Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Studio tatuażu] INKZONE


thaZu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Dnia 9.09.2020 o 10:14, thaZu napisał:

**Na mediach społecznościowych INKZONE pojawiła się informacja o nowo powstałeś stronie internetowej studia, na której można było znaleźć między innymi album z dostępnymi wzorami**

thKsLZk.png


OOC:

Zamysłem stronki jest przedstawienie dostępnych tatuaży na serwerze wraz z ich podglądem na ciele. Przygotowane zostały podziały na daną część ciała i podział na płcie. Mam nadzieję, że to pomoże każdemu przy wyborze swojego upragnionego tatuaża.

Podziękowania za przygotowanie dla @Grzes oraz @Vey.

Kozak robota ze stroną! Ułatwia wszystko i jeszcze są pokazane ssy z gierki działających tatuaży. U konkurencji to loteria i sporo nie działa

MvTiX i thaZu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Errmirand napisał:

359.pngszkoda że ten nie działa tak jak na tym obrazku. Mam go na plecach i jest o polowe krótszy 😛

Ponieważ masz na sobie wersję FM_Tat_F_009. Wersje Female na Male pedach wlasnie w ten sposób się objawiają - są zdecydowanie krótsze. Zaś w sytuacji odwrotnej, wersje Małe na Female pedach są rozciągnięte. 

 

W INK na pewno dostałbyś poprawną wersję. A jeśli to u nas taką dostałeś - to najmocniej przepraszam i oferuję darmową poprawę. Na koszt firmy.

Vey lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł na biznes/projekt.

 

Jedyne czego się doczepie - kursy tatuażu to abstrakcja, jak już to uczęszcza się na praktyki. Jak chcesz to odezwij się na mój discord Lisica#0706 i podrzucę Ci prosty "instruktaż" gry tatuatora, oparty na tym jak to wygląda w praktyce, a nie z google (gdzie swoją drogą łatwo o głupoty).

 

Powodzenia!

MvTiX, thaZu i Saurafel lubią to

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sava napisał:

Super pomysł na biznes/projekt.

 

Jedyne czego się doczepie - kursy tatuażu to abstrakcja, jak już to uczęszcza się na praktyki. Jak chcesz to odezwij się na mój discord Lisica#0706 i podrzucę Ci prosty "instruktaż" gry tatuatora, oparty na tym jak to wygląda w praktyce, a nie z google (gdzie swoją drogą łatwo o głupoty).

 

Powodzenia!

Zajebioza. Dzięki wielkie! Te kilka zdań w apce po prawie na dniach, na razie mam trochę spraw OOC do załatwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin