Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Suro

Rekomendowane odpowiedzi


sngine_a5a2c6c46ded206055da251a79e61f2f.jpg

Emily Amos (ur. 07/09/1997) - podziemna raperka pochodzenia meksykańskiego, znana bardziej jako "7i7Y" która swoją działalność opiera na publikowaniu piosenek na V-tube, oraz Soundcloudzie. Żyjąc z zasiłku w San Fierro najczęściej można było ją spotkać ze znajomymi na różnego rodzaju domówkach i koncertach, gdzie dziewczyna czuła się swobodnie i uciekała od monotonnego życia. Mając wysokie ambicję, a niezbyt duże możliwości kobieta próbując wyróżnić się na swój sposób nagrywała domowymi sposobami piosenki i wrzucała w internet.
Wena czerpana od mainstream'owych raperów przerodziła się w rutynę, a zajawka w szansę, gdy głód twórczy pozwalał dziewczynie pisać więcej i więcej.
Próbując wykorzystać swój talent postanowiła, że spróbuje ona swoich sił, by móc wbić się w szeregi docenianych i najchętniej słuchanych osób w społeczeństwie branży muzycznej.
Pewnego dnia jej znajomy zaprosił ją w odwiedziny do Los Santos fundując jej lot, a dziewczynie tak spodobało się miasto, że postanowiła zostać na dłużej.
Kendra, jedna z przyjaciółek Emily zgodziła się pomóc dziewczynie w tworzeniu najpotrzebniejszych rzeczy, by mogła ona pokazać się w mieście, a teraz z małą pomocą swoich znajomych próbuje sił, by ustatkować się w Los Santos i żyć dzięki łatwemu zarobkowi, który przyniesie jej własna muzyka.

SOCIALMEDIA;
https://li.v-rp.pl/exxtasia
 

TWÓRCZOŚĆ;

- EP;

Gimmicks

 

 

Edytowane przez Suro

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dnia 22 Maja został wypuszczony pierwszy singiel debiutancki przez Emily, który nosił nazwę "PARTY". Kawałek został zrobiony stricte pod kluby i był on ciepło przyjęty przez społeczność. Dziewczyna czując euforię z tworzenia muzyki, postanowiła wypuścić kilka dni potem - (28 Maja) kolejny singiel, który nosił nazwę "Hands On The Wheel" . Emily w owym utworze nieco rozluźniła temat i rapowała o weedzie. Kawałek również został przyjęty ciepło przez słuchaczy, którym podobał się dany klimat piosenki. Ostatnią piosenką przed przerwą, był kawałek pod tytułem "Business" w którym dziewczyna po wydaniu albumu rapera o ksywie "MR" postanowiła rzucić kilka swoich przemyśleń na beat - w którym pochwaliła "MR"'a za promocję albumu, oraz nawiązała kilka zdań do T-Loc'a. Między czasie Emily zdążyła poznać sobie mężczyznę z którym weszła w głębszą relację i poznała bliższe dla siebie otoczenie osób. Zajmując się więcej życiem poza nagrywaniem w swoim domowym studio, odpuściła na jakiś czas nagrywki co było efektem dłuższej przerwy, która zaowocowała w jej karierze muzycznej. Po jakimś czasie dziewczyna musiała wyjechać z Los Santos do swojej rodzinnej miejscowości w Meksyku gdzie została na dłuższy czas ogarniając swoje sprawy prywatne. **
mq1.jpg?sqp=COicvokG&rs=AOn4CLCQIt4lJJ7sUd4GvE8-DqSe3GmKnQmq1.jpg?sqp=COicvokG&rs=AOn4CLCJPRMEOJqA8lDn5I2IP74RDe7hZwmq3.jpg?sqp=COicvokG&rs=AOn4CLBCvBOJGLOtoFyBdzcCh98d1eudSA


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

lotnisko.thumb.png.8ada0b4d8659f1492c7647427030f1d8.png

 

*****Po trzy miesięcznej ucieczce od miasta Los Santos, dziewczyna wróciła na stare śmieci, by załatwić najważniejsze dla siebie rzeczy. Pech chciał, że relacja między dziewczyną, a jej partnerem rozsypała się, ponieważ po partnerze nie pozostał ślad - wyparował (:c). Dziewczyna przez jakiś czas w lekkim dole, poznała nowe osoby, oraz odnowiła kontakt ze starymi znajomymi z którymi wcześniej przesiadywała. Kilka dni po przyjeździe dziewczyna postanowiła wypuścić nowy kawałek, który został zatytuowany "Comeback" tym samym dając w nim znać, że tak naprawde nigdy nie zrezygnowała z walki o rozgłos i dalej będzie nagrywać.**

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

**Między Emily, a T-Loc'iem doszło do spotkania w kwestii dogadania się w temacie ich przyszłych feat'ów. Mężczyzna widząc potencjał w dziewczynie postanowił dać jej szansę i pozwolił dograć się do swoich dwóch utworów, które niebawem zostaną podesłane jej mailem. Dziewczyna podekscytowana zgodziła się na to, aczkolwiek poinformowała rapera, że są pewne warunki, które ona też od niego oczekuje. Dogrywając się raperowi, dziewczyna oczekuje tego samego od niego. Obydwoje doszli do wniosku, że dane featy odbędą się z czystej przyjemności, bez płacenia pieniędzy.**

unknown.png

 

Cytat

1166995077_aaaa1.png.e97ab1812e38ab8a8d0cd0182531348a.png

744067366_aaaa2.png.35cb7c113d76e1ef07d357a0e2342586.png

1771903251_aaa3.png.50eec110a43b9eb1ae66b37431b3dd6f.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

**Jakieś dwa dni później po wydaniu ostatniego kawałka "Comeback", Emily odpaliła stream z telefonu, w którym nieco chaotycznie próbowała przekazać informację dotyczące EP, który jest w trakcie roboty, oraz zapowiedziała, że po pierwszej EP zabiera się momentalnie za tworzenie następnego albumu.**
 

 

danio, jjordan, Mitsu i 5 innych lubią to

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Jakiś czas temu o późnej godzinie Emily natrafiła na chłopaka o nazwie Lucas. Chłopak przyznał się do tego, że rozpoznał dziewczynę dzięki jej twórczości. Spędzili chwile czasu rozmawiając ze sobą, finalnie Emily strzeliła z nim fotkę.**

 


1857669710_image0(1).jpg.36b2f78c43f871d3646391b8308f1ce8.jpg

 

PRZEBIEG ROZMOWY;

Cytat

fan1.png.369a395af689bfbab0313dd3befa667f.png

fan3.png.c4c6f7100d5f45b411880e1badad7c32.png

fan2.png.3a2f2b423eff72f4a35d65cc4ed7a7b1.png

fan4.png.b6c9ea59364f51e463c9b89f2fa3c6b8.png

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

**Między Amos, a Kate doszło do spotkania w którym obmawiali sprawy związane z promocją jej nadchodzącej piosenki ''fightback''. Kate obiecała załatwić sprawę, by jeden z uczestników VFF wyszedł do jej piosenki.**

 

kate.png.a7723bc86b42543da9e5d91bbc703f87.png

 

PRZEBIEG ROZMOWY + POST LI;

Cytat

Kate1.png.7e5c5e489319d102380134175ecb371a.png

Kate2.png.7b5c0a4796a5a72ee88ffd023157709f.png

Kate3.png.641bcab10d4b8b340d4fea5543132fb3.png

Kate4.png.ce1a89757c0666801e07ef8e05a6de08.png

Kate5.png.861ed16d40af40d2e48b1564359b8e10.png

Gambulec.png.da673feb92594e6dc062571abdb0702a.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

**Jeden z podziemnych raperów wypowiedział się o Emily. SynchroDTS udzielając wywiadu WWR Freshman wytypował Emilię z trzech kandydatek do poślubienia, oraz przyznał, że istnieje kawałek, który wspólnie nagrali, ale nigdy nie wyszedł na światło dzienne.

 

Cytat

synchrodts.png.7720f5cbbca96a445d525afa9806bdf7.png

synchrodts2.png.ce10e3c8fc751e7bb8f6f7c4a6197bc7.png

 

Edytowane przez Suro
X3n0, jjordan, Mitsu i 6 innych lubią to

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**[12.09] W niedziele o godzinie 20:30 w Maze Bank Stadium odbyła się gala VFF 5 gdzie dziewczyna u boku sławniejszego rapera o pseudonimie "Little" wystąpiła na scenie, dając koncert po kilku walkach. Nawineli przed premierowo utwór, który znalazł się na albumie Quentina Little na pozycji "13" - Diamond Dance. Kilka godzin po koncercie przypadkowi ludzie chwalą Little i Lily za utwór** 

koncerft.png.a64a7f1231fc3474eacc392d7166678b.png

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Spoiler

 

[Chorus: Little]
Mała kręć tym dla nas, weź tym dla mnie świeć
Czego tylko chcesz, rezerwuje Cie, ay
Spójrz na mój diament, spij z niego krew

[Verse 1: Little]
Dzisiaj jest Rolls, ay
Chcieli dogonić nas
Chcesz dosiąść się tutaj
Pogódź się, obcujesz z koroną
Nie masz stylu, mieszam Cię z podłogą
Puszczam Cię z dymem, jak Pop
Rozpływasz się, patrzysz na mnie
Dzisiaj biorę dwie, yeah
Jestem tutaj top, jak Wayne w 09'
Diament na szyi, to mój taniec
Flex vibe zalany drogim szampanem

[Chorus: Little]
Mała kręć tym dla nas, weź tym dla mnie świeć
Czego tylko chcesz, rezerwuje Cie, ay
Spójrz na mój diament, spij z niego krew

[Verse 2: 7I7Y]
Yeah, mam paru ludzi spoza kręgu. 
Trzymam się z nimi, linie są wytrzymałe, nie flexuje się cudzymi
Chyba źle odebraliśmy słowo linie, chodzi o ludzi, którzy płyną z tym jak ja płyne
Nie dzwoń do mnie, nie mam czasu, może za chwile
Jestem tu cały czas (czas) - nie wybieram się nigdzie, wciaż pisze (pisze)
Na dachu paru osobom już dobrze znanym
Porwana przez gre, czasem mam rozpierdol w głowie
Flow jasne jak słońce, owijane w złocie, gorące jak ogień
Mam ostro nierówno pod sufitem, na zawołanie
chce suki która przyniesie mi szkło
Musi być dobra, najlepiej modelka, wypchana "Molly"
Ma ustawiać inne suki w rząd.
Piękna tak, że większośc oniemieje
Twój złoty grill na zębach, to jej olśnienie
Ale po zmroku, serce ma z lodu 
Poczuje chłód dopiero jak złapie ją za dłoń
Życie pełne obietnic, bo co złego to nie ja, chce tylko hajs
Myśli czarne jak venom, ale gdy wjeżdżam na rejon,
Lśnie jak neon, mój diamentowy vibe
Dziś w jednym kawałku, Little i Ja
Życie jest świetne, dzisiaj o tym gram
Życie to gra, a po nagraniach, otwieram szampana
Ironia, bo rap = życie, a to jedyny strzał

 

eeeeeee.png.9d0fe7e378a1f1e0dcf5182c05c7509b.png

((Jakośc jakaś taka se, ale nic z tym nie zrobie))

 

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dnia 21.09 o godzinie 21:00 odbył się wywiad z Emily Amos, który przeprowadził Ethan Jason. Padły proste pytania i proste odpowiedzi.**

 

Spoiler

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

**Oprócz przeprowadzonego wywiadu, tego samego dnia padła wzmianka o Emily z ust Noel'a Nease w swojej audycji na antenie LS Senastions z dnia 20.09**

 

Spoiler

unknown.png

unknown.png

 

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin