Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Baćko Visuals (filmiki)


Backedoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nieużyty (jeszcze?) przez klienta klip muzyczny. Pracowałem nad nim przeszło miesiąc. Wracam już czynnie ze zleceniami, ale od tego momentu biorę za nie wyłącznie gotówkę OOC. Dodatkowo żebym podjął się pracy koncept czy piosenka musi mi się realnie podobać. Pozdrawiam i piszcie na discord: Backedoo#5553

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

 


PHOTO DUMP 28.02.2022

unknown.pngGTA5_2022_02_27_13_00_13_7441.png

GTA5_2022_02_02_14_45_46_6252.png

GTA5_2022_01_26_18_42_36_5691.png

unknown.png unknown.png

GTA5_2022_02_12_21_31_44_284.pngGTA5_2022_01_30_17_32_46_002.png

GTA5_2022_01_02_19_02_40_8341.png

BONUS:
Dosyć spory czas temu zrobiłem sobie szablon do gry fake'owania id cardów / passports / driver license. Tak się prezentuje:

ID3.png
Nie wiem totalnie czy to jest zgodne z imersją i czy tak wygląda kalifornijski dokument. Rzucam to tutaj jedynie dla chętnych w miarę uporządkowany plik .psd który jest swoistym szablonem dla gości którzy chcieli by wykorzystać do czegokolwiek tą grafikę. W środku jest parę wskazówek jak się poruszać po pliku, a też grafika jest o tyle prosta że łatwo można edytować cokolwiek chcecie. Zdjęcia są na zasadzie podmianki przez obiekt inteligentny. Pokaże wam na przykładzie jak można podmienić te przeźroczyste zdjęcie z ala watermarkiem. Wszystko w spoilerze:

 


1. Wchodzimy w obiekt inteligentny w projekcie klikając 2 razy na fotkę w prawym dolnym rogu (domyślnie, nie wiem jak macie ułożone wy)
2. Kadrujemy mniej więcej tak to zdjęcie, dajemy na Krycie około 50% - 70%. Coś pomiędzy będzie git.

unknown.png

3. Teraz maska. Łapiemy za ten biało czarny kwadrat i przeciągamy na prawidłowe zdjęcie do podmianki. Potem ukrywamy te stare z którego zabraliśmy tą maskę. Finito.

unknown.png

 

 


DOWNLOAD: https://www.upload.ee/files/13925703/ID_CARD.psd.html

 

Edytowane przez Backedoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin