Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Ban


koczubedze

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/8433-koczubedze/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Oshea Leamer
 Rodzaj kary: Ban na 4 dni
Ban Powód nałożenia kary:Notoryczne odwalanie i uprzykrzanie życia innym graczom. Odpocznijcie i może skoczcie do poradników, czy coś.
Członek ekipy nakładający karę: Szychu
Wyjaśnienie sytuacji: Dobra to tak, akcja miała miejsce w salonie tatuażu gdzie razem z kolegą chciałem zrobić mojej postaci dzierke, ale niestety jakiś chłop powiedział nam ze nam nie zrobi wiec poszliśmy do innego pana który juz z tym problemu nie miał. Następnie po jakiś 20 minutach poszliśmy do klubu Amnesia czy cos takiego tam był ten sam chłop co wcześniej, kazał nam wyjść my jednak sie go nie słuchaliśmy poprosiłem panią przy barze o soczek i żeberka, zjadłem żeberka wypiłem soczek i poszedłem tańczyć i teraz sie zaczyna akcja za którą dostałem bana. Ten facet który chciał abyśmy wyszli przyszedł do nas i znów mówił abyśmy opuścili klub potem chyba były jakaś wymiana słów a i zapomniałem dodać ten facet cały czas jak z nami gadał trzymał w ręce kastet, no mój kolega pokazał mu .fuck, napastnik biegł do nas to uciekliśmy z klubu, potem wróciliśmy bo mój ic kuzyn chciał żeberka ten gościu ponownie tam był to pokazaliśmy mu fuck i uciekliśmy następnie dostałem AJ i po 5 minutach bana. Wiem ze nie powinienem mu pokazywać tego palca ale no niestety byłem wkurzony ze nie chcą nam nic sprzedać, Pozdrawiam cieplutko i licze na szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu logów z Twojej gry oraz kartoteki serwerowej stwierdzam, że kara i tak jest stosunkowo łagodna do poziomu rozgrywki jaki ostatnio prezentowałeś.

W ciągu zaledwie półtora tygodnia zdążyłeś otrzymać ponad siedem kar od różnych członków administracji, a nadal kontynuowałeś prowokacyjną rozgrywkę i raczyłeś innych graczy tekstami o wątpliwym poziomie.

Apelację odrzucam, a kolejny wybryk w Twojej kolekcji zakończy się znacznie dłuższą karą.

Szychu, Kizzy i ktosik... lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin