Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/JACKAL] blockstar


BLOCKSTAR

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4324-blockstar/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Dayvon Kingston

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban Powód nałożenia kary: Brak adaptacji do scenariusza gry. Brak chęci grania czegoś innego niż corner gaming. Obraza administratora. Odpocznij. + Znałeś umowę.

Członek ekipy nakładający karę: Jackal, fotarix

Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, dzisiaj na serwerze stała się dziwna sytuacja. Razem ze swoimi członkami organizacji staliśmy na swoim osiedlu afcząc, wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt że nagle za mną zaczął palić się śmietnik, moi znajomi na /b zaczęli pisać rzeczy typu; To tylko u mnie? To skrypt fd chyba itd. Okazało się jednak że Jackalowi się nudziło i postanowił podpalić śmietnik i zmusić nas do nierealistycznej według nas gry. Gdy pytaliśmy się czemu podpalił śmietnik będąc niewidocznym + bez żadnej wcześniejszej sensownej akcji rp to całkowicie nas zlał i po krótkiej konwersacji i moim komentarzem, że to "idiotyzm" dostałem bana za brak adaptacji do scenariusza gry + corner gaming i obraze, warto też wspomnieć że corner był wtedy wyłączony bo było za mało pd (ss niżej) Po otrzymaniu bana, dosłownie zaraz dostałem kolejnego bana na miesiąc z podpiskiem "Znałeś umowę". Ogólnie zirytowanym, miałem nie pisać tej apelacji bo byłem przekonany, że to czyste kolesiostwo i po prostu chłop zrobił to po złości, bo karanie za takie coś jest kompletnym brakiem dystansu do tej gierki. Po rozmowie z opiekunem naszej strefy, powiedziano mi żebym napisał apelacje i opisał ten "Samozapłon śmietnika". 

Ewentualne screeny/świadkowie:

 Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2021.08.14_-_16.53.00.78.png

unknown.png

unknown.png

image.png.0a6d81922ad1ab4151b264523c5db083.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świadek zdarzenia wypowiem się na ten temat, który pozostawił na nas spory niesmak. Ogólnie afczyliśmy w trzy osoby na osiedlu nie grając nic IC, wcześniej bawiliśmy się /garderobą i robieniem outficików eleganckich. Kiedy odafczyłem jako pierwszy zauważyłem, że śmietnik przy którym stoją 2 osoby kilka centymetrów obok zaczyna się palić, przez co też powiadomiłem ich na diskordzie, żeby ich nie spaliło bo nie wiem czy to bug był jakiś czy cheater czy skąd to się wzieło. Po chwili odafczył Jesus Santoyo i zaczęliśmy rozmawiać na /b co można sprawdzić w logach, o tym czy to skrypt FD czy to jakiś bug, cheater cokolwiek. 1 raz takie coś widzieliśmy na serwisie, Jackal nie raczył wtedy nic odpisać więc nawet nie wiedzieliśmy co się dzieje. Na końcu odafczył ukarany kolega, który po podejściu pod palący się śmietnik dostał automatycznie BW od Jackala z przyczyn tego, że jakiś gaz zaczął się ulatniać ze śmietnika xd.

 

Jeśli chciał coś z nami grać to mógł poczekać aż wszyscy odafczą, mógł dać znać o zamiarze gry z nami czy choćby odpisać na nasze pytania na B co tu się dzieje gdyż nie wiedzieliśmy nawet, że jest takie coś możliwe i skąd wziął się ten ogień jak afkowaliśmy, również mógł sam to odegrać podpalając śmietnik swoją postacią, cokolwiek. Do tego napisał że robimy corner co jest zwykłym kłamstwem i oszczerstwem, co widać nawet na ssie, że się nie dało cornera zrobić.

 

Tutaj ss jak wołam kolege żeby odafczył bo z dupy pali się śmietnik obok niego

 

unknown.png

Edytowane przez ToKsyczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.f9652837fb3362e5733c7c4ef1e05417.png

 

Ode mnie ban na jeden dzień za Twoje podejście do gry innej niż afczenie i strzelanie. Fajnie, że chociaż FD pograło przy tym 😉 

Kolejne 29 dni jest skutkiem całoksztaltu Twojej osoby. Za to już nie odpowiadam.

 

Co do fotki wyżej. Chodziło mi bardziej o różnego rodzaju aerozole w sztyfcie. Cokolwiek co spowoduje/będzie wymagało od Ciebie kreatywności w odgrywaniu, bo jedyne co zrobiłeś widząc ogień to to, żeby ziomki Tobie zdjęcie zrobiły. Wszedłeś prawie w śmietnik. Po tym odegraniu kolega, który już się tutaj wypowiedział odegrał, że Ciebie odciąga od śmietnika więc miałem Tobie ściągnąć to BW no ale postanowiłeś inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to mógł zagrać IC, jeśli by to miało ręce i nogi, a narzucanie nam swojej nierealnej rozgrywki i ignorowanie naszych pytań jest przechujowe.... To co Ci pisałem discord, to było zupełnie OOC i nie wiem po co wtrącasz do tej apelacji. Z resztą się dziwisz, że komuś mogą puścić nerwy przez takie gówno XD. Tego bana za  całokształt dostałem bo miałem warunek, a przez twoją naciągniętą kare ktoś mógł sobie pomyśleć, że to moja wina.

Edytowane przez BLOCKSTAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jackal napisał:

 

 

Co do fotki wyżej. Chodziło mi bardziej o różnego rodzaju aerozole w sztyfcie. Cokolwiek co spowoduje/będzie wymagało od Ciebie kreatywności w odgrywaniu, bo jedyne co zrobiłeś widząc ogień to to, żeby ziomki Tobie zdjęcie zrobiły. Wszedłeś prawie w śmietnik. Po tym odegraniu kolega, który już się tutaj wypowiedział odegrał, że Ciebie odciąga od śmietnika więc miałem Tobie ściągnąć to BW no ale postanowiłeś inaczej.

Wymagasz odemnie kreatywności samemu jej nie dając. Tak sie nie bawimy chyba, nie? Ty raczej nam tą rozgrywke po prostu popsułeś. " Tobie ściągnąć to BW no ale postanowiłeś inaczej." No a co miałem zrobić, przecież to nie ja jestem GM'em, chłopie - zaraz byś wymyślił sto tysięcy innych powodów wyssanych z palca żeby się dojebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co do fotki wyżej. Chodziło mi bardziej o różnego rodzaju aerozole w sztyfcie."

Chodziło Ci o dezodorant, ta? Bo sztyft nie ma areozolu, z tego co wiem. 

image.png.902eda6d2c77534639988793e1f02a3d.png

Jak dla Ciebie wybuchający dezodorant w śmietniku zmiata z nóg dorosłego murzyna, to gratuluje wyobraźni. xD

woke, greygods, emilka i 10 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BLOCKSTAR napisał:

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4324-blockstar/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Dayvon Kingston

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban Powód nałożenia kary: Brak adaptacji do scenariusza gry. Brak chęci grania czegoś innego niż corner gaming. Obraza administratora. Odpocznij. + Znałeś umowę.

Członek ekipy nakładający karę: Jackal, fotarix

Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, dzisiaj na serwerze stała się dziwna sytuacja. Razem ze swoimi członkami organizacji staliśmy na swoim osiedlu afcząc, wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt że nagle za mną zaczął palić się śmietnik, moi znajomi na /b zaczęli pisać rzeczy typu; To tylko u mnie? To skrypt fd chyba itd. Okazało się jednak że Jackalowi się nudziło i postanowił podpalić śmietnik i zmusić nas do nierealistycznej według nas gry. Gdy pytaliśmy się czemu podpalił śmietnik będąc niewidocznym + bez żadnej wcześniejszej sensownej akcji rp to całkowicie nas zlał i po krótkiej konwersacji i moim komentarzem, że to "idiotyzm" dostałem bana za brak adaptacji do scenariusza gry + corner gaming i obraze, warto też wspomnieć że corner był wtedy wyłączony bo było za mało pd (ss niżej) Po otrzymaniu bana, dosłownie zaraz dostałem kolejnego bana na miesiąc z podpiskiem "Znałeś umowę". Ogólnie zirytowanym, miałem nie pisać tej apelacji bo byłem przekonany, że to czyste kolesiostwo i po prostu chłop zrobił to po złości, bo karanie za takie coś jest kompletnym brakiem dystansu do tej gierki. Po rozmowie z opiekunem naszej strefy, powiedziano mi żebym napisał apelacje i opisał ten "Samozapłon śmietnika". 

Ewentualne screeny/świadkowie:

  Odkryj ukrytą treść

 Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2021.08.14_-_16.53.00.78.png

unknown.png

unknown.png

image.png.0a6d81922ad1ab4151b264523c5db083.png

 

 

Myślę że ban był niesłuszny natomiast @Jackal ma range GameMastera, który ma w ten sposób napędzać wam gierkę dodając narrację do różnych sytuacji więc nie powinniście mieć z tym do niego problemu.

Edytowane przez AlCapone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin