Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

skarga na king bajzel


Matussek

Rekomendowane odpowiedzi

 
Link do twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/8551-matussek/
Link do konta oskarżonego: - nie znam
Powód składania skargi: - jail za nic
Dowody: - mam nagranie moge pokazac bo nie wiem jak tu wyslac

to ogolnie to mam quady z kolega i zajebalem w taxi, ucieklem z miejsca zdarzenia chlop sie na vespucci wpierdolil w slupki na pelnej pizdzie autem i biegnie za quadami i krzyczy zebym dawal hajs (z pizdy wiedzial ze moj kolega to jest moj kolega bo jezdzil quadem jak ja wiec xD) i sie wpierdolil pod kola koledze i go rozjechal i napisal na /b "kurwo" i ogolnie to ja sie przebralem ubralem kominiare i kask a on mnie z pizdy rozpoznal nazywa sie gerard lopez jak cos i king bajzel stwierdzil ze da nam jaila za car killa mimo ze ja nie rozjechalem i ze chlop sie wpierdolil pod kola i moj kolega dostal 120 minut bo "wyzywal" 1 napisal chyba debilu bo chlop sie na ooc prul i pisal kurwo mam voda itp itd. Wiec nie wiem za co dostalem jaila, jak juz dawac jaila to wszystkim a nie 2 osobom ktore nie sa winne 
Edytowane przez Matussek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga nieczytelna, bez dowodów i nic nie można z niej zrozumieć. Postaraj się napisać ją bardziej czytelnie, lub jeśli nie potrafisz - poproś kogoś, kto potrafi. Nie jesteśmy w stanie tutaj niczego rozpatrzyć z podanego tekstu. Popraw i wrzuć ją ponownie.

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin