Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Spectre] Vincent Falcone


nossu

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4030-nossu/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Vincent Falcone
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) AJ
Powód nałożenia kary:  

Nie odgrywasz akcji z psem, skaczesz z 3 piętra hotelu, zastanów się nad swoją grą.(180 minut)


Członek ekipy nakładający karę: Spectre
Wyjaśnienie sytuacji: A więc sytuacja zaczęła się dziwnie od samego początku, sprzedawałem sobie narkotyki na cornerze siedząc na motocyklu (czego nie wiedziałem że nie można robić) po chwili zauważyłem że dwóch gliniarzy podchodzi do mnie a kolejny wóz nadjeżdża - kiedy Ci kazali podać mi dokumenty postanowiłem zacząć uciekać na motocyklu - Ci zaczeli do mnie strzelać, jednakże nie udało im się mnie trafić - po chwili kiedy uciekłem już zostałem teleportowany na to miejsce przez Gamemastera King Bajzel, ten upomniał mnie o tym że nie mogę sprzedawać narkotyków siedząc na pojeździe i postanowił rozpocząć akcje od nowa, odegraliśmy wszystko ładnie - zacząłem uciekać ponieważ miałem przy sobie broń oraz narkotyki, zbugowała mi się animacja rąk a K9 od razu rzuciła odgrywkę i zaczęła mnie gryźć, napisałem na /b żeby zaczekał chwilę bo zbugowała mi się animacja - ten odczekał a ja wróciłem do ucieczki po odbugowaniu, wtedy już pies nic nie odegrał tylko został w tym samym miejscu - zacząłem uciekać po schodach wchodząc na 2 piętro motelu, będąc w sytuacji bez wyjścia moja postać spanikowała i zeskoczyła na dół (przypominam że miałem na sobie zbroję motocyklową oraz ochraniacze na nogi i kask, oraz ciężkie ciuchy i buty). Wylądowałem na stopy i przebiegłem z dwa kroki do przodu ponieważ moja postać sama się ruszyła, po chwili zostałem postrzelony z tasera bez dania mi czasu na odgrywkę - a więc po prostu wpisałem animacje .ranny3 i odegrałem że leże nieruchomo z jedną dłonią w miejscu igieł tasera, PD celowało do mnie i czekali, sam nie wiem na co. Po chwili jeden z nich przyczepił się do tego że mam pracę dorywczą taksówkarza(kiedy nawet już go nie odgrywam bo było to jedynie epizodem na początku mojej postaci), a następnie zaczęli wypisywać że złamełem regulamin ponieważ zeskoczyłem z wysokości (?) Zacznijmy od tego że po takim upadku z max 10 metrów moja postać nie umarłaby na miejscu, szczególnie w ubraniach tego typu gdzie najważniejsze organy były chronione - ale nie przechodźmy na te tematy gdy w sytuacji nawet nie było odegrane że sprawdzają mój stan a po prostu stwierdzili że nic mi nie jest z tego że moja postać zrobiła dwa kroki do przodu( co mimo wszystko też byłoby możliwę przez adrenalinę wywołaną całą sytuacja(tj. ucieczka przed pd, świadomość wyroku, oraz sytuacja bez wyjścia)). Kolejną krzywą akcją ze strony pd było to że powiedzieli że mam przeczytać najnowszy temat bajzela odnosnie wprowadzonej zmiany - czyli od dzisiaj narkotyki mogą jedynie PRAWDZIWI GANGSTERZY spod panelu, a już osoby które grają przy organizacji i starają się do niej dołączyć, nie? Cała sprawa jest na prawdę krzywa, liczę na szybkie rozpatrzenie tej apelacji - nawet jeżeli zbiję ajota moim celem jest mieć czyste konto bez kar. Na koniec pozostawiam jedynie swoje spostrzeżenie że aktualnie PD po wprowadzeniu najnowszej zmiany stara się uwalić każdego na siłę (?) Przestają zwracać uwagę na roleplay, a jedynie na to czy ktoś ma panel i może to zrobić czy nie, według mnie - to podejście nie wyjdzie na dłuższą metę i na pewno nie zachęca do jakichkolwiek interakcji z tą frakcją porządkową.

 

edit:O wprowadzeniu wzmiany wspomniał mi supporter Spectre który mnie ukarał, mimo wszystko - nie pozwolił mi wyjaśnić się w grzę, dlatego spotykamy się na forum.


Ewentualne screeny/świadkowie: screeny z czatu po tym gdy skoczyłem z dachu i leżałem na animce

mJqeWil.png

6jDEamg.png

tmjggZe.png

Edytowane przez nossu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spectre napisał:

https://streamable.com/25k5ai
https://streamable.com/d1viio
 

tyle z mojej strony, poproszę @skipp i @808Masterus by się wypowiedzieli bo byli na miejscu. Widząc te dwa filmiki nie wiem czemu nie widzisz żadnej swojej winy.

Wypowiem się od razu na dwa filmiki, a więc zacznijmy od pierwszego czyli tego:

https://streamable.com/25k5ai Na filmiku widać sytuacje którą opisałem w mojej apelacji, na temat desynchronizacji gdzie rozjechałem policjanta u Was nie wypowiem się bo prawdopodobnie ma to związek z moimi skokami pingu i u siebie nie rozjechałem nikogo, jednakże - cała sytuacja została cofnięta przez gamemastera King Bajzel, nie poniosłem za nią żadnych konsekwencji jedyne co zostało ogłoszone przez niego to powtórka akcji - co widocznie nie było na waszą rękę, więcej do wypowiedzenia się na temat tej akcji nie mam, ponieważ została ona rozwiązana In Game.

 

https://streamable.com/d1viio Sytuacja numer dwa - widocznie byłem w sytuacji bez wyjścia, gdzie 3 PD goniło mnie, zeskoczyłem z góry jednakże widocznie stałem w miejscu po zeskoczeniu, co zrobił jeden z waszych graczy o nicku Oshea Shelton? Zeskoczył z 3 piętra przede mną, a następnie postrzelił mnie z tasera, czy nie widzicie problemu również ze swojej strony? W tym momencie po ujrzeniu oby dwóch filmików - mogę stwierdzić popełnienie winy przez własną osobę na pierwszym filmiku, gdzie sytuacja mimo wszystko została rozstrzygnięta w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin