Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Magazyny] East Vinewood Warehouses


Patrykooo

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

 

East Vinewood Warehouses - Świeżo formujące się przedsiębiorstwo pod skrzydłami młodego inwestora z Vinewood - Stanley’a Berardo. Przedsiębiorca za bezcen wykupił kawałek ziemi należący niegdyś do Lost MC, by zamienić go w coś większego - swoje oczko w głowie. 

 

East Vinewood Warehouses to miejsce, w którym możesz pozbyć się zalegających w garażu rupieci, odpadków po przeprowadzce, których już nie potrzebujesz, starych i zaniedbanych samochodów czy gorących fantów pochodzących z niewiadomych miejsc. Wszystko to bez zbędnych i niewygodnych pytań, z minimalną ilością papierologii. Zakład w swojej ofercie ma również możliwość przechowywania większych bądź mniejszych ładunków, oczywiście po uiszczeniu odpowiedniej należności

 

Lokalizacja:

Spoiler

spacer.png

spacer.png

 

 

spacer.png

Spoiler

OOC: Cześć, wychodzę z pomysłem projektu magazynów/hurtowni/nazywajcie to jak chcecie. Zamysł jest prosty, jak zawsze - chcesz się czegoś pozbyć i przy okazji coś zarobić? My to z chęcią od Ciebie odkupimy. Brakuje Ci miejsca na twoje graty? My to dla Ciebie chętnie przechowamy. Projekt powstaje głównie z myślą o projekcie zarobkowym, który powstał parę dni temu pod organizacją The Sclafani Crime Family. Chcę zapewnić tym samym ciekawe miejsce do gry i interakcji z nami. Z fartem!

ekipa:

Ja (tekst)

Hagiroshy

Onimane (grafiki)

Reactive

 

Edytowane przez Patrykooo
dodanie lokalizacji projektu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin