są problemy z synchronizacją i później dochodzi do sytuacji takich jak ta powyższa. Po za tym, gracz wspomniał, że podobna sytuacja miała już miejsce, wiec nie ma większych powodów aby mu nie wierzyć.
  4. @Trefix Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, to pozwólcie graczowi dokończyć akcje albo ją ponowić jeśli druga strona wyraża taką chęć.
  5. Na prawdę nie istnieją żadne konkretne przesłanki aby tego nie móc dograć i zakończyć to blokadą nowego, dobrze zapowiadającego się chara organizacji oficjalnej z powodu wystąpienia "czynnika losowego".

👊

Edytowane przez Eliteq

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zostałem wywołany do stołu, powiem tylko, że nie mam z w/w graczem najmniejszych problemów, a szkodliwość (nie zamierzonego) czynu jest znikoma. Śmiało karę można zdjąć i powtórzyć akcje, skoro to był zwykły crash, który może się przydarzyć każdemu.

jakvb, MadeMan, Scorpio i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Jeżeli @CoolNickname wyrazi zgodę to powtórzą akcję i jestem w pełni za tym rozwiązaniem. Dzięki za wasze opinie @Eliteq, @Joka. Ja także spojrzałem na czat z gry użytkownika i nie widzę przesłanek, aby w przeszłości nastąpiły jakieś problemy w jego grze IC. Najwidoczniej syngalizacja "gracz xyz wyszedł z serwera" i jego widoczność za kierownicą to błąd z synchronizacją (?). Pozostawmy to do rozpatrzenia.

MadeMan, Eliteq, Joka i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Właściciel pojazdu najwidoczniej nie mógł pogodzić sięz faktem takiej akcji, i musiał po prostu nawymyślać nakoloryzować i nakłamać aby uprzykrzyć mi rozgrywke (jak gdyby nie można było poczekać te 5 minut i dograć całą akcje beż żadnych spin)

Z racji, że byłem na miejscu i to moja postać padła ofiarą tego incydentu co wszystko mam udokumentowane, gość celowo wyszedł z gry, jeszcze zdążyłem odegrać akcje wyjscia z pubu i podejście do pojazdu, gdzie jeszcze normalnie działał przy pojeździe. Po upływie 2 minut jak odegrałem na nim akcje czy mu pomóc, wyszedł z serwera, gdyby był to crash widniała by informacja o Time out. Niestety ale jestem mega przeciwnikiem takowych akcji.
Na miejscu zjawiło sie LSPD, oraz Trefix, który sam zainterweniował w tej akcji nawet się z nim nie kontaktowałem, a LSPD na czacie ooc, zostało odwołane. Także spokojnie jeszcze tam staliśmy kilka/kilkanaście minut.


 

 

wlTpsZy.png

a1NNvow.png

Edytowane przez Rychter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię, miałem problemy z internetem, nie odgrywałes żadnej akcji ponieważ zaraz po naciśnięciu wytrychy wyrzuciło mnie, i gdybys chociaż raz grał w ta grę z kimkolwiek wiedziałbyś ze komunikat gracz wyszedł z gry jest również po wyrzuceniu z gry co może potwierdzić prawie każdy kto gra dłużej niż tydzień na tym serwerze, w logach na pewno jest powód rozłączeni z serwerem ponadto wszedłem zaraz żeby dograć ta akcje ale jak widać miałeś tak ogromny bom dupska ze nawet nie zaczekałem tych 5 minut tylko postanowiłeś od razu poleciec na skargę, nakoloryzowac ze siedziałem w jakimś pojeździe z jakaś interakcja pd., teraz dajesz nic nie wnaszaxego screena, zastanów się. I mam nadzieje ze t3 2 minuty masz udokumentowane, bo jest to jeden wielki bełkot a prawda jest taka ze nawet nie zdążyłem zauważyć twojej postaci, wiele razy odkrywałem akcje na niekorzyść mojej postaci i nie mam nic przeciwko temu (jak co niektórzy ;)) wiec jeśli tak bardzo chciałeś jak to mówisz odegrać to wystarczyło zaczekać 5 minut (powtarzam ponownie) i wszystko byłoby okej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że rzeczywiście nie da się jednoznacznie twierdzić, czy zachowanie gracza crb było celowe, czy też nie, postanowiłem, że pozwolę mu powtórzyć ów akcję. @crbodblokowuję twoją postać, a jeżeli gracze którzy uczestniczyli w opisywanej akcji wyrażą chęć jej powtórzenia, będziesz zorganizowany to zrobić.

Joka lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin