Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Kilka ofert pracy] X-Clusive Night Club płaci 2,000$ za 45 min i każda impreza to dodatkowa premia do kieszeni!


Pablo Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

xc2.png

**Przeglądając stronę internetową z ofertami pracy natrafiasz na temat, który Cię zainteresował.**

2000$ wypłaty  + premia 10,000$ podczas imprez 

X-Clusive Club poszukuje zespołu do nowo powstającego klubu imprezowego! Przyjmujemy osoby tylko z doświadczeniem i wcześniejszym szkoleniem na wszystkie STANOWISKA.

  • Barman/Barmanka (Osoba odpowiadająca za porządek na miejscu pracy, czyli za barem. Obsługa klientów i donoszenie alkoholu, gdy ktoś sobie tego zażyczy z VIP'ów)
  • Tancerz/Tancerka (Osoba tańcząca na rurze w sali VIP do wynajęcia dla kobiet, mężczyzn - zamknięte imprezy. Gwarantowane bezpieczeństwo, oraz duże pieniądze łącznie z napiwkami)
  • Ochroniarz (Osoba stojąca przed lokalem wpuszczająca ludzi i wypuszczająca wchodzących/wychodzących klientów - podlega pod firmę MAPLE SECURITY, gdy oni są na miejscu, pilnuje tancerzy/tancerek na sali VIP)
  • Parkingowy (Osoba pilnująca samochody parkingowe - ma swoje stanowisko, w którym siedzi ma tam kamery na cały parking, ale dbamy o bezpieczeństwo materialne i fizyczne naszych klientów)
  • Specjalistę od sprzętu elektronicznego (podłączanie świateł, przygotowanie sceny pod imprezę, łączenie i konfigurowanie sprzętu z muzyką DJ'a)

Oferujemy:
- 2000$ (45 min),
- Samochód służbowy,
- Premie w wysokości 10,000$
- Dodatki do wypłat miesięcznych w kwocie 10,000$
- Rozwój Twojego doświadczenia przy oku najlepszych doświadczonych osób.

Zgłoś się.

Cytat

Imię i nazwisko:

E-mail: (Discord)

Numer telefonu:

Wiek:

Doświadczenie:

Coś o sobie: (Co wniesiesz pracując z nami? Czy jesteś osobą kreatywną? Czy jesteś osobą dyspozycyjną?)

 

Wilcox lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Aiden Quadrado

E-mail: (Discord) goffy#0001

Numer telefonu: 596088

Wiek: 26

Doświadczenie: Pracowałem wcześniej w jixx club, jako ochroniarz.

Coś o sobie: (Co wniesiesz pracując z nami? Czy jesteś osobą kreatywną? Czy jesteś osobą dyspozycyjną?) 
Zdecydowanie mogę wnieść miłą, poważną atmosferę, jestem osobą dyspozycyjną i kreatywną. Mogę zaoferować swoją osobą spore zaangażowanie oraz doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2021 o 18:10, gofffy napisał:

Imię i nazwisko: Aiden Quadrado

E-mail: (Discord) goffy#0001

Numer telefonu: 596088

Wiek: 26

Doświadczenie: Pracowałem wcześniej w jixx club, jako ochroniarz.

Coś o sobie: (Co wniesiesz pracując z nami? Czy jesteś osobą kreatywną? Czy jesteś osobą dyspozycyjną?) 
Zdecydowanie mogę wnieść miłą, poważną atmosferę, jestem osobą dyspozycyjną i kreatywną. Mogę zaoferować swoją osobą spore zaangażowanie oraz doświadczenie.

Akceptuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin